Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

Impersona wiesz czesto ludzie są nudzą i piszą jakieś głupoty.... czasem jednak sie zdarza że ktos cos napisze niesamowitego, mało realnego a to prawda.... nigdy tego nie wiemy prawda :) ja niektóre wątki to czytam z przymrużeniem oka bo są po prostu śmieszne... Agusiu wygadaj sie tu to Ci ulży, a nas nie zameczysz :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impersona wiesz czesto ludzie są nudzą i piszą jakieś głupoty.... czasem jednak sie zdarza że ktos cos napisze niesamowitego, mało realnego a to prawda.... nigdy tego nie wiemy prawda :) ja niektóre wątki to czytam z przymrużeniem oka bo są po prostu śmieszne... Agusiu wygadaj sie tu to Ci ulży, a nas nie zameczysz :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Myszko ja strasznie odczówam skoki cisnienia:( Impersona tez zwróciłam uwage na tem topik, ale nie zagłebiałam sie w tej lekturze, juz sobie wyobrazam co tam piszą , stracg sie bać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Agusia ja tez mam nadzieje że może teścik wyjdzie dobrze ale wczoraj sie bardziej nakręcałam a dziś już jestem spokojniejsza nie chce za bardzo o tym myśleć bo nie chce za mocno sie rozczarowac. Ale teścik wczoraj kupiłam i jak @ nie przyjdzie to zrobie w niedzielę albo w poniedziałek rano. Agusia nie smuć sie na pewno gdzieś tam jest zapisane kiedy masz mieć fasoleczke :) wierze w takie rzeczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia moge?:) no to gadam; Chodzi o to ze ja chce dzidzie, a moje kochanie tez tylko najpierw slub, a nie mamy planów sprecyzowanych bo mojego ojca jeszcze nie ma i nie wiemy czy bedziemy mogli tu zostac (u mnie wdomu)jest on jednorodzinny ale nic nie wiadomo bo moj ojciec nie dopuszcze mysli ze ja wyjde za maz tylko mi kaze brac udział w loteri wizowej aby na rok jechac do stanow, a jak wiadomo ja nigdzie nie pojade bez Tomka. No i jak wroci mamy pogadac z rodzicami. Tak na dobra sprawe ja nie chce mieszkac w domu z rodzicami a Tomek na stancji, ale chec załozenia rodziny jest sielniejsza. W prawdzie ja chce slub tyko cywilny ale to i tak bedzie na wiosne i mysl ze dopiero w tym czasie bedziemy starac sie o dzidzie troche mnie smyci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brrrr...o tak..strach sie bac:) Ale za to dorwalam o wiele fajniejszy post, tylko nie wiem czy powinnam go czytac bo mnie brzuch ze smiechu juz boli... o najsmiejszniejszych tekstach i wyczynach dzieciakow:) Chcialam odciazyc Tomka z dzisiejszym sprzataniem na przyjazd jego mamy jutrzejszy i durna powiesilam pranie i teraz mnie tak dziwnie ciagnie na dole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brrrr...o tak..strach sie bac:) Ale za to dorwalam o wiele fajniejszy post, tylko nie wiem czy powinnam go czytac bo mnie brzuch ze smiechu juz boli... o najsmiejszniejszych tekstach i wyczynach dzieciakow:) Chcialam odciazyc Tomka z dzisiejszym sprzataniem na przyjazd jego mamy jutrzejszy i durna powiesilam pranie i teraz mnie tak dziwnie ciagnie na dole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje Mysza29, na pewno tak bedzie: Oj Impersona szkoda ze nie wziełas sie za trzepanie dywanów:) hihih nie forsuj sie tak, mondrusia jestes nie ma co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia to wlasciwie dobre podejscie ma ten Twoj mężczyzna :) tzn własciwa kolejność, a powiedz mi czy Wy nie planujecie kupić mieszkania żeby mieszkać razem?? sami?? Impersona marsz do łózka...jakie pranie.... masz odpoczywać i koniec :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Impersona ty sie uspokój!! nie wolno ci masz odpoczywać! już lepiej coś napisz jak ci sie nudzi:):)albo zjedz cosik:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No..udało mi się nadrobić zaległość. Miałam troszkę pracy:) Impersona, nie wyobrażam sobie forum bez Ciebie:) I opowieści o mężusiu, krówkach, ciasteczkach, Maleństwu... Anna moje grrratulacje🌻 No faktycznie fajnie by było mieć fasoleczkę w brzusiu na gwiazdkę:) Ale jakoś tego nie czuję i nie sądzę, żeby (przynajmniej u mnie) zdarzył sie taaaaaki cud....