Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

Kasia sorki za niecierpliwosc ale ja naprawde sie boje. Zreszta brac tabletki 4 lata w celu regulacji okresu i nic, znowu wszysyko u mnie chdzi jak chce. w piatek ide do innego lekarza zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA
NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 27 tydzień..Warszawa....1 Luty...........9............Zuzia.....90 cm Monika24.................URODZIŁA .....CÓRECZKE........................ trudi...........Dębica....24 marzec........9..............?.........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........3..............?.........91 cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......9...........Córcia.......86 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......1..............?...........?... Metka26.......Essen......12 marzec.......4........................90 cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......10..........Emilia......90 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... .Synek(Karol)......?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec......4,3..........Synek.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien.....3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków...16 marzec.......3,5.............?..........84 cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5..............?..........89 cm Rubina............?...............?..............?..............?...........?...... Agresor..........?...............?..............?..............?...........?...... Impersona.......?...............?..............?............Kubuś.......?...... .....?..............?...............?..............?..............?...........?...... .....?..............?...............?..............?..............?...........?...... .....?..............?...............?..............?..............?...........?......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaCzarna mnie w normalnym cyklu piersi nie bola. Mija własnie 40 dzien od ostatniej miesiączki a mnie nadal ciagnie w podbrzuszu sama nie wiem co jest, a okresu ni widu ni słychu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagodka jak na ironię mnie podczas stosowania tabletek piersi bolały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia23 to najprawdopodobniej w ciazy jestes :) Agresor zmieniaj lekarza i to szybciutko tamten jest niepowazny!!! Impersona a co sie wlasciwie stało?? mam nadzieje ze teraz do szpitala trafisz dopiero za 2 miesiace :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 tydzień...dostałam bardzo silnego krwotoku nie wiadomo od czego.,..tak o samego z siebie. Bardzo sie wystraszylismy wszyscy. Do Tabeli podaje swoje dane:) Termin porodu 16 styczeń, synek, Kubuś, nabyte 12 kg, obwód brzusia nie mierzony:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 tydzień ale ja do konca nie jestem pewna, niepokoi mnie to ze piersi mnie nie bolą tylko dziwnie brzuch nawet krosty dawno zeszły z twarzy hahah!! fajnie by było bo ja juz chciałabym bardzo, boje sie jeszcze nastawiac. pozatym brzyuchem nie mam zadnych innych objawów wiec moze nie jestem i jakos mniej jem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala
nie mam co pisać, ale cały czas Was czytam i tak fajnie i miło na duszy, że tyle kobietek chce mieć dzidzie tak mocno jak ja:) trzymam kciuki za starające🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala
i brzusiaste mocno pozdrawiam:):):) A nie piszę częściej, bo ja nie pracuję, i nie mam stałego dostępu do netu:(niestety, a szkoda, bo czytanie co nowego na topiku, to pewien rodzaj uzależnienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co kobietki jestem tu nowa i nawet sie nie przywitałam z wami wszystkimi za co bardzo was przepraszam. Mam nadzieje ze wybaczyci mi tą gafę WITAM WAS SERDECZNIE!!!!!!! Juz wczesniej czytałam wasze wypowiedzi i postanowiłam do was dołączyć, jestescie serdecznymi kobietkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dioda
Monisiu GRATULACJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA
NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 27 tydzień..Warszawa....1 Luty...........9............Zuzia......90 cm Monika24.................URODZIŁA .....CÓRECZKE........................ trudi...........Dębica....24 marzec........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........3..............?.........91 cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......9...........Córcia.......86 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......1..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......4..............?..........90 cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......10..........Emilia........90 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......4,3..........Synek.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....16 marzec.......3,5.............?.........84 cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina............?...............?..............?...............?...........?...... Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś........?...... .....?..............?...............?..............?..............?...........?...... .....?..............?...............?..............?..............?...........?...... .....?..............?...............?..............?..............?...........?......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko77
