Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

Gość TABELA
NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 27 tydzień..Warszawa....1 Luty...........9............Zuzia.....90 cm Monika24.................URODZIŁA .....CÓRECZKE........................ trudi...........Dębica....24 marzec........9..............?.........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........3..............?.........91 cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......9...........Córcia.......86 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......1..............?...........?... Metka26.......Essen......12 marzec.......4........................90 cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......10..........Emilia......90 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... .Synek(Karol)......?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec......4,3..........Synek.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien.....3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków...16 marzec.......3,5.............?..........84 cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5..............?..........89 cm Rubina............?...............?..............?..............?...........?...... .....?..............?...............?..............?..............?...........?......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Wlasnie znalazlam takie wskazowki w stylu \"zanim zajdziesz...\". Bralyscie dziewczyny tabletki anty, a tu ciekawa rzecz pisza o cynku i manganie, warto tez zadbac o zelazo. Postanowilam Wam to wkleic, moze ktorejs sie przyda, bo moze to jest jeden z powodow niepowodzen. Trzymam kciuki. \"(...) żelazo - niedobór tego pierwiastka może spowodować niepłodność zarówno u kobiety, jak i u mężczyzny. Niedobór żelaza bywa skutkiem błędów dietetycznych (np. całkowitego wykluczenia czerwonego mięsa bez zapewnienia innych źródeł żelaza) lub zaburzeń jego wchłaniania (w chorobach jelit lub w niektórych kuracjach, np. silnymi lekami przeciwzapalnymi). Również kofeina zawarta w kawie i coli zmniejsza przyswajanie żelaza; cynk i mangan - niski poziom tych pierwiastków może być przyczyną zaburzeń płodności. Zdarza się to zwłaszcza u kobiet przyjmujących przez długi czas tabletki antykoncepcyjne.\" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka dzięki za info :) trzeba zatem się przyłozyć i zacząć dostarczać organizmowi witaminek :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za rady Kobitki, ciepłe słowa i poniesienie na duchu:) Ja biorę od tego cyklu,MAGNEZ, TABLETKI Z WIESIOŁKA a od dwóch miesicy KFAS FOLIOWY. Mam nadzieje, że pomoże:):):):) ...niech się spełni cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna obaw
czy są tu jakieś kobitki, ktorych przed okresem nie bola piersi, ja nie wiem czy tylko ja tak mam, a boje sie ze to przez tabl antykoncepcyjne ktore brałam 4 lata. Teraz boje sie ze bede miała problem z zajsciem w ciążę, a do tego mam nieregularne okresy, ktore leczyła moj lekarz. ( dalej to samo, choc tabletek nie biore dopiero 2-gi miesiąc) Poradzcie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKA28
Witam! Staramy się z mężem o dzidzie pół roku, wykryto u mnie zespół policystycznych jajników i zapisałam się do kliniki płodności, mam nadzieję że tam mi pomogą. Jestem optymistką :) Trzymam kciuki za siebie i za was drogie przyszłe mamusie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey! Witaminki jak najbardziej! I ponoć najlepiej jak się podaje równiez facetowi- tylko jak go do tego przkonać, żeby łikal garść pigułek ?:D Ale największy problem jest z tym manganem. Ponoć bardzo potrzebny, a nie można go dostać jako osobnego środka, jak np. cynk, czy magnez. Występuje tylko w złozonych preparatach, typu \"centrum\" ale tam sa go znikome ilości.. Gdyby któraś znalazła jakiś Mangan, kub dobre jego skupisko :-) to prosze o sygnał!! Pozdrawiam..i idę leżeć, bo pomału zaczyna boleć mnie brzuch przed \"@\"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej pełna obaw i NIKA28.... :) MałaCzarna - nie wiem, ale poszperam w necie może da się coś znaleść bo niemożliwe żeby w ogole nie mozna było dostać samego magnezu. Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej pełna obaw i NIKA28.... :) MałaCzarna - nie wiem, ale poszperam w necie może da się coś znaleść bo niemożliwe żeby w ogole nie mozna było dostać samego magnezu. Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej pełna obaw i NIKA28.... :) MałaCzarna - nie wiem, ale poszperam w necie może da się coś znaleść bo niemożliwe żeby w ogole nie mozna było dostać samego magnezu. Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej pełna obaw i NIKA28.... :) MałaCzarna - nie wiem, ale poszperam w necie może da się coś znaleść bo niemożliwe żeby w ogole nie mozna było dostać samego magnezu. Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppp444
