Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

A ja się będę testować 3.11 lub 4.11 ............. eeehhhh i chcę DWIE KRSECZKI ....niech się spełni cud....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja 1 albo 2.11....
więc się jakos odezwe jak już będę mieć wynik :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie sobie pomyslałam
że fajnie byłoby potrzymać na rękach takiego malutkiego bobaska... ach jakie to byłoby wspaniałe :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dioda
Widze, ze moje wypowiedzi przechodza bez echa...tak potrzebuje wsparcia:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dioda. Wyluzuj, po to jest to forum , żeby się na nim wyżalić. Nasi mężowie są wspaniali, ale nie rozumieją nas tak jak my same. Jak żauważyłaś sporo jest tu osób, które miały problemy, ale z tego wyszły i zaświeciło im słońce. Wiem, że Ci ciężko, ale trochę wiary i optymizmu - zobaczysz, że i Tobie się ułoży - uwierz w to!!! I uśmiechnij się!!! Natychmiast!! Ale już!!! I nie rób nawet takiej miny!!!!! Pomogło troszkę?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dioda
Troszke pomoglo;)Wielkieeeeeeeeeee dziekiiiiiiiiiiiiii:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarinka29
Dioda lek jest naturalnym odruchem każdego zdrowego człowieka:-) tym bardziej jesli chodzi o tak wazną decyzje jaka jest chęc posiadania dzidziulka , i moge cię zapewnić że każda z nas brzuchatek miała podobne wątpliwości jednak instykt macierzyński i ogromne pragnienie posiadania maluszka przezwycięzylo wszelkie wątpliwości. Jak poczytasz wczesniej zobaczysz że sytuacja wielu z nas nie jest rózowa (np:moja) , a mimo to cieszę się ogormnie że zostane mamą, a kwestia porodu hmmm gdyby to rozdrobnic na części pierwsze to pewnie była bym w panice ale traktuję to jak coś całkowicie naturalnego , tak już zostałysmy skonstruowane przez nature że to my rodzimy dzidziunie a nie faceci:-) , no i trzeba sobie powiedzieć nie my pierwsze i nie ostatnie przez to będziemy przechodzić , poza tym wydaje mi się że pierwszy widok , pierwszy krzyk , pierwszy dotyk maluszka zrekompensuje wszystkie niedogodności związane z porodem , a zaraz po nim nie ma czasu na myslenie i rozpamietywanie taki mały człowieczek pochłonie cały nasz czas :-). I jeszcze jedno nowa istotka powołana do zycia wiąże dwoje ludzi na całe zycie sprawia również że już nigdy nigdy bez względu na wszystko nie będziesz sama:-) Mam nadzieję że zaraziłam cię swoim optymizmem i spojrzysz na wszystko z innej strony.Pozdrawiam cieplutko🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diodka dołączam się do tego wszystkiego całym swoim serduszkiem. Nie będę juz nic wiecej pisac bo wzruszyłam, sie przy tekście Katarinki, ale ona ma 200% rację. My tez nie mamy super sytuacji, ale nie można patrzyc tylko na to. Bo tak na dobra sprawe nigdy nie byłoby momentu na dzieci. Pozdrawiam Cię cieplutko głowa do góry. Wszystkie Kobitki duża buźka dla Was:):):):):) ...niech sie spełni cud....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diodka dołączam się do tego wszystkiego całym swoim serduszkiem. Nie będę juz nic wiecej pisac bo wzruszyłam, sie przy tekście Katarinki, ale ona ma 200% rację. My tez nie mamy super sytuacji, ale nie można patrzyc tylko na to. Bo tak na dobra sprawe nigdy nie byłoby momentu na dzieci. Pozdrawiam Cię cieplutko głowa do góry. Wszystkie Kobitki duża buźka dla Was:):):):):) ...niech sie spełni cud....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dioda
Jestescie superrrrrrrrrrrrrrrrrrr.................mam łezki w oczach:)To ze wzruszenia:)dzieki Katarinko i wszystkie kochane brzuchatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny
znowu miała nudnosci.....:) Malinka79 - ja jestem ze stolicy :) Dioda - nie ma się co martwić....jak bedzie dzidzi to będziesz taka szczęśliwa.... ja juz bym chciała poznać wynik testu Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane:) Dzięki LUSIU za odpowiedz na temat różyczki:) , kurcze strasznie się czułam jak się okazało ,że muszę się zaszczepić na tą różczyczkę i czekać AŻ 3 miesiące aby spróbować zajść w ciąże...ale cóż jak trzeba to trzeba :) , Dioda trzymaj się i sie nie smuć:), pogoda jest wystarczająco ponura:), wszystko będzie dobrze!!! Malinka79 dzięĸi za info o testach ->mam nadzieje ,że już za kilka miesięcy będę mogła je wykorzystać:) Kasia, trzymam za Ciebie kciuki:) Katarinka29 pozdrawiam ciepło:) I dla wszystkich dzielnych dziewczyn Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
