Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

Imolka widze ze sie wpisałas, jestes?:) Malinka tez miała tutaj byc i cio:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia to wpisz mnie bo ja nie chce czegos pogmatwac :D 1DC 06.11 Dlugosc 28 dni i nie testuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imolko no własnie nie lepiej zrobic tescik w dniu planowanej @, zeby potem nie było przykrej niespodzianki, ktos juz pisał ze tak zrobił a potem było ładnie mowiac rozczarowanie. Ale wiem ze nie mozesz sie doczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELE
TABELA I NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 30 tydzień..Warszawa....1 Luty...........12............Zuzia......92 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......3..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......12..........Emilia........96 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......6,3..........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina............?...............?..............?...............?...........?...... Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś.......100cm joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?...............?...........?.... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm TABELA II NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... TEST CIĄŻOWY.... WYNIK Estella ............25.11....... 28.......................WIGILIA... ........ tu Kasia..........30.10........26- 28........................?................ Malinka79....... 05.11........29-30....................06.12 ................ Tulipan...........03.11........28........................03.12................. Aśka74...........31.10........28-34....................05.12................ słoneczko77....02.11........25........................nie testuję.......... Jagodka.........14-11........28........................nie testuję.......... AgaJ..............04.11........28-32...................nie testuje .......... Mysza29........30.10........28.........................27.11................ NIKA28..........27.10........28-34....................nie testuje........ Dioda............28.10........30-31....................nie testuje......... Olala.............23.11........27-31............czekam do stycznia...... Agusia23........26.11........28-32...................nie testuje...... Imolka...........08.11.........23-24.............29.11 pre test............ Sylwia19.........06.11.........28..................nie testuje.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia dzieki! jakos mi sie usmiech na twarzy pojawil jak zobaczylam sie w tabelce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia nie martw sie bedzie dobrze i sie ułozy no a wtedy bedzie i testowanie hihihihi:D:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak sie wpisywałam to tez sie cieszyłam, ale juz sie tak nie ciesze bo wolałabym do tej drudiej:P, czego mam zamiar predzej czy pozniej dokonac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia mam nadzieje! Wlasciwie to teraz tak sobie pomyslalam czy nie zrobic poprawki w tabelce... ale to najwyzej po @ zmienimy. Cos mi tak mowi ze moze w styczniu bede testowala... ale to sie jeszcze okaze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia skonczyłas juz opakowanie tabletek? No mam nadzieje ze w styczniu, po dłłłługiej przerwie swiątecznej hihihi:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koncze opakowanie we wtorek :D no i ide na badania i do mojej pani doktor :) Nie moge sie doczekac... No chyba ze mojemu kwiatuszkowi sie odwidzialo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miejmy nadzieje ze sie nie odwidziało:) Marna pogoda dzisiaj chyba kawusie sobie zrobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dioda
Niedawno wstalam(az wstyd) i zaraz bede sprzatac, prasowac,gotowac itp:) Przyjelam zasade, nie bede myslec i robic "tego" na sile.Co ma byc to bedzie.Ostatnio stalo sie to dla mnie obsesja, a przeciez nie o to chodzi....mezczyzna czuje sie wtedy wykorzystany;)Wydaje mi sie, ze w tym wszystkim zapominamy o nich:(Wyznaczamy sobie terminy, a oni biedni musza na to przystac, czy im sie podoba czy nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz sama nie wiem czego on chce a czego nie chce!!! Dlatego sie boje ze nic z tych staran nie bedzie :D ja tez ide sobie zrobic kawusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam napisalam ze nic z tych staran nie bedzie to miala byc smutna minka a nie wesola bo przeciez ja chce dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia to porozmawiajcie sobie spokojnie. Witam Dioda masz całkowita racje, trzeba wrzycic sobie na luz bo to ani przyjemnosci z tego nie ma ani upragnionej fasoleczki:) A co do tych terminów to nigdy nie jest po naszej mysli, niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dioda
