Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

Anielka25 ja już byłam u gina i miałam robione USG 15 listopada tylko to było bardzo wcześnie!A wizytę mam na 6 grudnia żeby napewno było słychać serduszko i żeby tak często nie chodzić! Jutro dzidziusia powinno być widać-bardzo dobrze że jutro idziesz,będziesz mogła popytać i wyjdziesz spokojniejsza!!! Ja swojego gina dzisiaj molestowałam przez telefon w sprawie upławów:-)Lepiej wyjaśniać wątpliwości wtedy się ma lepszy nastrój:-) Napisz koniecznie jak było i co powiedział Ci lekarz!! Miłych snów dziewczyny! Impersona całuski dla synka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anielka25 ja już byłam u gina i miałam robione USG 15 listopada tylko to było bardzo wcześnie!A wizytę mam na 6 grudnia żeby napewno było słychać serduszko i żeby tak często nie chodzić! Jutro dzidziusia powinno być widać-bardzo dobrze że jutro idziesz,będziesz mogła popytać i wyjdziesz spokojniejsza!!! Ja swojego gina dzisiaj molestowałam przez telefon w sprawie upławów:-)Lepiej wyjaśniać wątpliwości wtedy się ma lepszy nastrój:-) Napisz koniecznie jak było i co powiedział Ci lekarz!! Miłych snów dziewczyny! Impersona całuski dla synka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imersona miałam ten test i wytrzymałam ta godzinę chociaz nieukrywam ze bylo mi niedobrze, bo cukier na sniadanie nie jest najlepszy :) ja zawsze jem dwa sniadania bo inaczej wymiotuje z glodu :) Jutro sie w koncu dowiem czy ten test wyszedl dobrze czy źle :) Mateczka dzięki za odpowiedz teraz nie wyjde od lekarza dopóki nie sprawdzi czy wszystko jest w porządku :) trzymaj sie napewno wytrwasz chociaz do świąt :) wlasnie sobie przypomnialam ze ja tez mam lody w lodówce hihi ale chyba je zostawie bo po poludniu sie troszke źle czułam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie wzięło na słuchanie fasolek, tzn piosenek typu\" kaczuszki\", \"szczotka, pasta\",\"mydło lubi zabawe\",\"gumisie\" po rosyjsku nawet je mam i brzmia straznie śmiesznie :) znacie te pioseneczki?? A w lodówce mam gerberki (deserki) :) mama mi je kupuje bo wie ze je lubie, chociaz jak bylam malutka to ich nienawidzilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie wzięło na słuchanie fasolek, tzn piosenek typu\" kaczuszki\", \"szczotka, pasta\",\"mydło lubi zabawe\",\"gumisie\" po rosyjsku nawet je mam i brzmia straznie śmiesznie :) znacie te pioseneczki?? A w lodówce mam gerberki (deserki) :) mama mi je kupuje bo wie ze je lubie, chociaz jak bylam malutka to ich nienawidzilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgaJ: no to jestesmy sasiadkami! Ja mieszkam na Słowiańskiej- to tuz obok:D 29tydz.- to baby w ciazy chyba cos maja z tymi fasolkami, bo ja sobie sciagnelam wszystkie najwieksze przeboje z internetu:) Juz mnie nie ma:) Dobranoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Estella, to testujem prawie razem:) a wiadomo, może wlasnie brak objawów oznacza dla nas szczęście :) Malinko dobrze że znalazł się ktoś kto podniósł Cie na duchu :) cieszę się bardzo :) Domi daj znać jak tam wizyta jutrzejsza :) jestem bardzo ciekawa :) 29 tydzień, również Ciebie jestem ciekawa i Twoich wyników :) AgaJ ja jeszcze zostanę, ale to juz nie byłoby to samo co z Malinką i Estelą, dlatego mimo wszystko mam nadzieje że nie odejdą z forum :) 29 tydzień ja własnie jestem :) jak mój ukochany idzie się kąpać to jeszcze chwilkę mogę popisać ale i tak mnie goni do spania :) Coś Jagódki dawno nie było, ciekawe co u niej słychać, jak tam przytulanki i w ogóle humorek :) to i ja chyba zmykam bo teraz to juz napewno sama jestem :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka, Lusia, tu Kasia i Agusia25 - dziewczynki kochane, bardzo dziękuję za przywitanie i serdeczne słowa a także gratulacje. Forum rozwija się w dużym tempie, co mnie niezmiernie cieszy. Tak dobrze wiedzieć, że można z kimś podzielić się tym stanem, liczyć na zrozumienie i wsparcie. Czytam także stronki od początku, ale idzie mi powolutko, z racji olbrzymiej ilości zajęć (buuuu) i poznaję Was powolutku :) Gdy czytam o starających się, przyszłych mamusiach, serce mi się wprost rozdziera i tym bardziej uświadamiam sobie, jakie to szczęście, mieć fasolkę już w środku. Z drugiej strony jestem taka pełna obaw o los tej maleńkiej istotki. Czytałam wcześniej topic dziewczyn, które straciły maleństwa w pierwszym trymestrze, a także, w bardziej zaawansowanej ciąży. Los bywa przewrotny i okrutny. Pozostaje mieć nadzieję, dbać o siebie i modlić się, żeby wszystko dobrze się ułożyło. Co wieczór mam bóle w podbrzuszu, troszkę mnie one niepokoiły, ale uspokoiłyście mnie. Nie biorę żadnych proszków przeciwbólowych, zanim nie pójdę do swojej ginekolog (w czwartek). Co dziwne, gdyby mnie teraz raptem nie zabolało jutro, to też bym się martwiła, bo już przywykłam, że bejbiś tak o sobie przypomina. Hmmm, z moich wyliczeń wynika, że bejbi ma dzisiaj już 25 dni. Jest jeszcze malutkim zarodeczkiem. Nie mogę się doczekać, kiedy zobaczę na USG. Pozdrawiam Was cieplutko moje Dogie, życzę uśmiechniętego wtorku. Zajrzę tutaj wieczorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamol
Witam, czy wszystkie starające się i mamuśki spia o tej porze?? A co z porannymi mdłościami? Czy to mit? U mnie coraz bliżej terminu "okresu" Cierpliwość na granicy... Biegnę do pracy i zajrze tu po 16.00 Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z samego ranca:) Malinko i Estello macie zły pomysł z opuszczeniem forum troche bedzie nam przykro z drugiej strony jezeli to ma wam pomuc to moze macie racje. Moj Tomuś powiedział tez ze sie naczytałam troche w kafeterii:) Z drugiej strony to jest mi przykro ze Kasie i AgaJ sadza ze nie bedzie to samo:(, przecierz my jeszcze jestesmy starajace i mamuski.:( Nesie twój bejbiś jeszcze bedzie brykał w brzusiu mamusi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już od godziny nie śpie ale nie z powodu mdłości a głodu hihi :) Nesia poczekaj aż usłyszysz bicie serduszka to dopiero chwila szczęscia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 tydzien no to szybciutko pyszne sniadanko zrobić:) Ja pije sobie kawusie:). Tez dawno niespie a to jest bardzo dziwne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaa, no to smacznego:):) ja tez musze cos pochłonac hihihi:D Duzo dwa sniadanka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam........... U nas na dworze breja, szklanka na ulicy, więc znowu moje autko zostało w garazu a zabrałam sie z meżem.........i razem tez pójdziemy na badania po południu- nie odwazyłam sie jechac sama......tchórz jestem ale w taką pogodę wolę nie ryzykowac mojego i Emilki zycia. Tym bardziej ze z samego rana mój sąsiad (nawiasem mówiąc lekarz pediatra-dobrze ze jest choc mam nadzieję ze nie bedzie często potrzebny Emilce) rozbił nowiutkie autko!! Bezpiecznie więc bedzie jak Lusia nie bedzie wsiadała do samochodu :)) :)) :)) Pozdrawiam serdecznie :)) Miłego dnia :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja wiem czy 2 sniadanka to duzo :) po calej nocce pierwsze sniadanie jest tak szybko trawione ze po pół godziny czuje sie tak jakbym nic nie jadla. Miedzy 10 a 12 mam isc do lekarza mam nadzieje ze nie mam cukrzycy :D Agusia a co ty tak wcześnie wstałaś?? Lusia miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja wiem czy 2 sniadanka to duzo :) po calej nocce pierwsze sniadanie jest tak szybko trawione ze po pół godziny czuje sie tak jakbym nic nie jadla. Miedzy 10 a 12 mam isc do lekarza mam nadzieje ze nie mam cukrzycy :D Agusia a co ty tak wcześnie wstałaś?? Lusia miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Lusiu to nie tchorzostwo tylko rozwaga:),ale faktycznie i umnie jest slisko i mzy, nie lubie takiej pogody uuuhhh:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem w sumie, moze dlatego ze mojego Tomusia nie było przy mnie:(, no ale Ty tez ranny ptaszek jesteś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA
NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 29 tydzień..Warszawa....1 Luty...........12............Zuzia......90 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......3..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......4..............?..........90 cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......12..........Emilia........96 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......6,3..........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina............?...............?..............?...............?...........?...... Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś.......100cm joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... .....?..............?..............?...............?..............?.............?..... .....?..............?..............?...............?..............?.............?..... Odswierzam🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Agusia - ja po prostu bardzo polubiłam wszytskie dziewczyny i chciałabym żebyście wszytskie były na tym forum - jednak jak któraś z Was zdecyduje sie na mała przerwe w uczestnictiwe forum to pozostaną inne kobietki i też będę sie cieszyc , że jesteście :D Po prostu chciałbym słyszeć co słychać u wszystkich :-)) Pozdrowienia dla wszytskich dziewczynek i ich obecnych i przyszłych maleństw 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Nesiu, widzę że Ty też nocny marek jestes :) Agiusia23 hej :) Agusiu zostaje cała reszta dziewczyn, ale zawsze to mniej o te dwie akurat, które w jakiś sposób są mi bliskie :) 29 tydzień no to smacznego :) duzo musiosz jeść doby dzidziuś nie czuł się głodny :) ja tez zaraz zabieram się za śniadanko :) Lusiu w Warszawie też breja, całą noc padał deszcze, ale przynajmniej cieplej dzisiaj, masz racje lepiej jechać z mężem, taka pogoda jest zdradliwa Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabelka starających się
NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... TEST CIĄŻOWY.... WYNIK Estella ............01.11....... 28.......................28.11 ................ tu Kasia..........30.10........28........................27.11................. Malinka79....... 05.11........29-30....................06.12 ................ Tulipan...........03.11........28........................03.12................. Aśka74...........31.10........28-34....................05.12................ słoneczko77....02.11........25........................nie testuję.......... Jagodka.........14-11........28........................nie testuję.......... AgaJ..............04.11........28-32...................nie testuje .......... Mysza29........30.10........28.........................27.11................ NIKA28..........27.10........28-34....................nie testuje........ Dioda............28.10........30-31....................nie testuje.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×