Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak znalezc meza

samotne zycie 30 latki

Polecane posty

Gość gość
Autorko, ciężka walka przed tobą, bo męża będziesz musiała odbić innej kobiecie, w tym celu niezwłocznie zacznij się przygotowywać, treningi fitness rano i wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 34 i muszę przyznać, że dopiero jestem w wieku w którym kręcą mnie młodsze...wcześniej nie doceniałem puszystych niewypadających włosów, ud bez cellulitu, płaskiego brzucha, byłem chyba zbokiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starszy ok. 50. Czekam na Ciebie królewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indywidualistaa
kobiety oceniaja facetow to faceci tez was oceniaja, maja na was wyj****e a teraz to jesli chcecie byc z fajnym facetem to same go sobie zdobadzcie bo juz samym przebywaniem wokol nich ich nie zdobedziecie bo oni poleca za mlodymi i tyle, przej***lyscie sobie zycie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mając 20 lat latacie za starszymi nawet za 30 latkami i starszymi a później mając 30 lat macie pretensje, że Ci, których olewałyście teraz będą za wami biegali :P hah dobre żarty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro do 30 prawie cały czas byłem sam, nauczyłem się wiekszosci czynnosci aby byc niezaleznym to po co teraz mam sie poswiecac dla jakiejs glupiej p***y tylko dlatego bo ona chce miec dzieci, a w********ac, dziecko niech sobie zrobi z typem z dyskoteki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem 32 latkiem :) i szczerze dla 30 latek to najlepsi sa starsi panowie po 40 mnie 30 latki nie interesuja sa za denne wole 18 latki :) no chyba ze romans ale romanse mnie nie interesuja bo 30 latki maja zrypana psyche po kolejny pseudo zwiazku a zwiazek znaczy zwiazac sie na zawsze a nie przygodny sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak miałaś 20+ to pewnie założyłaś temat "jak super być singielką" Teraz jak 30 na karku bo strach w oczach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26 lat
Marzę o poznaniu takiej dziewczyny jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26 lat
Marzę o poznaniu takiej dziewczyny jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy czytam ten topik to nawracam sie do katolicyzmu i postanawiam, ze zapale swieczke w kosciele, ze wyjechalam z Polski w wieku 21 lat :-D Bozesz, co z aciemnogrod....30-latka jest stara??? Za stara na rowiesnika???? To polecam wybrac sie zagranice do USA, Niemiec czy krajow Beneluxu :-D bo tam w wikeu 30 lat to ludzie obojga plci dopiero ZACZYNAJA myslec na serio o maleznstwie i zakladaniu rodziny. No i nie spotkalam sie z facetem 30plus ktory by chcial sobie ukladac zycie z 18tka :-D Wydaje mi sie to wrecz komiczne :-D Boze, chron od tych Polskich facetow :-D Nic nie umie, ani o dom zadbac, ani odkurzyc, wyprac, cos zorganizowac czy ugotowac, na winie sie nie zna, pelna pyza, glowa wygolona, jeansy noszone przez tydzien bez prania cale pozolkle, krzywe zeby w kolorze podobnym do tych jeansow....Tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy wiesz ale za granicą mit o tej "cieplej, opiekuńczej słowiance" już jakiś czas upadł. Tam też już wiedzą że jesteście inne niż wasze matki i nadajecie się tylko do przer******* boście dla obcokrajowca łatwe jak dwa plus dwa a nie do związku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz, nie wiem czy wiesz ale nie jestem, nigdy nie bylam i nie mialam najmniejszej ambicji byc "ciepla, opiekuncza slowianka" :-D Za to wolam skonczyc dobry uniwersytet i rozwinac sie zawodowo oraz nie byc zalezna o dzadnych porek (pozoklych badz nie :-D). Zyje mi sie wspaniale i dzieki temu, ze nie mieszkam w Polsce nie przychodzi tez do glowy, ze wiek 30 lat oznacza, ze trzeba sie zywcem pogrzebac :-D wiekszosc moich kolezanek ze studiow wchodzila za maz w wieku 35-40 lat i nikt nie traktowal tego jako specjalny wyjatek. Niketore juz dziecmi, niektore nie :-D Zalezalo od nich na co maja ochote w zyciu a do tego nie koniecznie zawsze potrzebyn jest facet :P :-D Po prostu zyjemy dluzej, wiele sie pozmienialo, nie ma co sie spieszyc z takimi decyzjami. Jak wchodze na kafeterie i czytam niektore tematy oraz to co ludzie pisza to masz wrazenie ze podrozuje w czasie :-D Tak co najmniej do lat 50-tych naszego wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry za bledy. Moze dodam (zeby jasnowidzow uprzedzic :-D), ze nie jestem sfrustrowana samotna stara panna. Mam wspanialego meza, ktory bynajmniej nie szukal cieplej slowianki (haha, co