W koncu nasi mezowie sie wyprowadza na "te" dni albo założą topik "czy czujecie sie mezczyznami potrzebnymi tylko w "te" dni?":D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia w tym problem ze z nim sie nie da normalnie i spokojnie porozmawiac. Jak nie konczy sie to klotnia to slysze za kazdym razem to samo,,, ze on tez chce. tylko sie zastanawiam czy chce bo naprawde chce czy chce bo ja tego az tak pragne i chce mi zrobic tylko przyjemnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki:D Wpadlam tylko na chwilke bo czekam na gosci...ledwo zyje, bo moj maz pojechal po nich na drugi koniec miasta jakies 3 godziny temu, a zostawil w domu olbrzymi balagan...no wiec ja biedna musialam zwlec sie z lozka i zrobic wielkie sprzatanie...chociaz mi nie wolno. Teraz kreci mi sie w glowie i wszystko mnie boli...dobrze ze moja siostra przyjechala, bo ma dzis egzaminy na studiach i w ramach relaksu przed egzaminem mi pomogla...w dodatku przyjechala 160km i odrazu mi sniadanie zrobila- zamiast ja jej:P Czy ktoras wie jak tam test Myszy? Bo znaku nie daje , a ja od rana o niej mysle... Kuba nie daje mi dzis cos spokoju, bardzo sie wierci i wbija mi swoje nogi w zebra. Buziaki dla wszystkich i milego dzionka zycze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie:) AgaJ, z tymi piersiami to mamy chyba tak samo, mnie też drażni bielizna i jeszcze takie swędzenie dziwne?? Sylwus, co u Ciebie? Dlaczego mu się odwidziało. A co do tego wykorzystywania to jednak prawda. Juz o tym wcześnij pisałam, że głupio się z tym czuję. Bo tylko co drugi dzień. A jak jakiś czas temu mój mężuś chciał się poprzytulać to mu powiedziałam\"jutro, dobrze?\". Bo właśnie jutro miał być\"ten\" dzień a nie dzisiaj. Ależ mi było głupio, jak zrobił minkę skrzywdzonego dziecka:( No ale oni też nas muszą zrozumieć:)::):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dioda
Milego popoludnia zycze:) Obowiazki wzywaja:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impersona, jak możesz? Nie wolno Ci się przecież przemęczać!!! A teraz piszesz, że w głowie Ci się kręci, normalnie powinnaś dostac na tyłek od męża(mam nadzieję, że to przeczyta i się z Tobą rozprawi:) ) Trzymaj sie cieplutko i nie wariuj!!! A z tego co pamiętam to Myszka miała testować niedziela/poniedziałek, a nie dzisiaj. Ja tez o niej myslę od rana:) Myszko odezwij się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dioda załoze sie ze bedą sie tam przekszykiwac hahaha:D:D:D No to musisz o wszystko spokojnie sie go zapytac, moze on mowi ze chce ale nie mysli o tym teraz tzn za jakis czas. Mi Tomek powiedział ze własnie chce ale musi sie zastanowic bo to jest powazna decyzja nie odwracalna i ze go zaskoczyłam wiec chce troche czasu, moze i u Ciebie jest tak samo:):). Dowiedz sie takie niedomowienia sa najgorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Malinko> Nie wiem czemu mu sie odwidzialo. A moze mi sie tylko tak wydaje bo dawno o tym nie rozmawialismy ??! nie wiem, w chwili obecnej nawt nie wiem co sie z nim dzieje bo poszedl do pracy i nie wziak telefonu bo jak to powiedzial nie chce go miec przy sobie i tyle! poklocilismy sie wczoraj 😭 A co u Ciebie?? dziewczyny jak zamierzacie spedzic tegoroczne andrzejki?? Przeciez to dzis ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Malinko Mysza29 pisała ze powie w poniedziałae dopirro ale robi dzis:) z reszta sama nie wiem. Tez jestem ciekawa Impersona porzadnego klapa masz ode mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impersona bo pogadamy z twoim mężęm i cie przywiaże do łóżeczka i załozy pampersa :P mi zuzia tez wbija nozki gdzie popadnie a dzis w szczegolnosci. gdybym mogla to obdzielilabym tymi kopniaczkami wszystkie starajace :) i dla mnie jeszcze by sporo zostalo :) A mysza nam powie w poniedzialek o wyniku testu bo wtedy bedzie miala dostep do neta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do Impresony... to brak mi slow! Kobieto nie oslabiaj mnie i SIEBIE przy okazji!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jauc..ale mi sie dostalo...juz mnie moj synek skopal za was wszystkie:D JUz nie bede...naprawde , mam to gdzies. Nawet jesli mialoby to oznaczac przyjmowanie gosci w balaganie- niech Tomek sie wstydzi...mi nic nie wolno. Jejc dzis Andrzejki? tzn we wtorek...nawet nie wiedzialam, te dni jakos tak szybko leca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×