Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

soul masz racje, wreszcie piatek, mozna powiedziec ze jedna noga w weekendzie jestesmy.... Starajace sie moze dla was bedzie to owocny weekend w robienieu testow i staraniu sie o malunstwa, zycze powodzenia! Malinka, fajnie sie masz z ta tesciowa...u mnie sytuacja jest \'krytyczna\", juz od 10 lat kiedy to jestesmy z mezem razem, nawet sie tym nie zamartwiam bo tak naprawde dawno przestalo mi na tym zalezec...jednak dobra trsciowa to skarb, zwlaszcza kiedy ma byc jeszcze babcia...w tym przypadku ciesze sie ze mieskzamy do siebie bardzooo daleko. Moje malenstwo fika czasem w nocy jak szalone, do tego stopnia ze czasem sie boje czy aby nie za mocno, maz sie dziwi ze mozna coraz silniej odczyc jego ruchy...niedawno zaleczlo kopac a tu taka sila...jestem pod wrazeniem! Dziewczyny, pozdrawiam Was bardzo mocno!! Lusiu zycze powodzenia na badaniach!!pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WSZYSTKICH BARDZO SERDECZIE.......... a szczególnie nowe Panie starające sie o dzidzie........super ze jestescie, im więcej nas tym lepiej i razniej!!! Powiem szczerze.....ja dzis przerazona jestem......w nocy mi sie sniło ze małej przestało bic serduszko!!! Przebudziłam sie i czekałam az mała sie obudzi- 2 godziny- inaczej bym nie zasneła ponownie. To był najgorszy sen w moim zyciu. Jagódko- dzis idę do lekarza z wynikami badan.......I to mnie troszke uspokaja. Zobacze znowu moją królewne!!!!!!! Metus- mam nadzieję ze wszystko bedzie w porządku.......Moja dziewczynka tez bryka, zobaczysz potem jakie silne moga byc kopniaczki i jak długo dzidzia moze sie bawic w brzuszku....... Pozdrawiam wszystkie Panie bardzo serdecznie i z całego serca życze zeby w Waszych brzuszkach zamieszkały na 9 miesiecy takie malutkie istotki jak nasze.........a wierze mocno ze tak sie stanie i wkrótce nam sie tym pochwalicie...........Pomodle sie dzisiaj za Was i za pomysle wyniki testów!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobitki, tak jak pisalam wczesneij,ze nie zrobie-testu nie zrobilam. Okres jeszcze nie przyszedl-zobaczym. Ja juz naprawde nie chce przezywac(przynajmniej w tym cyklu) tego stresu zwiazanego z robieniem testu. Poczekam, a wiecie co jest najlepsze, ze sie nie tresuje. Stwierdzilam, ze co ma byc to bedzie. W koncu musi nam sie udac:) Nie w tym cyklu to w nastepnym. Bedziemy walczyc z calych sil:)...Milego dzionka wspaniale Kobitki Wam zycze:) ...niech sie spelni cud... Ps.o/kresowo czuje sie nadal:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobitki, tak jak pisalam wczesneij,ze nie zrobie-testu nie zrobilam. Okres jeszcze nie przyszedl-zobaczym. Ja juz naprawde nie chce przezywac(przynajmniej w tym cyklu) tego stresu zwiazanego z robieniem testu. Poczekam, a wiecie co jest najlepsze, ze sie nie tresuje. Stwierdzilam, ze co ma byc to bedzie. W koncu musi nam sie udac:) Nie w tym cyklu to w nastepnym. Bedziemy walczyc z calych sil:)...Milego dzionka wspaniale Kobitki Wam zycze:) ...niech sie spelni cud... Ps.o/kresowo czuje sie nadal:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie! Jagódko gdzie sie podziewasz? Teraz pewnie Ty spisz a my pracujemy? Malinko! Może masz rację, poczekaj z robieniem testu co by się nie stresować za częto. Po prostu dbaj o siebie mimo wszystko, bo może juz jestem mamusią.... Lusiu - dobry duszku formu - wszystkiego najlepszego dla Ciebie i córeczk~i! Pozdrowienia dla Wszystkich Mamuś i przyszłych mamuś - trzymajmy się razem, wtedy jest ciplej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo może już JESTEŚ Mamusią....- chciałam napisać Ale głodnemu chleb na myśli....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia - dobry duszek formu!!!! Oczywiście. Przepraszam za literówki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to kiedy w końcu robisz ten teścik Malinko??:) A gdzie moja sąsiadka Estella :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
hejka! jestem, jestem...czytuję na bieżąco, ale coś dzisiaj senna jestem i nic mi sie nie chce. Kasiu, a Ty blisko Kabat mieszkasz? bo ja w okolicach Leclerca, więc kawałek do lasku mam, ale przecież ruch to zdrowie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek :) coprawda pogoda nie najladniejsza a wrecz paskudna ale mam dobry nastrój sniło mi się ze rodziłam i urodziłam dziewczynke była taka słodziutka :) wiecie co?? zebra mnie juz bolą bo mała sie tak ułozyła ze mnie cały czas po nich kopie (czy ona nigdy nie spi) :) Lusia nie przejmuj sie snami ja tez je mam, raz sa śliczne jak dzis w nocy a raz takie ze ciarki przechodza :) Czemu nikt tabelki nie uzupełania ????? :( Pozdrawiam wszystkie maluchy co mamy męczą i ich mamy i te które jeszcze nie maja maluszków 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA
NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 26 tydzień..Warszawa....1 Luty...........9...........Córcia.....90 cm Monika24......Rybnik....27 paźdz.........19..........Córcia....113cm trudi...........Dębica....24 marzec........9..............?.........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........3..............?.........91 cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......9..........Córcia.......86 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......1..............?...........?... Metka26.......Essen......12 marzec.......4........................90 cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......10..........Emilia......90 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... .Synek(Karol)......?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec......4,3..........Synek.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien.....3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków...16 marzec.......3,5.............?..........84 cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5..............?..........89 cm .....?..............?...............?..............?..............?...........?...... .....?..............?...............?..............?..............?...........?......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA
NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 26 tydzień..Warszawa....1 Luty...........9...........Córcia.....90 cm Monika24......Rybnik....27 paźdz.........19..........Córcia....113cm trudi...........Dębica....24 marzec........9..............?.........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........3..............?.........91 cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......9..........Córcia.......86 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......1..............?...........?... Metka26.......Essen......12 marzec.......4........................90 cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......10..........Emilia......90 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... .Synek(Karol)......?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec......4,3..........Synek.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien.....3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków...16 marzec.......3,5.............?..........84 cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5..............?..........89 cm .....?..............?...............?..............?..............?...........?...... .....?..............?...............?..............?..............?...........?......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Estella, ja mieszkam koło metra imielin:) wiec też kawałeczek jest :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Ale za to do kina masz bliziutko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
ale śmiesznie!to mieszkamy "po trasie" Metra :-) 26tydzień przy Metrze Ursynów, ja przy Stokłosy, a Kasia przy Imielin. No to bardzo dobrze!!! Jak będziemy mieć już wszystkie dzidzie, to umówimy się na ploty :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będziemy mogły się po drodze spotkać w metrze :) ale fajnie tak.... Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będziemy mogły się po drodze spotkać w metrze :) ale fajnie tak.... Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko77
Cześć wszystkim. Właśnie wróciłam z pracy i piszę. Malinko, myślę, żę to może być TO. trzymam kciuki. Pamiętam swoje pierwsze oczekiwanie na maluszka, kiedy zaczęliśmy się z mężem o niego starać. Okres spóźniał się i tak to trwało cały tydzień. Cały czas czułam się okresowo, ale miałam nadzieję na ciążę, choć 7 dni po owulacji i przytulaniu zrobiłam test i wynik był negatywny. Nadzieje jednak miałam (wiecie jak to jest). Tydzień po terminie przyszła @ i nic z dzidziusia. Tyle wtedy zjadłam nerwó, że więcej testów nie robiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko77
Cześć wszystkim. Właśnie wróciłam z pracy i piszę. Malinko, myślę, żę to może być TO. trzymam kciuki. Pamiętam swoje pierwsze oczekiwanie na maluszka, kiedy zaczęliśmy się z mężem o niego starać. Okres spóźniał się i tak to trwało cały tydzień. Cały czas czułam się okresowo, ale miałam nadzieję na ciążę, choć 7 dni po owulacji i przytulaniu zrobiłam test i wynik był negatywny. Nadzieje jednak miałam (wiecie jak to jest). Tydzień po terminie przyszła @ i nic z dzidziusia. Tyle wtedy zjadłam nerwó, że więcej testów nie robiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko77
Cześć wszystkim. Właśnie wróciłam z pracy i piszę. Malinko, myślę, żę to może być TO. trzymam kciuki. Pamiętam swoje pierwsze oczekiwanie na maluszka, kiedy zaczęliśmy się z mężem o niego starać. Okres spóźniał się i tak to trwało cały tydzień. Cały czas czułam się okresowo, ale miałam nadzieję na ciążę, choć 7 dni po owulacji i przytulaniu zrobiłam test i wynik był negatywny. Nadzieje jednak miałam (wiecie jak to jest). Tydzień po terminie przyszła @ i nic z dzidziusia. Tyle wtedy zjadłam nerwó, że więcej testów nie robiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko77
Cześć wszystkim. Właśnie wróciłam z pracy i piszę. Malinko, myślę, żę to może być TO. trzymam kciuki. Pamiętam swoje pierwsze oczekiwanie na maluszka, kiedy zaczęliśmy się z mężem o niego starać. Okres spóźniał się i tak to trwało cały tydzień. Cały czas czułam się okresowo, ale miałam nadzieję na ciążę, choć 7 dni po owulacji i przytulaniu zrobiłam test i wynik był negatywny. Nadzieje jednak miałam (wiecie jak to jest). Tydzień po terminie przyszła @ i nic z dzidziusia. Tyle wtedy zjadłam nerwó, że więcej testów nie robiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko77
sorry za powtórki. internet dalej mi nawala, czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewus
Lusiu, trzymam kciuki oby wszystko było w porządku z Emileczką. Czytam czytam codziennie. Pozdrawiam i miłego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do zobaczenia moje Panie...........bedziemy z Emileczką w poniedziałek......Uciekamy do domku, bo na 17.15 jedziemy do pana doktora. Mała tez juz sie chyba nie moze doczekac bo znowu mi wpycha łapki pod żebra- to jej ulubiona zabawa.......poza tym znowu nie spi 2 godzinki............. Zycze moje drogie spokojnego wypoczynku w ten weekend.........myslcie pozytywnie.........dbajcie o brzuszki- te \"pełne\" i te, w których na pewno wkrótce zamieszkaja dzidziusie..........no i bierzcie sie do pracy........z niecierpliwoscią czekam na efekty, z całego serca tego zycze i mocno trzymam kciuki.............Pozdrowienia dla wszystkich bez wyjatku......Do zobaczenia......Całuski :)) :)) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×