cześc kobitki, wiecie co- dzisiaj jestem w bardzo dobrym nastroju :D mam nadzieję, że wam też się udzieli!!!!! Malink79 - ja jestem spod Poznania, ale pracuję w Poznaniu :) a ty jesteś rodowita poznanianka? pozdrawiam wszytskich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
A ja mam znowu złe przeczucia, odliczam dni do testu, ale niestety boję się, że się rozczaruje. U mnie już zupełnie objawów brak. Chyba, że ciasne spodnie można uznać za objaw ;-) Od czasu owulacji zminimalizowałam ćwiczenia, aby nie zaszkodzić ewentualnej dzidzi. Przedtem ćwiczyłam regularnie. I pewnie stąd te ciasne spodnie :-( Nie licząc dnia dzisiejszego, 3 dni i będę wiedziała co i jak. A jak nici z dzieciątka tym razem, to biorę sią za ćwiczenia, bo przez to samo oczekiwanie przytyję 10 kg a jak już zajdę w ciążę, to będę jak hipopotam wyglądać :-o Kasiu, ja też jestem z Warszawy, a w jakiej dzielnucy mieszkasz, jeśli można spytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateczka
Witam Was dziweczynki, Pisze dzis do was by pochwalic sie dobrym samopoczuciem, w piatek musze zadzwonic do lekarza i tez to zrobic.Jesli rozwarcie sie powiekszy to ide na zabieg zaloza dwa szewki i tak bede chodzic poki sie da. Zabka, Malinka ja jestem z Poznania. Goracow Was wszystkie pozdrawiam i w miare mozliwosci bede sie odzywac.Caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuuu juz tyle czasu nie miałam dołka aż tu nagle takie problemy domowe dotyczace mojej mamy i jej chłopa. to przykre jacy ludzie chodza po ulicach trzeba takich tepić :( Jedyne co dobre to, to ze dzidzia sie kreci prawie caly czas tylko czemu kopniaki dostaje w pupe to takie dziwne uczucie hihi :) Pozdrowionka dla tych ktore sie staraja :) i dla tych ktore musze lezec zeby miec dzidziulka przy sobie :) Monika24 jak tam ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA
NICK...........MIASTO......TERMIN.....KG NABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 25 tydzień.....Warszawa.....1Luty.............8...............Córcia............87 cm... Monika24......Rybnik........27 pazdz........19...............Corcia..........113cm trudi..............Dębica........24 marzec........7...................?.................97cm... 1102.............Opole..........11marzec........2.5................?.................88cm dzidzius..... Warszawa ...15rtyczen..........9..............Córcia............86cm... Mała31 .......Słupsk ......19 kwiecień .......1 ................?...................?.... Metka26........Essen........12marzec..........4...................?................90cm.. Lusia.........Starachowice...20 styczeń.....10..............Emilia.............90cm.. Mateczka ....Poznań ......20 styczeń ..... 12 .......... .Syn (Karol) ..... .?..... Katarinka29..Szczecin....17 marzec.......4,3..................?.................?..... Claptola.......Legnica........9 kwiecień.....3,5...................?................78cm... Milucha........Kraków........16 marzec......3,5...................?................84cm.. .......?..................?.................?................?....................?.................?...... .......?..................?.................?................?....................?.................?...... Czyżbyście nie przybierała na wadze i wasze brzuszki sie nie powiekszałY??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzień doberek
ja dzisiaj mam dobry humorek ...brzuszek dalej wzdęty.... mam skurcze jajników?? macicy?? wyjeżdzam na święta wiec dam wam znać w poniedzialek wieczorem jak tam wynik testu :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki Starające się - sprobucie oderwać się od tych myśłi. Wiem jakie to trudne bo jeszcze parę miesięcy temu przeżywałam to samo. ale polecam wybrać coś dla zabicia czasu - dobrą książkę, wycieczkę na weekend, puzzle cokolwiek. Ja biegałam do kibelka co pół godziny sprawdzić czy aby okres nie nadszedł i w końcu pojechałam na wycieczkę. Tam się wyciszyłam z jednej strony, z drugiej strony wybawiłam, po powrocie zrobiłam test i wyszedł pozytywny. Trzymam kciuki powodzenia. Metka - nie moge wysłac nic z mojego konta, bo serwer mi nie odpowiada. Ale do mnie wszytsko doszło i dziękuję. Kochane - poczułam pierwsze ruchy! Ten doniosły fakt miał miejsce we wtorek. Córcia nasłuchiwała stetoskopem bicia serduszka - nie usłyszała tego, ale małemu nie spodobał się widocznie dotyk zimnej słuchawki i kopnął. Cudowne. Teraz co jakiś czas daje o sobie znać. We wtorek idę na usg takie profilaktryczne,w związku z tym moim zwolnieniem i pobolewaniem. Może uda się odczytac płeć? Na usg połówkowe jadę pod koniec listopada prywatnie, będę miała kolejne zdjęcie i nagranie. mateczka - cieszę się, tak bardzo, że masz lepszy humorek. Podtrzymuj go w sobie. Nie martw się kochana tą szyjką, na pewno bedzie dobrze. Twój dzidziuś jest na pewno silny chłopak i rozumie że nie wolno mu się spieszyć a ty nie chodź dużo tylko leż!. . Ja dzisiaj też mam lepszy, chociaż od dwóch dni, mimo ruchow i tego wszystkiego, to miałam takiego strasznego doła.... 26- tyzień - nie smuć się....buziaczki Dzidziuś co z Tobą? Lusia, katarinka -pozdrawiam serdecznie, Grandi, trudi, i inne kobietki żadko piszace, co u was słuchać ? Wszystkie nie wymienione kobietki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
