Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mchy i Porosty

Topik człowieka dojrzałego

Polecane posty

Gość gość_zaniepokojony
Proponuje jednak obalić raz na zawsze ten kulawy mit, że przekraczanie barier i zahamowań w seksie jest domeną 20 parolatków i zastąpić go przyjęciem faktu, że jest zupełnie odwrotnie. Niestety nie mogą go potwierdzić owi 20 latkowie ;) Bo nie znaja jeszcze swojej "drugiej strony". Oczywiście mówię o stałych związkach, partnerstwie.. nie o przygodnych kontaktach na zapleczu hangarów disco-polo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opcjonalnie
Jaka ty jesteś...pusta.Ale dorośniesz,czego ci życzę.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem od dawna na kafe
matuzalem Zaprosiles mnie kiedys na Twoo. O tym twoja zona tez wie? Brzydze sie takimi typami jak ty. Randek ci sie zachciewa? Co taki facet - od wiekow zonaty - robi na takim portalu? I tu sie wymadrzasz na erotycznym jak stary dobry wujek co udziela mlodziezy rad. Wielki koneser rozmowy sie znalazl. Ale ty szambiarz jestes jak sam napisales. W pracy wielki chojrak a w domu tylko w ukryciu na kafe zaglada. Zonka pilnuje? Mozesz nawet elaboraty madrosci tu wypisywac, dla mnie jestes zerem. Nie mam nic do twojego wieku ani do twojego wasa. Co to za roznica czy mlody czy stary ch...........jjjj. Podejrzewam, ze gdybym to napisala twojej zonie to bys od jutra byl bezdomny. I ty piszesz o swojej godnosci? Chyba ci sie pojecia popie--------------do-----------ily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Puk, puk. A gdzie gospodarz tego tematu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_Pseudonim mam podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mchy i Porosty
No ale się robaczki rozpisały. Nawet ktoś o mnie pytał- jak miło. Pięć stron nadupcyli , a ani słowa o seksie na fomu erotycznym. No wiecie co! W pracy byłem przecież. Fajna taka u nas pracuje. Blondyna, około 170cm, gęste długie włosy i w naszym wieku. Ma dwóch synów pełnoletnich. Niby laska ma trochę nadwagi, ale , ale... Dopasowane czarne legginsy (teraz uwaga dla młodzieży - nowe slowo "cameltoe"), bluza w kolorze zielonego markera - taka młodzieżówa. Pełne usta. Podoba mi się. Ale co najpiękniejsze, to się zawsze śmieje, żartuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mogę napisać...a nie mówiłam, autor tematu pojawił się w przewidywanym przeze mnie czasie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 36
A podobaja ci sie 36 latki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mchy i Zarosty
Bardzo mi się podobają 36latki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mchy i Odrosty
Zauważyłem , że takie własnie +/-36latki mają z******te sutki. Ukrwione, wydatne, nawet jak lasencja przez pól zycia miała zapadnięta małą kropeczkę to po 30-tce jej ten sutek zakwita jak kwiat i nadaje się tylko do podziwiania w pełnym wzwodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Studium sutka kobiety po 30stce, bardzo wnikliwe obserwacje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 36
W sumie ja sama zauważyłam, ze teraz w wieku 36 lat jestem bardziej namiętna i świadoma siebie niż w wieku 26 lat. Dla mnie to najlepszy wiek dla kobiety. Jeszcze w rozkwicie, ale seksualnie bardzo... seksualna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autor ma doświadczenie w tym i owym to nie dziwne, że może napisać pracę magisterską z analizy sutka, ba zapewne z całych piersi też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mchy i Porosty
Erozja, oczywiście, że wnikliwe oserwacje. Przecież to jest topik ludzi dojrzałych. Musi mieć zatem pewien walor edukacyjny dla młodzieży :) Mam rację z tymi sutkami? Erozja ...napisz o penisach , być może mamy tu też dziewczęcą widownię, która chętnie sobie o peniskach poczyta, z wypiekami na niewinnym liczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość36
