Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

Lusiu najgorsze jest to, że ja bardzo chcę się dowiedzieć, natomiast mój mąz wcale, mówi ze musi mieć niespodziankę przy porodzie.. Dlatego idę sama na to usg, jak się dowiem to mu nie powiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 26 tydzień
ahaa to ja nie załapałam :) a jakie ma się wtedy odczucia jak kopie?? da sie to w ogole opisac?? Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach
też bym chciała chciała juz :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny cierpliwosci,wszystko bedzie ok ja ide akurat na wizyte i jakos stresznie sie boje ,nie wiem czemu boje sie ze jest cos nie tak :( zycze wam milego dnia \\caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika24 napewno wszystko jest oki przeciez norma jest rodzenie do 2 tygodni po terminie :) ja bym w sumie chciala urodzic 2 tygodnie po terminie bym miala wspanialy prezent na Walentynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje ,ale wiesz mam jakies dziwne przeczucia,jakies obawy mam nadzieje ze doktor je dzis rozwieje pedze dzis do niego jak na skrzydlach trzymajcie kciuki caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza22
przepraszam ze weszłam na te stronke, ale mam tylko małe pytanko. czy mozliwe jest zajscie w ciąze w 11dc. tak teoretycznie mysle ze tak ale moze sa tu doswiadczone kobietki które tak miały. - a wiedza??? ja tylko przytulałam się w 11 dc a okresu nie mam . Dzis termin @. Wiem wiem test wszystko rozwieje ale moze która z was tak miała. Pozdrawiam i dziekuje z góry za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza22
przepraszam ze weszłam na te stronke, ale mam tylko małe pytanko. czy mozliwe jest zajscie w ciąze w 11dc. tak teoretycznie mysle ze tak ale moze sa tu doswiadczone kobietki które tak miały. - a wiedza??? ja tylko przytulałam się w 11 dc a okresu nie mam . Dzis termin @. Wiem wiem test wszystko rozwieje ale moze która z was tak miała. Pozdrawiam i dziekuje z góry za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza22
Lusiu - dziekuje bardzo za odpowiedz ale czy to oznacza ze tez przytulałas sie w tym tylko jednym dniu??? A czy orientujecie sie moze jak to jest z przetrwaniem plemników w "środku". Mówi sie ze nawet do 7 dni moga przezyc. Ale czy np. kąpiąc się nie pozbywamy sie ich. To glupie moze pytanie ale jesli mozecie powiedziec to napiszccie. Jestescie zapewne bardziej doswiadczone. ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mis1979
ja już jestem szcześliwą mamusią!!!!mam 1,5rocznego synka i teraz zastanawiamy się z mężem czy zrobic braciszka lub siostrzyczkę naszemu maleństwu .ja się trochę boję bo niejestem pewna czy sobie poradzę z dwojką bobasów ale mój mąż przekonuje mnie że wszystko będzie dobrze. Wydaje mi się ze taka mała różnica wieku między dwoma dzieciakami jest lepsza. wydaje mi się że lepiej się będą z sobą potem dogadywać. Co wy o tym sądzice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się zgadzam
na swoim przykładzie to widzę...miedzy mną a moją siostrą jest 2 lata róznicy i uwazam że taka jest ok żeby się dogadac....życzę powodzenia Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mis1979
plemnniki mogą przetrwać w pochwie do 78 godz!!!i podczas kapieli sie niewypłuczą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mis1979
dzięki Kasia!!!! mój mąż się ucieszy z takiej odpowiedzi hehe:) zaczniemy chyba baraszkować po nocach bez zabezpieczenia!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza22
dziekuje za odpowiedzi. Nie sadziłam ze tak szybciutko odpiszecie. Wlasnie czytam ten topik od poczatku. Super doswiadczenia. Jezeli nie bedziecie miec nic przeciwko to czy moge sie Was kiedys jeszcze o cokolwiek podpytac. ???? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mis1979