claptola ciesze sie ze poczulas pierwsze ruchy :) tylko nie martw sie jezeli w ktoryms z najblizszych dni nie poczujesz wogole bo to normalne :) moja dzidzia do tej pory raz na miesiac robi sobie wolne na 2 dni i rzadko co kopie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 26 tydzień
a to chłopiec czy dziewczynka?? Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno nic sie miedzy nóżkami nie dynda wiec dziewczynka :) oj chyba musze nick zmienic w tabelce :) NICK...........MIASTO......TERMIN.....KG NABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 26 tydzień.....Warszawa.....1Luty.............8...............Córcia............87 cm... Monika24......Rybnik........27 pazdz........19...............Corcia..........113cm trudi..............Dębica........24 marzec........7...................?.................97cm... 1102.............Opole..........11marzec........2.5................?.................88cm dzidzius..... Warszawa ...15rtyczen..........9..............Córcia............86cm... Mała31 .......Słupsk ......19 kwiecień .......1 ................?...................?.... Metka26........Essen........12marzec..........4...................?................90cm.. Lusia.........Starachowice...20 styczeń.....10..............Emilia.............90cm.. Mateczka ....Poznań ......20 styczeń ..... 12 .......... .Syn (Karol) ..... .?..... Katarinka29..Szczecin....17 marzec.......4,3..................?.................?..... Claptola.......Legnica........9 kwiecień.....3,5...................?................78cm... Milucha........Kraków........16 marzec......3,5...................?................84cm.. .......?..................?.................?................?....................?.................?...... .......?..................?.................?................?....................?.................?......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem
to w takim razie może Twoja dziewczynka jest po prostu grzeczna i nie chce kopać mamusi :) moja koleżanka jest w 8 miesiącu teraz... chłopczyk będzie i tak jej daje popalić że biedna jużby chciała urodzić... ale pewnie i tak wspaniale jest poczuć ruchy dzidzi....ja jak narazie czułam tylko ruchy dzieci mojej kotki....ale nic, może niedlugo i ja będę mogła na swoim brzuszku :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje drogie....... Na wstepie zyczę wszystkim miłego dnia i duzo usmiechu :)) :)) Estellko, Malinko, Dioda-, Aska74- zycze zeby szybciutko w waszych brzuszkach zamieszkały dzidzie :)) Katarinko, mateczko- dbajcie o siebie i o malenstwa...... Moniczko24- no i jak?? Mała juz chce na ten swiat czy jeszcze czekamy??? Żabko- Twój nastój juz mi sie udziela :)) 26 tydzien- głowa do góry, wszystko sie jakos ułozy, wazne ze dzidziun jest zdrowy i kopie :)) Claptola- gratulują pierwszych ruchów, to super prawda?? No i zycze zeby sie szybciutko udało odczytac płec, niby to nie jest najwazniejsze ale korci zeby sie doweidziec no nie??? Wazne ze dzieciątko jest zdrowe :)) :)) Moja Emileczka jest wyjątkowo ruchliwym dzieckiem:)) Nawet teraz chyba wie ze o niej pisze, bo kopie jak szalona. No ale dzisiaj w nocy nawet razu mnie nie obudziła :)) Jeszcze niecałe 3 miesiące i bede ją miała cały czas przy sobie......juz sie nie moge doczekac kiedy sie urodzi......Z drugiej strony jest mi z nią bardzo dobrze w brzuszku, i czasem mysle sobie ze mogłabym ją miec jeszcze drugie 9 miesięcy :)) :)) Pozdrawiam wszystkie Panie...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia ona do spokojnych nalezy tylko 2 dni w miesiacu a cala reszte czasu mnie kopie po czym popadnie a nie powiem silna juz jest i to nawet czasami boli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia ona do spokojnych nalezy tylko 2 dni w miesiacu a cala reszte czasu mnie kopie po czym popadnie a nie powiem silna juz jest i to nawet czasami boli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×