Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

tez starająca glówka do góry:):):) ja mam już niepowodzenia od 9 m-cy a to już prawie roczek:). Nie można poddawać się, trzeba widzić siebie uśmiechniętą i z fasolką w brzuszku i trzymać się tej myśli tak mocno by się urzeczywistniła, czego życzę Tobie i nnym przyszłym ciężarówkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA II
NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... TEST CIĄŻOWY.... WYNIK Estella ............25.11....... 28.......................NIE TESTUJĘ... tu Kasia..........30.10........28........................27.11................. Malinka79....... 05.11........29-30....................06.12 ................ Tulipan...........03.11........28........................03.12................. Aśka74...........31.10........28-34....................05.12................ słoneczko77....02.11........25........................nie testuję.......... Jagodka.........14-11........28........................nie testuję.......... AgaJ..............04.11........28-32...................nie testuje .......... Mysza29........30.10........28.........................27.11................ NIKA28..........27.10........28-34....................nie testuje........ Dioda............28.10........30-31....................nie testuje......... Olala.............23.11........27-31............czekam do stycznia...... Agusia23........26.11........28-32...................nie testuje.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez starająca glówka do góry:):):) ja mam już niepowodzenia od 9 m-cy a to już prawie roczek:). Nie można poddawać się, trzeba widzić siebie uśmiechniętą i z fasolką w brzuszku i trzymać się tej myśli tak mocno by się urzeczywistniła, czego życzę Tobie i nnym przyszłym ciężarówkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... TEST CIĄŻOWY.... WYNIK Estella ............25.11....... 28.......................NIE TESTUJĘ... tu Kasia..........30.10........26- 28........................?................ Malinka79....... 05.11........29-30....................06.12 ................ Tulipan...........03.11........28........................03.12................. Aśka74...........31.10........28-34....................05.12................ słoneczko77....02.11........25........................nie testuję.......... Jagodka.........14-11........28........................nie testuję.......... AgaJ..............04.11........28-32...................nie testuje .......... Mysza29........30.10........28.........................27.11................ NIKA28..........27.10........28-34....................nie testuje........ Dioda............28.10........30-31....................nie testuje......... Olala.............23.11........27-31............czekam do stycznia...... Agusia23........26.11........28-32...................nie testuje.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... TEST CIĄŻOWY.... WYNIK Estella ............25.11....... 28.......................NIE TESTUJĘ... tu Kasia..........30.10........26- 28........................?................ Malinka79....... 05.11........29-30....................06.12 ................ Tulipan...........03.11........28........................03.12................. Aśka74...........31.10........28-34....................05.12................ słoneczko77....02.11........25........................nie testuję.......... Jagodka.........14-11........28........................nie testuję.......... AgaJ..............04.11........28-32...................nie testuje .......... Mysza29........30.10........28.........................27.11................ NIKA28..........27.10........28-34....................nie testuje........ Dioda............28.10........30-31....................nie testuje......... Olala.............23.11........27-31............czekam do stycznia...... Agusia23........26.11........28-32...................nie testuje.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Impersona:):) ja też uwielbiam krówki i snikersy i w ogóle uwielbiam jeść ale tez nie jestem szafa 3-drzwiowa:) a ciebie takiej tez nie widze raczej widze cie jako sympatyczną osobę a mężuś wiecznie zalatany na zakupach i przy obiadkach :):)hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam i czytam i jest mi bardzo przykro z powodu Kasi i estelli:(, a juz myslałaz ze beda buzki usmiechniett o takie:D, no ale jeszcze wszystko przed wami, na pewno bedzie dobrze. Ja dostałam okres i jest mi jakos dziwnie bo nie wiem kiedy bede mogła sie starac, nie wiem kiedy moje kochanie sie zdecyduje, chyba do piero po slubie:(, nic ja nie wiem ,jest mi jeszcze bardziej smutno, ale pozwoliłam sobie wpisac sie do tabelki, tyle ze nie do tej co bym chciała:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELKA
NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... TEST CIĄŻOWY.... WYNIK Estella ............25.11....... 28.......................WIGILIA... tu Kasia..........30.10........26- 28........................?................ Malinka79....... 05.11........29-30....................06.12 ................ Tulipan...........03.11........28........................03.12................. Aśka74...........31.10........28-34....................05.12................ słoneczko77....02.11........25........................nie testuję.......... Jagodka.........14-11........28........................nie testuję.......... AgaJ..............04.11........28-32...................nie testuje .......... Mysza29........30.10........28.........................27.11................ NIKA28..........27.10........28-34....................nie testuje........ Dioda............28.10........30-31....................nie testuje......... Olala.............23.11........27-31............czekam do stycznia...... Agusia23........26.11........28-32...................nie testuje.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza:D hehe ja ostatnio sie smialam z zalatanego mezusia, bo jak tylko sie wprowadzilismy, kupilam fartuszek kuchenny, ale uzywalam go tylko raz i byl zlozony w szufladzie. Tomek pytal po co kupilam fartuszek, przeciez doswiadczona gospodyni nie potrzebuje, ze jego babcia ani mama nie uzywaly nigdy... A ostatnio leze w lozku i czuje takie piekne zapachy z kuchni...az musialam wstac i zobaczyc co ten facet tam wyrabia...a on w fartuszku piecze ciasteczka:P Myslalam ze sie przewroce ze smiechu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza:D hehe ja ostatnio sie smialam z zalatanego mezusia, bo jak tylko sie wprowadzilismy, kupilam fartuszek kuchenny, ale uzywalam go tylko raz i byl zlozony w szufladzie. Tomek pytal po co kupilam fartuszek, przeciez doswiadczona gospodyni nie potrzebuje, ze jego babcia ani mama nie uzywaly nigdy... A ostatnio leze w lozku i czuje takie piekne zapachy z kuchni...az musialam wstac i zobaczyc co ten facet tam wyrabia...a on w fartuszku piecze ciasteczka:P Myslalam ze sie przewroce ze smiechu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusiu nie smuć się.....Twoj ukochany z czasem zmieni zdanie zobaczysz :) mi też ciut smutno ale w końcu jest jeszcze tyle szans :) tyle milutkich przytulanek Impersona nono trzeba było fotkę zrobić :) to byś miała pamiątkę mężusia w fartuszku przy pieczeniu ciasteczek ...to w końcu nie codzienność :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna27
Dziewczynki kochane powiedzcie mi proszę, ostatnią miesiączke miałam 19 października, zrobiłam dwa testy , obydwa pozytywne (Huraaaaaa!!!!!!), na 29 listopada mam wizytę, czy będzie juz coś widać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Kasiu bardzo mi przykro:-(Pamiętasz mówiłam Ci kiedyś że Ty ubierając choineczkę też już będziesz miała w brzuszku dzidzię i tak będzie,życzę Ci tego!!!!! Loniu gratulacje!!!!:-)To te gorące poślubne noce dały takie wspaniałe efekty:-)!!!! Bugsy24 ja też robiłam test 10.11 już możesz iść do lekarza, dzidziusia będzie widać!A co do tego że mi zazdrościsz to powiem Ci że oddałabym wszystko za wymiotowanie, góle błowy i wszystko co najgorsze wzamian za te bóle brzucha!:-(Nie masz mi czego zazdrościć-każdy ból sprawia że w panice biegnę do łazienki:-( Do 18 tyg mam brać leki podtrzymujące i No-spę, ograniczyć przytulanki z mężem, do końca ciąży siedzieć w domu a raczej leżeć przynajmniej jeszcze parę tyg, tak więc uwierz mi wolałabym wymiotować!!!Ciesz się! Pozdrowionka! Małaczarna co u Ciebie??Czemu nie piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama córki
Lekarz powinien stwierdzić ciążę z dużym prawdopodobieństwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Kasiu bardzo mi przykro:-(Pamiętasz mówiłam Ci kiedyś że Ty ubierając choineczkę też już będziesz miała w brzuszku dzidzię i tak będzie,życzę Ci tego!!!!! Loniu gratulacje!!!!:-)To te gorące poślubne noce dały takie wspaniałe efekty:-)!!!! Bugsy24 ja też robiłam test 10.11 już możesz iść do lekarza, dzidziusia będzie widać!A co do tego że mi zazdrościsz to powiem Ci że oddałabym wszystko za wymiotowanie, góle błowy i wszystko co najgorsze wzamian za te bóle brzucha!:-(Nie masz mi czego zazdrościć-każdy ból sprawia że w panice biegnę do łazienki:-( Do 18 tyg mam brać leki podtrzymujące i No-spę, ograniczyć przytulanki z mężem, do końca ciąży siedzieć w domu a raczej leżeć przynajmniej jeszcze parę tyg, tak więc uwierz mi wolałabym wymiotować!!!Ciesz się! Pozdrowionka! Małaczarna co u Ciebie??Czemu nie piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna27 no to GRATULACJE:D!!!!!!!!! Extra, ale nie wiem czy bedzie cos widac🌻🌻 Kasia aktualizowałas tabeleę? Ja przed chwila wpierdzieliłam pake chipsów keczupowych no i jest juz mi lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Impersona ale fajnego masz mężusia masz z nim wesoło:):)fajnie musiał wyglądać:) Anna gratulacje:):):)szczęściara z ciebie:)a kiedy zrobiłąś test? w dniu miesiączki czy później?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi dziękuje za ciepłe słowa :) jak to dobrze że w takich mniej szczęśliwych chwilach jesteście :) to by było miłe ubierać choinke i mieć świadomość że jest juz fasoleczka mhmm :) Anna27 cieszę się również z Tobą że juz masz fasoleczkę :) Agusiu tak, aktualizowałam :) no trzeba być na bierząco :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna27