fajnie znowu będzie poczuć jak się takie malenstwo porusza w brzuszku i kopie po żebrach hehe:)!!!!to jest cudowne uczucie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobitki, a u mnie tylko objawy typowo okresowe, nic wicej. Chocia| temeperaturka mi skoczyla, powyzej 37, ale nie ma sie co emocjonowac. W koncu taka pogoda, ze moge miez wyzsza tempke. Jakos tak w glebi serca podejrzewam, ze nic z tego nie bedzie:(:(:(:(:( Zabko, ja tez pracuje tylko w Poznaniu, a mieszkam w Puszczykowie(to 15km od Poznania), ale urodzilam sie na Polnej w Poznaniu:) gdzie bede pewnie chciala urodzic swoje przyszle dzieciatko:) moja Mama bardzo chwalila sobie ten szpital(a to bylo przeciez wieki temu....) :) raczej objawów ciazowych juz nie mam:( bbuuuuuu. Pozdrawiam Was, Wasze Brzusie, Wasze Dziecitka....no i oczywiscie wszystkie starajace sie i oczekujace. Trzymam kciukasy za nas wszystkie. Choc ja jestem do tego pesymistcznie nastawiona:( ...niech sie spelni cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mis1979
cieszę się że pomogłam...życzę dziewczynki ....braciszek będzie starszy to się bedzie opiekował :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mis1979
mi w sumie jest obojętne czy to będzie dziewczynka czy chłopczyk chociaż nioeukrywaaaam że milo by bylo mieć córeczkę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka ja przez 3 tygodnie po spodziewanym terminie okresu mialam takie dolegliwosci jak przed okresem temperaturke tez mialam powyzej 37 a potem w 4 tygodniu juz mdlosci mnie dopadly i bylam pewna i poszlam do gina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mis1979
w sumie to masz racje....ale fajnie mieć parkę :) tak bym nie chciala mieć okresu.....wtedy bym mogła sobie teścik zrobić i mozę się ucieszyć :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...to oczekiwanie mnie wykonczy....tyle sie juz staralismy, ze im blizej okresu tym jestem bardziej smutna....:( przepraszam ze te moje doly:( ....... ...niech sie spelni cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do malinka79
nie martw się...ja tez czasem mam czarne mysli ale je przeganiam.... i sobie myślę że pojawią sie dwie kreseczki :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Ci 26tedzien za te slowa to bardzo krzepiace, Kasiu Tobie rowniez, jestescie Wszystkie kochane:) Ja tez marze o dwoch kreseczkach. Dzisiaj snilo mi sie ze kupowalam pampersy(hihihihi), Tylko ze nie dla swojego Dzieciatka. Nigdy nie wierzylam w sny, ale w senniku internetowym przeczytalam, ze jak sie komus snia pieluchy to oznacza potomstwo. Zawsze jakas nadzieja:) Buziaki ...niech sie spelni cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do malinka79
myślę że mogą być to sny prorocze :) a możesz podać adres tego sennika?? Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka79 - nie smuć się, może te sny, kto wie?? Mamy ten sam termin niechcianego okresu - też nie mam żadnych nadzwyczajnych objawów - ale może......? Trzymam za nas mocno kciuki!!!!!!! Ja już chcę baby!!!!!!!!!!!! Lusiu - dziękuję za słowa otuchy. Mam nadzieję, że pochwalę się po 3 list. , że mam 2 kreseczki. Dioda - pamiętaj, nie rób smutnych min!!!!!!!! Natychmiast się uśmiechnij!!!!!!!!! Pozdrawiam cieplutko wszystkie obecne i przyszłe mamuśki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
ja też nie wierzę, że uda mi się zobaczyć w niedziele dwie kreseczki. Aż sobie myślę, nie będę testowała, przeciez miesiączka i tak przyjdzie. Ale z drugiej strony, tli się tam gdzieś iskierka nadziei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! te czekające i te już szczęsliwe! ja niestety wciaż czekam, ale trochę sie załamałam - proszę o poradę. A mianowicie, kupiłam test owulacyjny i akurat jestem kalendarzykowo w samym środku cyklu, a test w ogóle nie pokazuję, że mam owulację! tylko jedna kreska kontrolna! Jak to moze być? Czyżbym nie miała owulacji ? Czy ktoś miał podobną może sytuację? Bardzo proszę, poradźcie, bo już sama nie wiem co mysleć i robić... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ESTELLA
może wykonaj test jutro, być może owulacja troszkę się przesunęła i jutro lub pojutrze będą widoczne dwie krechy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×