Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Katijuszka

Brak czasu na odchudzanie..

Polecane posty

Gość gość
Ja po 8h na nogach mam dość spacerów padam po pracy na pysk:( zakupiłam steper i mam nadzieje przed praca pochodzić z 40 min co drugi dzień może to coś da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem aktywna fizycznie, jem od niedawna zdrowo ale efekty zauważyłam dopiero kiedy odstawiłam zupełnie cukier i biorę suplementy wspomagające odchudzanie, ostatnio to Acetomale. Potwierdzam że lepszy indyk od kurczaka, nie jest pędzony na hormonach tak jak kurczak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie mam czasu na diety. Ciagle praca, dziecko, dom itp nie mam czasu przygotowywac posilkow itp . Dlatego przeszlam na diete http://www.diet-way.pl/dieta-5-na-2/ , nie trzeba tam specjalnie sie wysilac ani poswiecac czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ositre
Ja jestem wielką fanką słodyczy i nie wyobrażam sobie bez nich życia. Ale dzięki Smartfood właśnie, mogę co jakiś czas sięgnąć po batony - czy to malinowy, czy karmelowy. Uwielbiam szczególnie ten ostatni. Smakuje jak dumle :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie ze warto przecie to zloto poleci 333 www.youtube.com/watch?v=w3p-iuXWDXE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quartet
Są słodycze i słodycze. Jeśli sięgniesz po prostu po 4 pączki to będzie kiepsko utrzymać wagę. Ale jak sięgniesz bo coś bardziej dietetycznego to będzie o wiele łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do odchudzania nie potrzeba czasu - zamiast objadać się przez cały dzień niezdrową i kaloryczną żywnością, wystarczy zamienić ją na warzywa i owoce, produkty pełnoziarniste i chude przetwory mleczne. czy zmiksowanie kilku warzyw i wypicie ich w formie soku zajmuje aż tyle czasu? - kilka minut i drugie śniadanie gotowe. jest mnóstwo zdrowych i niskokalorycznych posiłków, które można zrobić w kilka-kilkanaście minut - trzeba tylko chcieć. http://zdrowe-odzywianie-online.pl – zdrowe diety, skuteczne odchudzanie, zdrowa żywność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomoge schudnąć,efekty po 1 zabiegu!! Jedyna w Polsce skuteczna metoda w redukcji tkanki tluszczowej i zmniejszaniu obwodów. Dużo zadowolonych z efektow klijentek!! kontakt 692-893-219 PS. Sama schudłam 50 kg :D bez diety i meczących ćwiczeń ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny :) Ja schudłam 10kg po ciąży w 2 miesiące dzięki diecie, bieganiu i Afrikan Mango. Było ciężko ale w szczególności polecam zakup tego suplementu, zapełnia żołądek i nie chce się jeść, rewalacja. Tu macie stronę tego środka: http://nplink.net/ugxaTBuH Trzymajcie się i powodzenia! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaa1214
Ja po ciąży schudłam prawie 10kg dzięki lekkiej diecie, ćwiczeniom i Afrikan Mango. Szczerze mogę go polecić ponieważ dzięki niemu pozbyłam się tego okropnego tłuszczu. Tu zamieszczam wam link: http://nplink.net/ugxaTBuH Na stronie znajdziecie oferte i darmowe próbki. Trzymajcie się wszytskie odchudzające się dziewczyny i powodzenia! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po ciąży właśnie stosowałam zieloną kawę w tabletkach. Nie wiem jak innym ale mi bardzo pomogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny topik. Też trochę próbuję się odchudzać, chociaż mam mało czasu. Na razie poleciało mi jakieś 5 cm, czyli chyba nieźle. Niestety, przygotowywanie posiłków to koszmar. Owszem, można coś tam zmiksowac, ale trzeba po pierwsze być w domu, po drugie umyć naczynia (a po zupach kremach itd. jest to o wiele więcej roboty niż po kanapce), po trzecie i chyba najgorsze: trzeba mieć czas na zakupy, żeby mieć te świeże warzywa, mięso i przetwory mleczne. Można mrozić, ale znów czas na rozmrażanie - gotowanie. Wszystko to wymaga dużej organizacji niestety, kiedy ma się dużo zajęć, zwłaszcza poza domem i w nieregularnych porach. Piszcie jak sobie radzicie. Ja robię tak: - staram się pilnować jedzenia co 3 godz. nawet jeśli to tylko kawałek np. jabłka, - kupuję małe ilości jedzenia (2 marchewki, jedna pierś itp.) w osiedlowych sklepach, co niestety wychodzi drożej. - staram się nie kupować pod rząd tego samego. - na kolację jem to samo co na śniadanie dnia następnego (przygotowuję więcej), - ćwiczę "szybciej" tzn. wykonuję tyle samo przysiadów itd. w tym samym czasie (oczywiście nie od razu, tylko kiedy zauważyłam poprawę kondycji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakieś zabiegi....strach Zdecydowałabym się na jakąś dietę zwykła lub ta zielona kawe ale nic więcej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMaruda
Sposobów na odchudzanie jest tyle ile osób się odchudza.Też wolę aby tabletki które biorę były z naturalnych składników.Wolę włożyć trochę pracy w postaci zdrowego żywienia ,i ćwiczeń a tabletki tylko jako wspomaganie.Wybrałam Foreverslim i z efektów mogę się cieszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama jest starszą kobietą i jej pomogła zielona kawa, skoro jej pomogła to myślę że mi tez pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE MASZ CZASU NA ODCHUDZANIE? to najlepszy sposób żeby schudnąć :) NIE BĘDZIESZ MYŚLEĆ O JEDZENIU, I PEWNIE DUŻO CHODZISZ, DZIAŁASZ, więc spalasz kalorie :) jedynie tylko wybieraj zdrowe produkty, zrezygnuj ze słodyczy, jedz owoce ile chcesz :) zrezygnuj z białego pieczywa na rzecz ciemnego :) rób sobie jedzenie na wynos - ryż czy makaron i warzywa na patelnię :) trochę małej orgnanizacji i będziesz chudła w oczach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajlar
Wlasnie dojadanie po dzieciach to najwiekszy blad wielu z nas:( Ja jestem mama 3,5-letniego synka - w ciazy przytylam tylko 9kg, no ale przed ciaza juz miauam 15kg nadwagi:( i nadal tyle mam, po ciazy i po tym 3.5 roku:( Postanowilam sie zabrac za siebie - biegam 4x w tygodniu i zazywam therm line fast - polecila mi kolezanka. I w koncu chudne - 2.5 kg w miesiac - nie jest zle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele osób poleca Zieloną Kawę ale ja postanowiłam spróbować Forskolin i u mnie efekty są porównywalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila1s
Dojadanie po dziecku nie jest z pewnością przyczyną otyłości, to pewnie nadwaga po ciąży plus brak ruchu i pewnie cukier ;) Postawiłam bym na aktywność fizyczną jednak i brak czasu tu niczego nie tłumaczy, wystarczy więcej energicznie spacerować zamiast jeździć, wstać rano 5 min wcześniej i zrobić kilka przysiadów, skłonów i ze dwie pompki(np. w trakcie parzenia kawy), wspomóc się np, acetomale, zamienić napoje na zieloną kawę i to powinno wystarczyć żeby szybko wrócić do dawnej wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Forskolin tez jest dobry tylko do tych preparatów potrzebne jest trochę ruchu i jakaś mądra dieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też słyszałam że ten Forskolin jest niezły ..zamawiam po wypłacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli nie ma czasu na ćwiczenia to warto zmienić przynajmniej dietę. Na początek dobre i to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRossa
Od miesiąca biorę tabletki Foreverslim. To pierwsze, które faktycznie odchudzają. Jak na razie straciłam 4,5 kg co jest dla mnie super wynikiem. Zostało mi jeszcze do zrzucenia 11 kg, ale nawet jeśli nie zrzucę wszystkiego, to i tak będę zadowolona. Żałuję tylko jednego - że tak późno zdecydowałam się na to odchudzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zielona kawa - moim zdaniem dobra do picia. Działanie jest raczej mało zauważalne, ale jak pijesz zamiast zwykłej kawy to przynajmniej forsa się nie marnuje. Podobnie zielona herbata. Oj, nie brak czasu to słaby sposób na odchudzanie :), ale mnie się powoli udaje, wymienię jeszcze co robię: - kupuję umytą mieszankę sałat i dokładam trochę do każdego posiłku, który na warzywach oparty nie jest (serek, kanapka), gdy nie mam czasu przygotować typowego dania. - wiele warzyw nauczyłam się podchrupywać na surowo zamiast przekąsek np. cukinia, marchew, kalarepa pokrojona w paski. - zamiast hula hop (nie mam czasu się wybrać i kupić, w mojej lokalizacji to parę godzin, a przez neta nie chcę, bo chcę najpierw "przymierzyć") staję na ręczniku/szmatce i "twistuję" - jest to element oficjalnego fitnessu jakby ktoś nie wiedział, - szczotka prysznicowa do szorowania - zajmuje o wiele mniej czasu niż kremy, peelingi a zwłaszcza masaż, na który trzeba umowić się dojśc, przyjść i spędzic na nim jakiś czas, - dzielę ćwiczenia na etapy w ciągu dnia: podobno tłuszcz spala sie po 20 minutach, ale lepiej robić coś niż nic. Jesli nie mam czasu, to ćwiczę np. 50 przysiadów (2-3 minuty) rano, 30 brzuszków czekając na zagotowanie wody (1-2 minuty) itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki Foreverslimowi nie tylko zrzuciłam całą nadwagę ale też całkowici zmieniłam swoje podejście do jedzenia.Dzięki temu nie mam teraz problemów z utrzymaniem wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jest brak czasu to ludzie zaczynają sięgać po suplementy. Sama stosowałam tabletki z zielona kawa i uważam że jest naprawdę niezła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bo zielona kawa to chyba najlepsze z tego co jest dostępne na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba muszę się z tym zgodzić. Z tego co widzę to zielona kawa jest chyba najmądrzejszą opcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wybrałam Slimcea. Ze względu na najwiekszą chyba popularność.. widocznie jest dobry - tak pomyślałam. Miałam racje. Schudłam 12kg podczas kuracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrobił się z tego reklamowy topik wzmacniaczy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×