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia nie planujemy bo raczej nie bedzie nas na to stac, tzn ja nie pracuje, myslelismy o wynajmie, ale z drugiej strony wolałabym za te pieniadze na stancje kredyt spłacac. Moze to i lepiej do rodziców sie dorzucic. Mój Tomek jest strasznie poukładany i nie ma u niego nic pochopnie ale ciesze sie ze taki jest. Bo ja to jestem na łapu capu hihih)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusiu rozumiem, tez uwazam że lepiej płacic kredyt niz wynajmowac i placic wlasciwie tyle samo...a co do charakterów to uzupelniacie sie jak widać :) on przy Tobie pewnie jest mniej poukładany a Ty przy nim mnie łapu capu :) ale czas szybko leci to pewnie niedługo wszystko sie zmieni...ślub, dzidzia, własne cztery kąty i bedziecie szczęśliwą rodziną :) życzę Ci tego z całego serca :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dzieki Kasiu:D,juz mi lepiej i nawet słoneczko pokazało sie za oknem, Mam troche wrazenie ze nie pasuje do tego forum, mie moge jeszcze wymieniac sie z Wami doswiadczeniem, bo nie moge sie jeszcze starac, a bae\\rdzo jest mi tu miło z Wami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś, nawet tak nie mow!!!! Pasujesz i to bardzo do tego forum:):):):):):):):):):)Jak to bez Ciebie???? Nawet tak nie myśl i nie mów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie ze tak mowisz Malinko:d, przed chwila wyszedł mi pasjans na komputerze wprawdzie, no i wszystko beszie po mojej mysli:D juz mam lepszy humotek dzieki Wam kochane jestescie naprawde:) Nie moge doczekac sie kiedy moje kochaniewróci, wczoraj sie z nim nie widziałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusiu Malinka ma rację, tu pasuje każdy :) kazda dziewczyna która myśli juz o dziecku nawet jak sie jeszcze nie stara, moze wejsc poczytac, spytać o wszystki z zawsze zostanie wysłuchana, jak zaczełam tu wchodzić to naprawde poczulam sie lepiej, nie musze zawracać głowy mojemu ukochanemu, bo wiadomo facet to facet, ile moze słuchać o tym samym, oczkolwiek interesuje się tym co my tu piszemy :) poza tym okazuje ise że duzo dziewczyn ma podobne problemy i co wazne nie jestesmy z tymi problemami same :) każda każdej stara się pomoc, pocieszyć doradzić, to jest wspaniałe :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie racje tymbardziej ze jak tylko otwieram oczy robie kawe i właczam kafetelie hihi:D, to juz jest silniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
A mnie sie już dłuzy w pracy, chce już do domkuuuuuu i jeść mi sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Nawet jestem juzzmęczona tym mysleniem co to będzie jutro tzn. czy @ czy... a w ogóle to to już jestem nudna na pewno. Napiszcie coś może jakie macie plany na wekend:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Halo jest tu kto ?? ja już sie będę z wami żegnać bo zaraz ide do domku a właściwie na jedziemy z mężusiem na zakupy :) trzymajcie kciuki za mnie :) i do poniedziałku pa pa :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja własnie obiadek sobie robie:) Ja pewnie bede w domciu w weekend, ale w sobote pójde na mecz bo moje kochanie lubi piłkę kopac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś dzisiaj chyba wszystkie zajęte jestescie :) a ja jeszcze ciut ciut i weekend :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj faktycznie chyba juz weekendowo na forum sie zrobiło:)nikogo nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POmagalam mezusiowi przy obiadku:D tzn obieralam warzywka, bo zupke gulaszowa robi...mniam mniam:D a Ty Kasiu w pracy siedzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×