Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mchy i Porosty

Topik człowieka dojrzałego

Polecane posty

Gość Madelline
Znowu pchanie? Powrót do przeszłości?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój też. Mogliby wreszcie raz na zawsze zrobić porządnie to kafe a nie tak co chwila jakieś hocki klocki się dzieją. Teraz wcięło a potem pewnie pojawią się ze zdwojoną ilością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opcjonalnie
Kotka pomyśl,że to i tak nic w porównaniu z nakryciem partnera na zdradzie.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opcjonalnie
Bad Gateway.No i jak to sobie przetłumaczyć?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwoli wyjasnienia
"podaruj sobie odrobinę luksusu " hm? ja sobie, czy raczej ty sobie? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombinuja jak nasi drogowcy latajac dziury w asfalcie ;) a jeszcze tresc uznano za spam :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tylko dla sprawdzenia.... czy slowa moderacja i kombinuja mozna uzyc w jednej wypowiedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest takie powiedzonko o "kombinowaniu jak koń po górę", pasuje jak ulał to tej prowizorki tutaj, wszystko chyba na agrafkach połapane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....z tym luksusem to zdaje się, jest tak że łatwiej jest nam podarować go komuś niż zafundować samemu :) dla mnie takim luksusem bywa ciekawa rozmowa w dobrych warunkach, a dzisiaj kaffe chyba nie stwarza takich warunków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opcjonalnie
Tu jest ponoć Sparta,więc nie narzekać proszę. Autorze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autora należy się spodziewać raczej o późniejszej porze dnia lub wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwoli wyjasnienia
hahahahaha, ale ze mnie sierota. nie zalapalam, ze to temat twojego topiku bo bylam nastawiona na link. zboczenie 21 wieku ;-) a czy jest jakis powod tego, ze zakladasz taki temat na erotycznym? wiesz, ze monopol na seks i erotyke maja mlodzi (!) stary to ani do pocalunku ani do orgazmu. przy pierwszym przeszkadza proteza a przy drugim rozrusznik. zycze wiec wiecej godnosci wieku przedemerytalnego (sic!) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wiesz, ze monopol na seks i erotyke maja mlodzi (!)" xxx bardzo kontrowersyjne stwierdzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, kwestia definicji, kto jest młody może dopóki nie zaczną ustępować miejsca w komunikacji miejskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opcjonalnie
Sierota,do tego mało uprzejma.Skoro erotyka dla młodzieży zarezerwowana jest twoim zdaniem,po co się pod takim tytułem wpisujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jakoś czytam swoje wpisy i nie mogę się doszukać w którymś braku godności, zaś co do okoliczności gdzie się pisze ...no cóż gdyby dokładnie czytać to na początku topika chyba nawet wspomniałem dlaczego tu a nie gdzie indziej ... a godność można zachować nawet w szambie :) ...co do sexu ... nie uważam to za przywilej wieku ...póki sprawia ludziom przyjemność i odczuwają taka potrzebę to dlaczego im tego odmawiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwoli wyjasnienia
Wolnosc Tomku w swoim domku. Nie ma sprawy. Po prostu mnie to zastanowilo. Dla mnie to raczej temat na ogolny dzial. Nie oceniam twoich wpisow bo ich nie znam. Ale tu rozne rzeczy sie dzieja. To tak jak 70latek wchodzi na czat dla 30latkow. Oczywiscie, ze moze. Pytanie jest tylko po co, hahaha. Jesli to sa dla niego partnerzy do rozmowy to jest to dla mnie zastanawiajace. Nic wiecej! (moze przeciez pogadac sobie z wlasnymi dziecmi) Dla mnie miernikiem moich zachowan jest gotowosc rozmowy na ten temat z mezem. Bylbys gotowy swojej zonie o tym opowiedziec? Nie! To masz odpowiedz. To nie rachunek sumienia, to raczej kwestia lojalnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to w takim razie mam zalozyc wor pokutny, slubowac celibat, bo dobijam do magicznej liczby 40? taaaaa ci moi trzej kochankowie beda naprawde zachwyceni... juz nawet nie wspominajac o kocurze naczelnym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i czołgać się powoli w stronę cmentarza ;) w naszym wieku wypadałoby się powoli rozglądać za kwaterami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×