Kasiu, chodzi o mangan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppp444
Kasiu, chodzi o mangan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppp444
Kasiu, chodzi o mangan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna obaw
witam was serdecznie!! Odpiszcie mi jak tam u was z tymi piersiami przed okresem, bo mnie nie bolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna obaw
w tym miesiącu nie dostałam okresu ale wątpie w to ze jestem w ciązy( a chciałabym) moze to znowu mi sie cos rozregulowało z okresem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodka
Witajcie dziewczyny!!! Dzisiaj jestem jakos bardzo optymistycznie nastawiona do swiata. W koncu co ma byc, to bedzie, tak czy owak zdarzy sie ;) Malaczarna - ja tez mam ochote na ogorki kiszone przez caly czas (chociaz teraz mam o wiele wieksza ochote, bo tutaj nie ma dobrych ogorkow kiszonych :( ), nie tylko na ogorki - pomarancze, slodycze i wszystkie inne rzeczy, na ktore ochota ma niby zwiastowac ciaze ;) Wiec "zachcianki" nie moga byc u mnie sygnalem do ciazy... Ale tak jak juz pisalam - staram sie nie wsluchiwac w swoje cialo i nie dostrzegac nieistniejacych objawow. Co ma byc.... I jeszcze - powodzenia jutro u lekarza. I nie wychodz, tak jak pisalas!! :) Malinko - przykro mi z powodu Waszej przeprowadzki opoznionej w czasie. Najwazniejsze jednak, ze bedzie i to juz zupelnie niedlugo. Czas Tobie szybko zleci, szczegolnie z naszym nalogiem ;) Sloneczko - jesli moge spytac, bo nie pamietam, niestety (tak duzo sie na tym topiku dzieje), jak dlugo sie przytulacie starajac o malenstwo?? A co do malolat, ktore maja dzieci, totez uwazam, ze nie do konca jest to sprawiedliwe. Znam pare przykladow z zycia, gdzie wlasnie takie dziewczyny urodzily, a teraz zostawiaja maluchy z kim tylko sie nadarzy okazja, zeby isc poszalec, bo juz zmeczylo, a moze i znudzilo je macierzynstwo. A my - dojrzali juz ludzie, starajacy sie o malude, jakos nie mozemy miec. Zastanawiam sie zawsze, dlaczego ten swiat jest tak "urzadzony"??? Jak na razie nie znam odpowiedzi.... Aska - bralam tabletki antykoncepcyjne, ale tez od okolo roku przyjmuje witaminy i mineraly oraz oczywiscie osobno kwas foliowy. Wiec zupelnie swiadomie przygotowuje sie do ciazy. Piszac to mam na mysli nastolatki, ktore zaliczaja "wpadki" i pozno orientuja sie, ze sa w ciazy. Nie dbaly o siebie wczesniej, stosowaly rozne uzywki juz w czasie ciazy i rodza sliczne, zdrowe dzieci (na cale szczescie dla nich). Wydaje mi sie, ze to wszystko zalezy od... Moze im kto bardziej sie stara, mysli, zeby lykac ten kwas, witaminy, tym mniej sie udaje??? Na razie co prawda nie mam co narzekac - jestem w drugim cyklu po odstawieniu tabletek, wiec jestem jak na razie spokojna. Co ma byc... ;) 27tydzien - jak tam u Ciebie??? Pozdrowienia i usciski dla Ciebie i Maludy. Masz fajnie - jeszcze tylko pare "chwil" i bedziesz juz mogla tulic swoja kruszynke. Pozdrawiam i usciski dla Was. NIKA28 - witaj. Twoja krociutka wiadomosc jest tak pelna optymizmu, ze wierze, ze wszystko bedzie dobrze. Bardzo dobrze, ze tak szybko trafiliscie pod opieke specjalisty. Takiego pozytywnego nastawienia zycze wszystkim starajacym sie - nigdy nic nie jest pewne do konca oprocz jednej rzeczy. Wiec zawsze istnieje iskierka i swiatelko w tunelu ;) Pozdrawiam wszystkie mile kobietki. Milego wieczorku Wam zycze i "do zobaczenia" wkrotce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna obaw
Dziewczyny czy niektóre z was miały takie problemy. Dodam ze brałam tabletki przez 4 laty, moze to przez to, sama juz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna obaw
witam Jagodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodka
pelna obaw - chcialabym Tobie pomoc, ale nie wiem, czy moja odpowiedz bedzie dla Ciebie zadawalajaca. Stosowalam przez dlugi czas tabletki i nie mialam zadnych boli - ani piersi ani brzucha. Jestem teraz w drugim cyklu po dostawieniu tabletek, a w pierwszym mnie tez mnie nie bolaly. Trudno mi wiec Tobie doradzic. Jezeli w czyms Tobie pomoglam, to sie ciesze, ale mysle, ze raczej nie rozwialam Twoich watpliwosci. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co koleżanka \"pełna obaw\" taka niecierpliwa?? przecież nie wszystkie cały czas tu siedzą.... ja biorac tabletki nie mialam za bardzo bóli piersi przed okresem więc Ci nic nie podpowiem Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agresor
Wlatuje tu raz na jakis czas, ale zrobilam powtornie sobie badania i wyszlo wszystko w normie, po prostu polozna u mojego ginekologa cos zrabala. Jestem juz w 28 tyg. A jesli chodzi o mojego gina to mam co narzekac, bo ona w ogole nie sprawdzila tych wynikow, nawet ich nie odnotowala na karcie, taka byla zajeta i zaloze sie, ze przy nastepnej wizycie dopiero dowie sie co zrobila, a raczej czego nie zrobila. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pełna obaw nie zawsze przed okresem bola piersi to nie jest regułą :D ja bralam tabletki tylko 2 miesiace wiec moje cykle sie nie rozregulowały jagodka u mnie wszystko dobrze Zuzia kopie właśnie ale jakos tak delikatnie chyba mnie oszczedza :D za 85 dni przytule swoje malenswto chyba zrobia kalendarzyk i bede skleslac codzien jeden dzień :) Lusia na jakim topiku przeczytalas o Monice?? http://www.TickerFactory.com/ezt/d/1;10053;30/st/20050201/dt/6/k/8571/preg.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przy tabletkach, to nie odczuwałam żadnych boli, ceraz jak jedwab, a w 1 vyklu po odstawieniu znow ten trądzik wrócił, bolą mnie peirsi jak fix, i wiem, że znowu okres będe miała przez 7 dni prawie...Tabletki były dla mnie jak widać - jak złoto! Jednak, już chyba ngdy nie wezmę ich z powrotem... Być może przez nie nie zaszłam teraz....? Buziaczki! miłego wieczorku! Ja wypożyczyłam sobie \"Bridget Jones\" zeby przed II częścią trochę sobie \"odświeżyć\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przy tabletkach, to nie odczuwałam żadnych boli, ceraz jak jedwab, a w 1 vyklu po odstawieniu znow ten trądzik wrócił, bolą mnie peirsi jak fix, i wiem, że znowu okres będe miała przez 7 dni prawie...Tabletki były dla mnie jak widać - jak złoto! Jednak, już chyba ngdy nie wezmę ich z powrotem... Być może przez nie nie zaszłam teraz....? Buziaczki! miłego wieczorku! Ja wypożyczyłam sobie \"Bridget Jones\" zeby przed II częścią trochę sobie \"odświeżyć\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA
NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 27 tydzień..Warszawa....1 Luty...........9............Zuzia.....90 cm Monika24.................URODZIŁA .....CÓRECZKE........................ trudi...........Dębica....24 marzec........9..............?.........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........3..............?.........91 cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......9...........Córcia.......86 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......1..............?...........?... Metka26.......Essen......12 marzec.......4........................90 cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......10..........Emilia......90 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... .Synek(Karol)......?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec......4,3..........Synek.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien.....3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków...16 marzec.......3,5.............?..........84 cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5..............?..........89 cm Rubina............?...............?..............?..............?...........?...... Agresor..........?...............?..............?..............?...........?...... .....?..............?...............?..............?..............?...........?...... .....?..............?...............?..............?..............?...........?...... AGRESOR ZMIEN GINA JAK NAJSZYBCIEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam z góry za wszystkie literówki, które bardzo często robię :p Jakos tak szybko piszę i tak wychodzi! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!!! Wlasnie wrocilam z 6 dniowego pobytu w szpitalu:( malo brakowalo a w 7 msc zakonczylaby sie moja ciaza. Na szczescie juz ok, ale musze sie oszczedzac...lezec, nawet ze studiow kazali mi zrezygnowac:(((( ale dla Kubusia wszystko..hehs...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×