Przed dniem spodziewanej miesiączki i po, obydwa z dwoma krechami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA
NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 30 tydzień..Warszawa....1 Luty...........12............Zuzia......92 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......3..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......12..........Emilia........96 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......6,3..........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina............?...............?..............?...............?...........?...... Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś.......100cm joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?...............?...........?.... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM BARDZO SERDECZNIE............ Przede wszystkim gratulacje dla nowych przyszłych mam...LONIA, ANNA 27- bardzo sie ciesze, wiem co te kreseczki dla Was znacza- dbajcie o siebie i dzidzie :)) :)) :)) Dziewczyny starające się- jest Was juz tak duzo, więc wkrótce nam tu dużo niemowlątek przybędzie......2005 rok zapowiada sie wspaniale........Musicie wykorzystac tą koncówke roku w sposób chyba oczywisty- bedzie dobrze.........Mocno wierze ze niedługo bedziecie miały wspaniałe istotki w Waszych brzuszkach........:)) :)) :)) Metus- ogromnie gratuluję synusia- ciesze sie razem z Tobą......Mam nadzieję, ze oboje czujecie wspaniale i tego też zyczę :)) :)) Katarinko- dbaj o siebie i Twojego synka- i koniecznie idz do tego kardiologa :)) :)) Impersona, 30tydzien, Domi- pozdrawiam Wasze brzuszki :)) :)) Ja i Emileczka to juz chyba jestesmy z najdłuższym stazem na tym forum- na pierwszej stronie czekałam na wynik testu- a tu juz ponad 200 stron......Jak ten czas szybko biegnie............i juz niedługo bede miec swoją coreczkę w ramionach.....Jakos nie moge w to uwierzyc........ Oczywiscie juz sie zaczynam denerwowac dzisiejsza wizytą u ginekologa, bardzo sie boję czy z malenką wszystko w porzadku- chyba tak bo wierci sie caly czas- zeby tylko troszke przytyła to juz bede szczesliwa......... Pozdrawiam wszystkich bez wyjątku bardzo serdecznie :)) :)) http://lilypie.com/days/050120/3/0/1/+1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Hej dziewczynki co to nie ma nikogo?? co tak pusto??jestem sama?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA II
NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... TEST CIĄŻOWY.... WYNIK Estella ............25.11....... 28.......................WIGILIA... tu Kasia..........30.10........26- 28........................?................ Malinka79....... 05.11........29-30....................06.12 ................ Tulipan...........03.11........28........................03.12................. Aśka74...........31.10........28-34....................05.12................ słoneczko77....02.11........25........................nie testuję.......... Jagodka.........14-11........28........................nie testuję.......... AgaJ..............04.11........28-32...................nie testuje .......... Mysza29........30.10........28.........................27.11................ NIKA28..........27.10........28-34....................nie testuje........ Dioda............28.10........30-31....................nie testuje......... Olala.............23.11........27-31............czekam do stycznia...... Agusia23........26.11........28-32...................nie testuje.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza29 ja jestem:) kawke popijam bo cisnienie straszne i głowa mnie pobolewa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Hej Lusia ja też nie moge uwierzyć że już niedługo będziesz miała dzidzie przy sobie pamiętam jak czytałam na początku forum że czekasz niecierpiwie na wynik testu a teraz już tuż tuż :) teraz ja czekam co przyniesie jutro albo @ albo.....pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Agusia23 mnie też już od wczoraj wieczora głowa bolała masakrycznie i jakies 2 godzinki temu przestała chyba coś z ciśnieniem właśnie widać zmienia sie pogoda słonko super świeci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczytalam sie w poscie o ty, ze wszystkie kochanki to k**** :D Czasem zastanawiam sie, czy niektorzy ludzie pisza serio, czy tylko sie zgrywaja bo nie wyobrazam sobie, ze mozna byc tak ograniczonym umyslowo...ale to tak samo jak rozmowy w toku Ewy Drzyzgi...tez sie czasem zastanawiam, czy osoby zaproszone to nie aktorzy odgrywajacy swoje role...bo to dla mnie jakies takie dziwne jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka mam nadzieje ze to bedzie fasoleczka, chociaz u Ciebie:) Jak ja bym chciała miec mała kruszynke w ramionach:) a nie mam jeszcze fasoleczki. UHHH jaki mam humor mam nadzieje ze was dzis nie zamecze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×