Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wczoraj poznałem prawdę i jestem w wielkim szoku

Polecane posty

Gość gość
mnie zaciekawilo ale chyba przestanie,bo tez wolalabym miec jakis dowod. Jesli on ma naprawde te dokumenty to nie powinno stanowic problemu napisanie jednego zdania po angielsku stamtąd. Gameover slusznie o to pyta i ja popieram. jakikolwiek dowod,ze to prawda a nie zmyslone bajeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W porządku. Będę z wami szczery, jest to fikcja i żadnych dokumentów nie miałem i nie mam:) Temat założony z nudów i chciałem też sprawdzić czy ktoś zareaguje na to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeczytajcie pierwsze Jego wpisy:-) Zresztą na Jego miejscu nie ujawniałabym dokumentów:-) Swoją drogą ciekawy temat:-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorze szkoda ale .. Masz dar więc wykorzystaj to do napisania dobrej książki sfi:-)Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to pewnie prowo pijaka22lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak cie interesuje ten TEMAT a nie raport to mogę ci opowiedzieć ciekawsze rzeczy. Mogę również odesłac cię do stron gdzi zrobią to jeszcze lepiej i wiarygodnie oraz przedstawią DOWODY bezpośrednie bądź pośrednie jak również implikacje natury politycznej,historycznej, filozoficznej, fizycznej, kosmologicznej, biologicznej i jeszcze wiele innych -icznych więc mi nie mów że coś zaśmiecam bo dla mnie to sprawa wagi globalnej a nie piertolenie dziadka z eizheimerem przy farelce o powstaniu wrszawskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zeby coś takiego wymyśleć i fajnie ciekawie opisać na pewno trzeba być inteligentnym,:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gameower jeżeli możesz wklej linka:-) Jestem otwarta na wszelkie informacje:-) Dziekuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu chciałem zobaczyć jak zareagujecie. Oczywiście wierze w życie pozaziemskie i to jest pewne. A aczkolwiek zdaje sobie sprawę z tego że ludzie poprzez swoje ograniczenia głownie w myśleniu, nie są gotowi na to by poznać prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postaram się ale teraz muszę coś zjeść. Jak sie zezłoszcze to mnie ssie w żołądku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
złość piękności szkodzi:-) i powoduje nadkwasotę:-) Autorze dziękuje za opowieści i szczerze żałuję że to fikcja.Odnośnie reinkarnacji mam dowody że to prawda, ale to nie na forum dla kobiet:-)Pozdrawiam wszystkich i serio zastanów się nad napisaniem książki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszę coś wyjaśnić , to nie są zmyślone przeze mnie opowieści. Fakty które podałem są jak najbardziej możliwe z punktu fizyki czy biologii tylko że na wyższym poziomie. Może za 200 lat dokonamy tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądałem. świetny film w c******j kopii. Tyle, że tam nie ma żadnych obcych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak wam pisze ze facet bladego pojęcia nie ma to wy dalej swoje! Gameover dzięki ze wpadles bo pewnie by nie skończył bajerowac a nie wszyscy na forum wiedza kto jest faktycznie obeznany w temacie . ps. Jak bym UFO zobaczyła to wcale bym sie nie cieszyła :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobry film:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E tam:-) Pomarzyć zawsze można :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy jakie super moce by miał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno czytają w myślach więc będą wiedzieli o jakie moce ci najbardziej ci chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strzeliłam buraka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślisz ze pomoże na to jakiś hełm np jak z filmu znaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość®
Miało być do rzeczy a nie gadki szmatki,ale serio pytam czy jeśli oni to potrafią a podobno amerykance co najmniej pracują nad taka możliwością to czy my jesteśmy w stanie się przed tym uchronić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli rozwiną tę technologię a nie będą mieli sygnału od ciebie to i tak sie do ciebie dobiorą;) Szczególnie jak będziesz chodziła w kasku. Zresztą wystarczy pentotal sodu i sama im powiesz co myślisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość®
To huyowo :( a teraz z pewnością wszyscy czekają na obiecane ciekawostki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość®
Nie slyszalam o tej substancji i mam nadzieje ze mogę w domowym zaciszu sporządzić taki eliksir prawdy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×