Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mchy i Porosty

Topik człowieka dojrzałego

Polecane posty

Gość opcjonalnie
Mad jeśli ktoś pisze uwierz mi na słowo,że jest tak,a nie inaczej to już raczej nie jest to wyrażanie opinii w temacie tylko próba narzucenia własnego zdania.Podpatrego własnym doświadczeniem,czy nie.Nie ważne w tym momencie.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opcjonalnie
:-) Idę na kawę.Mam nadzieję,że autor udowodni,że w tym wieku nie tylko nam na poważnie pisanie pozostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ja pisałem o związkach które są ze sobą długo i łączy ich jednak bliskość, jakoś nie umiem sobie wyobrazić aby ktoś kto jest blisko z partnerem i jakimś cudem dał się skusić na coś na boku byłby w stanie ukryć ten fakt ... już prędzej zdradzacze sportowcy, nie mający ze zdradą żadnego moralnego problemu są w stanie takie rzeczy ukryć ... ale nie są emocjonalnie blisko z partnerem, stąd może i łatwiej nie dostrzec jakichś zmian i niuansów w zachowaniu w domu ...wszystko to było oczywiście moim zdaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opcjonalnie Uwierz mi na słowo...nie jest wymuszeniem czegoś a próbą pokazania, że nie musi człowiek osobiście czegoś dotknąć czy zobaczyć aby się przekonać no ale niektórzy właśnie jak się sami nie sparzą to idą w zaparte i nie dadzą się przekonać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opcjonalnie
:-):-):-)No nie róbcie sobie jaj z tym -moim zdaniem- Teoretyk ze mnie na szczęście,do tego pyskaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gospodarzu, to rowniez ;) chodzi raczej o moja powolnosc w odpisywaniu, ze wzgledu na zmiane programu sterujacego na komorce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gospodarzu, to rowniez ;) chodzi raczej o moja powolnosc w odpisywaniu, ze wzgledu na zmiane programu sterujacego na komorce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opcjonalnie teoretyk? ja myślałem że wręcz przeciwnie i teraz tak rozważasz: wyjdzie na jaw czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opcjonalnie - koniec z jajami :), ...ale ja przynajmniej, nie miałem najmniejszego zamiaru komuś narzucać czegokolwiek, a wszystko co tutaj pisze to moje zdanie, nie piszę że większość itp ... czasem zdarza mi się "ludzie mówią że ..." lub kogoś cytuję ... wszystko inne to moje zdanie na temat :) i na prawdę ...forma "uwierz mi na słowo" czy temu podobne są jedynie kolokwializmem i nie mają za zadanie komuś czegoś wpierać, narzucać ...ot zwykłe zdanie w dyskusji - to tylko tak dla porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opcjonalnie - koniec z jajami :), ...ale ja przynajmniej, nie miałem najmniejszego zamiaru komuś narzucać czegokolwiek, a wszystko co tutaj pisze to moje zdanie, nie piszę że większość itp ... czasem zdarza mi się "ludzie mówią że ..." lub kogoś cytuję ... wszystko inne to moje zdanie na temat :) i na prawdę ...forma "uwierz mi na słowo" czy temu podobne są jedynie kolokwializmem i nie mają za zadanie komuś czegoś wpierać, narzucać ...ot zwykłe zdanie w dyskusji - to tylko tak dla porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opcjonalnie - koniec z jajami :), ...ale ja przynajmniej, nie miałem najmniejszego zamiaru komuś narzucać czegokolwiek, a wszystko co tutaj pisze to moje zdanie, nie piszę że większość itp ... czasem zdarza mi się "ludzie mówią że ..." lub kogoś cytuję ... wszystko inne to moje zdanie na temat :) i na prawdę ...forma "uwierz mi na słowo" czy temu podobne są jedynie kolokwializmem i nie mają za zadanie komuś czegoś wpierać, narzucać ...ot zwykłe zdanie w dyskusji - to tylko tak dla porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może ma ktoś jakąś weselszą nutę tematyczną na piątek wszak to początek weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Autora, Spoko z Ciebie gosc ;). Nie jest jednak zapozno zeby znalezc szczescie przy boku drugiej osoby. Moj obecny ( drugi maz) znalazl mnie w 44 roku zycia. Jestesmy z soba 6 lat. Jak widac mozna :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pseudonim
Tez mam 40+ I podobny życiorys. Zona , z którą miało byc cudnie a wyszło jak wyszło... Za dobry byłem... Jedna kochanka, druga, stado dziw*ek, trójkąty zeby zagłuszyć pustkę. Wyrywane małolaty rż*nięte w toaletach dyskotek i ciemnych uliczkach zeby sobie podbić ego. A jak wreszcie po tym wszystkim trafiłem na Kogoś, z kim warto sie zestarzeć i przy kim nawet na śmietnisku czulbym sie jak w domu - to ten Ktos ma juz meza i tchórzy przed zmianą. Zycie nie jest małą cwaniarą. Jest q*rwą. Wszędzie krew, trupy i wilki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gospodarz Nie zabłysnę raczej z jakimś fiku miku rodem z kamasutry:) Wszystkie pozycje od tyłu aczkolwiek jest tu pewne pole do popisu, wystarczy tylko uruchomić wyobraźnię i wprowadzić ją poprzez inwencję twórczą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy kazdy to nie wiem.... jakies plany na weekend? u mnie jak zwykle bedzie rozpustnie, rutyna sie wkrada bo zawsze rozpustnie jest 😴 nie nawidze tej opery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie plany bardziej techniczne z przyczyn niezależnych ode mnie albo i tak może być ciekawie i mam nadzieję, ze uda mi się uszczknąć coś dla siebie z tych planów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwoli wyjasnienia
matuzalem0325 A ktory to ten twoj topik, zapodaj link, moze cos napisze :-) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opcjonalnie
Ile ludzi tyle historii i nigdy dwóch identycznych i tu chyba będziemy wszyscy zgodni. gość kobieta :-) Ciśnie się na usta,że nigdy nie jest za późno na szczęście. Pseudonim jw.:-) Niektórzy żyjący spokojniej i harmonijniej czytając twój erotyczny życiorys mogą pozazdrościć nazbieranych doświadczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nokia, stara 311ashia chyba i kurcze opera mnie tak spowalnia... rzez ta klawiature.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×