za pomyls :-D) tylko partnerki, z ktora moze dzielic zycie. Jest mlodszy ode mnie o rok, przystojny, wysoki, bardzo wyksztalcony, sukcesy zawodowe, ma swietne poczucie humoru, tzw. gest i do tego gra na gitarze. Umie fantastycznie gotowac, prasuje moje bluzki i nie musze mu nic dwa razy powtarzac. Jest wspanialym czlowiekiem. Mamy podobne zapatrywania i zamilowania, (sex nie ukrywam jest super) i poznalismy sie gdy kazde z nas bylo grubo po 35 urodzinach :-D No tak, ale w Polsce powinnam byla sobie w 31 urodziny podciac zyly :-D Czy Wy zyjecie w Europie czy tak mentalnie w Arabii Saudyjskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś tak z******ta (razem z super mężem) że aż mi dech zaparło. Rozumiem ze dziecko tak kolo 45 - tki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie nie bo frajera do nabicia syfonu brak. Jakoś te durne 30kilku latki nie chcą na wyścigi kłaść głów pod topór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam prawie 26 i juz sie z tym pogodzilem - w koncu jestem pedalem, a oni nie wiażą sie w tak trwale zwiazki jak heterycy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężko jest znaleźć faceta po 30-stce bez zobowiązań,byłej żony, alimentów, dzieci. Pewnie, że facetów po 30-stce wolnych wcale nie jest tak mało, ale to niestety prawda, że tacy, którzy nie mają dzieci i byłych żon, nie chcieli statkować się jako dwudziestolatkowie i nie chcą też jako trzydziestolatkowie, w większości, bo wyjątki się też zdarzają. Ich interesuje raczej niezobowiązujący seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Charlotte 1
Nie rezygnuj z szukania. Wszystko zależy od nastawienia. Ja też ma 30 lat. Jak do tej pory miałam tylko jednego stałego partnera, ale to przez to,że po maturze wyjechałam i jeździłam po świecie i trochę się od tego uzależniłam. Na pocieszenie powiem Ci,że ostatnio 20latek chciał się ze mną umówić haha Jednakże ja zawsze wolałam starszych. Nawet teraz wolę facetów z 10lat starszych od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do tego palanta kilka postow wyzej: tylko ktora 18 latka bedzie cie chciala stary smierdzący kozlem 30 letni dziadzie? 18 latka to sobie znajdzie 20 latka, a nie 30letniego śmierdzącego capa niepierwszej mlodosci. Chyba że masz duzo kasy to sobie kupisz 18 latke, ale to nie milosc tylko seks i kasa. i bedzie ci dawac d... patrząc na twoje cialo z obrzydzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do ostatniego próchna. Zerknij na komentarz wyżej ". Nawet teraz wolę facetów z 10lat starszych od siebie." Tak samo jest z 18-tkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 letni facet to stary śmierdzący cap? Co kobieta musi mieć we łbie żeby pisać takie rzeczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzydziestki myślą, że są dalej takie fajne jak dwudziestki i że faceci będą o nie zabiegać. I że facet sam spadnie z nieba. A rzeczywistość jest już zupełnie inna. Samej trzeba się postarać, wykazać inicjatywę. Samo się nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rozstałam się z facetem w wieku 29 lat po 6 latach związku, czyli u progi 30-kto a potem w wieku 34 lat poznałam mojego o 3 lata młodszego męża a więc zadaję kłam temu co powyżej i życzę powodzenia szczególnie moim koleżankom po 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale pewnie szukalas przez internet? jak mi sie to wyjscie nie podoba ;/ a chyba jedyne jakie zostalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego jedyne? Idziesz do pubu, klubu, kina itd i gdy widzisz fajnego przystojniaka trzydziestolatka, zagadujesz go i już masz nową znajomość. To dziecinne proste, tylko królewnom korony z głów nie mogą spaść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do kina? :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ogóle nie szukałam, to on mnie znalazł, ja też nie chciałam przez Internet szukać, poznaliśmy się na siłowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P*********e ze taki co ma dzieci ma mieć szanse u wolnej bez dzietnej 33latki a gdybym ja tak miala dziecko i byla panna z dzieckiem to mieli by na mnie wyj****e, tak mnie nikt niechce bez dzieci a z dziecmi to pies przy budzie by mnie osral, bo to prawda we wiekszosci mezczyzni boja sie odpowiedzialności.Zadnych huji z dziecmi i po rozwodzie juz takiego huja z dziecmi po rozwodzie mialam i co wyj****e mam na niego sparzylam sie, dobrze ze niezaciazylam bo by 3 alimenty placil bo to zwykly huj stary lysy i chcial przy mnie sie odmodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×