Uwielbiam rozmowy z doświadczonymi mężczyznami świadomymi naszej kobiecości. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość 36 Nie masz się czemu dziwić bo im bliżej 40-tki tym bardziej rozbudzona seksualność. Kobiety w tym wieku mają już wypracowany swój styl, umieją w delikatnym aczkolwiek odpowiednim stopniu podkreślić swój pazur seksualności, wiedzą czego chcą, jak chcą, co lubią a czego nie, nie boją się eksperymentować. Jednym słowem są wulkanem w sypialni:) Jesteś na początku tej drogi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogi autorze, wypieki wypiekami, istnieje jednak obawa, że po przeczytaniu zapisu obserwacji penisów, niektóre dziewczynki przedwcześnie dojrzeją, nie mogę wziąć na siebie takiej odpowiedzialności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość36
Madelline wiem, ze kobiet o wiek się nie pyta, ale jesteś starsza? Bo zastanawiam się czy teraz będzie już tylko lepiej. Przyznaję, że obawiam się czterdziestki, ale czuje się tak młodo i seksualnie na tak. Chciałabym żeby to trwało jak najdłużej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mchy i Podrosty
Paradoksalnie w wieku, kiedy się niby powinno wyszumieć , tak 18..30 lat zbyt wiele rzeczy się brało na poważnie. Przecież nasze pierwsze miłości na zabój były na poważnie i dozgonnie. Jak się chodziło z laską, to się myślało o przyszłości, celebrowało każdy pocałunek.... Jak miałem 26 lat to chodziłem do łóżka tylko na poważnie,a jak 36 to już niekoniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pseudonim-teraz nowego nicka uzywasz.pseudonimie zdradza cie ostatnie zdanie ;) zbyt czest go uzywasz.zreszta piszesz o tym jano i otwarcie ;) gimbusie,capie.ktos cie zranil?niemozliwe? ;) zreszta ty ilu ludzi zniszczyles,zraniles-mnostwo!robisz z siebie teraz ofiare spod innego nicka.zal...-tylko to moge o tobie napisac.jestes tylko wybrykiem natury,zasluzyles sobie na to!same twoje wypowiedzi mowia,za siebie-jakim jestes czlowiekiem,jak sie pastwisz nad innymi,czego oczekujesz od innych.jestes capem-smierdzacym capem!nie widzisz ze nikt cie nie chce,ty pchlarzu i siersciuchu nie myty.jednak powinienes byc z andrzejem ;) wowczas bedziesz ociekal sexem,przeciez piszesz o tym jasno i otwarcie...jak to preferujesz w kakao,chceszzadasz kazdej dziurki.andrzej chce ciebie i pragnie,a ty sie tu zalisz spod nowego nicka-pseudonim.cap jestes!!!!!!!!!!!!!nie masz honoru i godnosci.siebie uwazasz za naj...naj...zycze ci wiecej takich rozczarowan zyciowych.pamietaj!to co zlego ty uczyniles innym do ciebie wroci z podwojona sila.to sie sprawdza gimbusie!taki siersciuch jak ty powinien nie umierac,a zdychac.wiec zdychaj capie!!!!!!! ;) ofiare z siebie robi....biedaczysko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość 36 Owszem jestem starsza od Ciebie. Nie bój się 40-tki to tylko liczba, od teraz w sferze seksualnej będzie coraz lepiej i lepiej. Ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć, że zarówno w jakości jak i częstotliwości:) Bardziej martw się tym czy Twój partner za Tobą nadąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość36
Mchy i podrosty, co można napisać o penisach? Miałam w życiu tyle penisów ilu mężczyzn i uwierz mi, każdy był inny i wyjątkowy na swój sposób. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość36
Madelline ja też się tego obawiam, bo moja kobiecość przebudza się w zadowalającym dla mnie kierunku i tempie. Cieszę się z Twojej opinii, że im dalej tym lepiej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mchy i Porosty
Dobrze piszesz 36-tka. O to chodziło. Ja miałem w życiu dwa razy więcej cycków niż kobiet. 36- tka musi , powtarzam, musi! mieć jakies owłosienie łonowe. Paseczek, albo taki e krótkie włoski - poprostu uwielbiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×