Cześć, to znowu ja. Jagódko, staramy sie z mężusiem od 3 mcy. Teraz jest 4 mc naszego starania. Zobaczymy, co będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaCzarna a kiedy sie na II część wybierasz?? bo ja w tym tygodniu :) Impresja...to dobrze że jednak wszystko w porządku juz jest...oszczędzaj sie jak mozesz i duż odpoczywaj Agusia23 Nie matrw się, czasem po prostu sie tak zarza, kaza kobieta ma inny organizm dlatego najlepiej powie Ci wszystko lekarz... ja po odstawieniu tabletek miałam straszne bóle brzusia przy okresie :(( a przy tabletkach prawie nic..takze różnie to bywa...2 miesiące to jeszcze krótko...ale daj znac co lekarz powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w piatek sie wszystkiego dowiem. Ale chciałabym być juz mamą wiec zaczniemy sie starac, moze juz bede, bede wtedy najszczesliwsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia - idę w dniu premiery, to jest chyba w czwartek...? :-) Agusia 23- ja brałam tabletki przez rok. to nie za długo. Wcześniej okres jak w zegarku - znałam prawie każdy dzień cyklu. A teraz, przede wszystkim dementuje pogłoskę -głoszoną zresztą przez mojego lekarza - ŻE PO ZARAZ ODSTAWIENIU TABLETEK SZYBCIUTKO ZACHODZI SIĘ W CIĄŻĘ!!! TO NIE PRAWDA!!! Ja nie zaszłam, a staraliśmy się nad wyraz mocno... W każdym dniu okołoowulacyjnym... Wrrrr..... jestem wściekła! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaCzarna ja jeszcze tak na dobre nie zaczełam sie starac, ale juz sie boje ze po tabletkach bedzie problem z zajsciem, chociaz 2 tydzien okres mi sie spoznia, ale boje sie kupic sobie test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusia jezeli kupisz dzis test jutro rano nam powiesz czy jestes w ciazy i bedziesz wiedziala na czym stoisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia23 ja biore tabletki od 8 lat...z jedną małą przerwą i ze zmianami tabletek...najpierw brałam Diana 35 potem Minlet, ostatnio tylko jedno opakowanie Janine (nie posluzylo mi) i potem znowu minulet...czekam na wynik testu :) MałaCzarna..w środe przepremiara w Multikinie :) to ja ide w środę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia...a nie boisz sie ciazy mnogiej po takim czasie?:P moja kuzynka pol roku temu po tabletkach urodzila dwoch uroczych synkow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impersona hhihih a czego tu sie bać...u mnie w rodzinie co drugie pokolenie to bliźniaki więc i tak na mnie może wypaść :) ale owszem czytałam gdzies o tym że po dlugim okresie brania tabletek może być ciąża mnoga....ale co mam zrobić :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz...a mi snily sie dzis trojaczki:D z tym ze jeden byl wiekszy od pozostalych:) na szczescie mi to nie grozi...chociaz na poczatku ciazy przezd usg lekarz mowil ze czuje ze to bliznieta...ale meska intuicja kobiecej nie dorownuje..:P ja od poczatku wiedzialam ze mamm synka:) za to moja siostra cioteczna marzy o bliznietach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz...a mi snily sie dzis trojaczki:D z tym ze jeden byl wiekszy od pozostalych:) na szczescie mi to nie grozi...chociaz na poczatku ciazy przezd usg lekarz mowil ze czuje ze to bliznieta...ale meska intuicja kobiecej nie dorownuje..:P ja od poczatku wiedzialam ze mamm synka:) za to moja siostra cioteczna marzy o bliznietach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fajny sen miałaś :) ja kiedys bylam ze znajomymi na mazurach...kolezanka bylo w początkowej ciąży..i leciały 3 bociany to się smialam że trojaczki będą, ale będzie jeden duży chłopiec:) w sumie to ważne żeby bylo zdrowe...czy jedno będzie czy bliźniaki i tak będą kochane :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! U mnie nic nowego - czekam na długi weekend- przez 4 dnie nie będe wychodziła z łóżeczka bo to moje\"najlepsze\" dni :-)) Co do nałogu, to mój mąż już mi sam odpala internet jak wracam z pracy bo stwierdził, że jestem spokojniejsza pod względem \"ciążowym\" jak sobie Was poczytam i z Wami pogadam. To chyba prawda... Pozdrawiam wszystkie Was bardzo cieplutko, mamusię Monikę chyba najbardziej i całuski dla Was. I witam nowe koleżanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×