Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wczoraj poznałem prawdę i jestem w wielkim szoku

Polecane posty

Gość gość
Chyba ci ktoś SF w PDF.ie przesłał a nie dokumenty !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajcie spokój jak Was to nie interesuje:-)Nie musicie zaśmiecać tematu:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najciekawsze jest ich podejście do wiary i to jest bardzo zaskakujące. Nie boją się w cale śmierci wręcz przeciwnie wiedza co ich czeka po śmierci, tak można wywnioskować, Wiem że dla ludzi którzy mają mozgi na takim poziomie jak małpy w zoo ciężko to zrozumieć, wyprzedzają nas o wieki w rozwoju intelektualnym i duchowym:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa, a niby czemu ktoś miałby przesyłać z USA jakiemuś szarakowi dokumenty? ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwiń ten temat jeśli możesz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skąd wiesz czy to szarak? a jeśli tak może zaufany ktoś? Mnie wciągnął ten temat i proszę nie zaśmiecajcie go:-)Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2/10 autor robi sobie z was jaja i teraz pewnie rży do monitora a wy łykacie jak pelikany :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodziłby taki przykład podam. Jeszcze 30 lat temu nikt nie wierzył w tunele podprzestrzenie w naszej galaktyce a dzisiaj naukowcy i fizycy mówią otwarcie że coś takiego może istnieć i fizyka tego nie wyklucza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet gdyby tak było -fajnie się go czyta:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _____
Kochany żeby to miało jakąś logike! A ty nie przedstawiasz treści dokumentów bo tak dokumenty nie wyglądają! Ty przedstawiasz opis ! Jakieś wyobrażenie. Jak byś napisał np. " jeden z raportów mówi o ..." są tu dane współrzędne ,protokół, a ty operujesz słowami rodem z tanich pseudo naukowych Bund na resorach . trafiles na kamień swoja kosa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Technologia która pozwala zakrzywiać czterowymiarową przestrzeń istnieje i amerykanie o tym wiedzą. Tworzenie tunelu z jednej galaktyki z grogi mlecznej do Andromedy jest możliwa i obcy wykorzystują to. Niestety ludzie nie są na to gotowi by poznać prawdę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przypomniałam sobie film nazywa się Interstellar i oparty jest na teorii naukowej opracowanej przez fizyka z Caltech Kipa Thorne'a. Warto go zobaczyć:-) Wierzę że są inne rasy poza ziemskie i coś po za naszą ziemska powloką (po śmierci przenosimy się w inny wymiar) proszę autorze napisz coś więcej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tych tunelach to naukowcy mówili przed ll ws wiec nie pindol :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żebyś miał wiedzę na tyle aspektów to byś musiał mieć tych dokumentów od hooja i czytał je od 2 lat min ty wgl widzialaes jak wygląda raport?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem że wam to trudno pojąć ale ja mam tą przewagę nad wami że znam prawdę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogles wymyśleć ze cie porwali ew, ze ich obserwowales to by ktoś to lyknol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odezwali się wielcy znawcy:-) jeżeli Was to interesuje to odpuście sobie.Czekałam długo aby się więcej dowiedzieć, więc proszę uszanujcie mój czas:-)Nie wiem dlaczego ale ja wierzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby istniała inteligentna cywilizacja nawet inteligentniejsza od naszej i wylądowała na ziemi, to już dawno by nas zajeebali 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ci ktoś wierzy to ja się nie dziwie ze po dostało druga kadencje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
inteligentni nie zabijają tylko no właśnie pomyślcie sami co mogliby zrobić:-) autorze czekam na dalsze info:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po za tym jeszcze tak nie dawno wierzyliście że ziemia jest plaska:( smutne ale taka jest prawda. Jesteście prymitywni i nie zrozumiecie tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem chyba jedna osobą co chce poczytać dalej i proszę nie wtrącajcie się jak nie macie czegoś fajnego do napisania:-) i bez polityki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba opublikuje te dokumenty i każdy będzie mógł sobie poczytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jedną,ja też chce dalej :) co w tym dziwnego,że sie nie boją smierci? też sie nie boje,to już życie jest straszniejsze. trzeba sobie jakoś radzić,pracować,potrzeby zaspokajać,relacje międzyludzkie chuje muje nie wiadomo co jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę że jest nas dwie co chcą poczytać więcej:-) autorze napisz cos więcej i nie przejmuj się innymi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomysł naiwniaczko ze gdyby był wiarygodny to by tu napisał jakikolwiek cytat z tych dokumentów. A on pisze fantazje wymyślona na poczekaniu. Nic nie ma o tym jaka agencja amerykańska wydala te dokumenty ani nic co mogło by go uwiarygodnić jak chcesz bajek to włącz Carton network bo to nawet nie jest przemyślany fake

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nie chodzi że się nie boją, ale wiedzą co ich czeka po śmierci. Trudno to wyjaśnić czy mają technologie która potrafi np. przenosić świadomość do innego ciała czy odbywa się to naturalnie. Trudno zrozumieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naiwniaczka czeka dalej na wpisy autora:-) Nie pasuje Ci czytanie tego to załóż sobie temat o bajkach:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś jak reinkarnacja tylko świadoma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×