Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wczoraj poznałem prawdę i jestem w wielkim szoku

Polecane posty

Gość gość
Gameover nareszcie tu wpadles :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie miałem to napisać, to jest reinkarnacja w pełni świadoma prawdopodobne??? bo ciężko to zrozumieć, jest to jak najbardziej możliwe wysoko rozwinięta cywilizacja ma taką technologie. Napiszę coś więcej cywilizacje klasy 6 potrafią nawet przestawiać planety i kształtować swój własny układ planetarny. Posiadają odpowiednia technologie, jest to możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ty to od wczoraj wszystko z raportów wyczytales? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do pytań to raport dostałem w formie papierowej. Ze względu na totalną inwigilacje w Internecie. Wczytałem wiele rzeczy i nadal czytam i jestem w szoku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musiały być pisane bardzo pobieznie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w reinkarnacje wierzę bo znam przypadki ale nie będę sie o tym rozpisywała.Wierze też że są inne cywilizacje więc dajcie się wypowiedzieć autorowi :-) dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorze, a wierzysz w to, ze piramid nie wybudowali egipcjanie, tylko jakaś obca cywilizacja, wiesz coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to jakies ksero, skan, wydruk? jaki format? ma jakiś tytuł? podpisane przez kogoś? zaadresowane do kogoś? lle ma rozdziałów o ile ma jakie mają tytuły ? ile ma stron czy są ponumerowane ślady używtkowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piramid to na pewno ludzie nie zbudowali. Oglądałam o tym film,jest na youtube,trwa chyba z 2 godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gameower Ty z policji? masz coś do napisania to proszę ale daj się wypowiedzieć autorowi bez zbędnych pytań:-)dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie się cieszę dlatego ze ktoś zada rzeczowe pytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najciekawsze jest to że statki obcych napędzanie są paliwem o nazwie roboczej "Czynnik 26" jest to substancja wysoko zjonizowana coś w rodzaju plazmy . Silniki rozpędzają statek do prędkości prawie podświetlanej a dylatacji czasu i zakrzywiania podprzestrzennego powoduje zakrzywienie czasoprzestrzenne i wykonanie przeskoku w dużym uproszczeniu . Dzięki temu obcy pokonywać odległości nawet do 1200 lat świetlnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super :-) chciałabym czym takim przenieść się do innego wymiaru:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to jest dylatacja zakrzywienia podprzestrzennego? tak jest tam napisane? po angielsku? proszę o oryginalny cytat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pisze tam w jakich układach zachodzi dylatacja czasu? inercyjnych może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd mam to wiedzieć, nie jestem naukowcem. Z trudem to wszystko czytam i sam nie mogę w to uwierzyć, i tak aż za dużo napisałem tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za głupia jestem na takie pytanie gam...ale autorze proszę o inne rzeczy tam opisane:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłeś już u lekarza psychiatry i zdiagnozowano ci schizofrenię??? Ile ja już takich rzeczy się nasłuchałam o kosmitach, psie w brzuchu, kontakcie z obcymi cywilizacjami - to się leczy. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale skoro zaczerpnąłes to z tego raportu to chyba możesz przytoczyć oryginalną tresc po angielsku, którym zapewne władasz perferct skoro zrozumiały jest dla ciebie język techniczny i naukowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wierze żeby nie było tyle, że denerwują mnie takie historyjki bo wpływają negatywnie na odbiór społeczny tych teorii. bawisz sie w drugiego Wellsa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czepiacie się :-) autorze coś jeszcze tam było ciekawego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam ciekawsze dowody. Wielu naukowców uważa, że orbita księżyca i jego ruch dają się wytłumaczyc tylko tym, że jest on pustyw środku. Musze sie poduczyć i sam se to obliczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zresztą w ciągu kilku dni postaram się to opublikować 435 stron i poczytacie sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na początek opublikuj to dylatacje czasu po angielsku najlepiej w cudzysłowiu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorze dziękuje za ciekawe teorie :-) zawsze znajdą się osoby które będą zaprzeczały:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie zaprzeczam. i nie pisz sam do siebie:P Jestem pewien, że coś jest na rzeczy tyle, że to może być równie dobrze dezinformacja:) takie dokumenty nie wyciekają przypadkowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale bajki ktoś tu opowiada, ludzie jak ma być dobrze w tym kraju, jak wierzycie w coś takiego. Autor tego tematu ma niezły ubaw : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gameower jestem kobietą to po pierwsze:-) po drugie czekałam długo na autora a Ty swoimi wywodami zaśmiecasz temat który mnie interesuje:-) Dodam że jestem dojrzałą kobietą wykształconą i ponownie proszę o możliwość wypowiedzenia się autorowi:-) Niestety nie wierzysz w to co pisze -Twoja sprawa ale mnie i jeszcze kilka osób to zaciekawiło:-) Dziękuje za posłuchanie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponownie napiszę że jeżeli nawet to wymysł tylko to bardzo dobry i wcale mi to nie ubliża że się mi się to podoba:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×