Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

Dzień doberek. Piszę dopiero teraz, bo wcześniej nie za bardzo miałam jak. Powiedzcie mi, dzisiaj jest jakieś dziwne ciśnienie albo coś w tym stylu? Też Wam dziś tak ciężko? Ja czuje się jakby mnie walec przejechał, boli mnie głowa i jestem taka zmęczona i taka do niczego. Na dodatek nie wiem nawet czy mogę brać jakiekolwiek tabletki przeciwbólowe, będąc w ciąży. Na wszelki wypadek nie biorę żadnych. Marzę tylko o tym, żeby położyć się i zamknąć choć na chwilę oczy. Dobrze, że obiad mam już w domu gotowy i nie mam żadnych planów na dziś. Mam też zabitą głowę, bo chcemy z mężem zmienić auto, więc jest kupa myślenia na temat kredytu, ubezpieczenia itd. Do tego dochodzi moje zmartwienie dotyczące tego, jak ogłoszę moją radosną nowinę kierowniczce....Boszzz... chyba naprawdę powinnam odpocząć.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mhmmm wolny dzIeń, jak ja dawno nie miałam wolnego...a bym chętnie się poleniła :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Timka:) Ja mysle ze fasoleczka daje Ci sie we znaki:):):) a tabletek przeciw bolowych nie powinnas brac bez konsultacji z lekarzem(tak czytalam)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Timka:) Ja mysle ze fasoleczka daje Ci sie we znaki:):):) a tabletek przeciw bolowych nie powinnas brac bez konsultacji z lekarzem(tak czytalam)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Wlasnie rozmawiam ze swoim mezusiem przez skype, wspanialy programik:)mozna przez niego rozmawiac za free, jak sie ma necik. Rozmawiam nawet czasami ze swoim wujkiem ktory mieszka za oceanem i place tylko za net i nic wiecej....:):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Wlasnie rozmawiam ze swoim mezusiem przez skype, wspanialy programik:)mozna przez niego rozmawiac za free, jak sie ma necik. Rozmawiam nawet czasami ze swoim wujkiem ktory mieszka za oceanem i place tylko za net i nic wiecej....:):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Być może.... oj, chciałabym byc już w domku. Czasem mnie korci, żeby pójść do lekarza, zgodzić się na to zwolnienie, do którego i tak mnie namawia i po prostu nie mówiąc nic nikomu, nie tłumacząc, rzucić wszystko i pójść sobie spokojnie na zwolnienie - byłabym o niebo spokojniejsza i wypoczęta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Być może.... oj, chciałabym byc już w domku. Czasem mnie korci, żeby pójść do lekarza, zgodzić się na to zwolnienie, do którego i tak mnie namawia i po prostu nie mówiąc nic nikomu, nie tłumacząc, rzucić wszystko i pójść sobie spokojnie na zwolnienie - byłabym o niebo spokojniejsza i wypoczęta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Timka, ja bym poszla na zwolnienie. Po co meczyc siebie i dzidzie i w dodatku sie stresowac. Pisalas, ze nie masz zbyt ciekawej szefowej. W nogi!!!!!! Ty i Dzidzia jestescie teraz NUMER 1-czyt. najwazniejsze!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć tiamka :) ja się czuje dobrze, mam dobry humorek i nic mnie nie boli :) no tylko jak zawsze za mało snu :) Malinko widzę że humorek masz przedni po rozmowie z mężusiem :) no wlasnie mnei też ciekawi co to jest to skype?? Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszperałam w sieci i znalazłam :) Malinko a czy to jest lepsze niż gg albo tlen?? Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika77
Witam dziewczyny!!O sobie pisałam na 175 stronie.Nadal czekam na @ a to już ponad tydzień spóźnienia.Wszyskie objawy zniknęły ale zgaga została.Czytałam że Wasi mężowie mają na imię Tomek.Więc chyba Was nie zaskoczę jak napiszę że mój mąż też jest Tomek.Co do zwolnienia w czasie ciąży to jestem za.Z pierwszym dzieckiem poszłam w 6 miesiącu ,ale tym razem to nie przepuszczę i idę od razu jak skończy się 13 tydzień.Nie ma się co przemęczać tym bardziej jak pracuje się tak jak ja w kawiarni.Ciągły stres źle wpływa na dziecko , a marudni klienci jeszcze go potęgują .Trzeba dobrze przemyśleć co jest lepsze : pieniądze czy zdrowie , a i tak na zwolnieniu dostajemy 100%.Pozdrawiam Was wszystkie i życzę powodzenia z całego serca. Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Doroty
ZRÓB SOBIE TEST NA OBECNOŚĆ CHLAMYDII I MYKOPLAZMY (WYMAZ Z POCHWY). RAZEM KOSZT OK.100 ZŁ ALE WARTO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Doroty
ZRÓB SOBIE TEST NA OBECNOŚĆ CHLAMYDII I MYKOPLAZMY (WYMAZ Z POCHWY). RAZEM KOSZT OK.100 ZŁ ALE WARTO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwazam, ze skype jest o wiele, wiele lepszy. Ale oczywiscie to ndywidualna sprawa:) Ale wszyscy moi znajomi z tego kozystaja, wszyscy w pracy i prawie cala rodzinka. Czyli chyba jest dobry:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może sobie zainstaluje i zobacze co to jest w ogole :) ale to w domu, w pracy nie bardzo :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Cieszę się Dorota, że udało mi się humorek poprawić. Polecam się na przyszłość. A może warto zrobić sobie te badania, o których ktosik pisze Tobie? Nigdy nie zaszkodzi. Dzisiaj ja mam doła. To chyba ta pogoda za oknem tak działa i pewnie też ta 30-stka na karku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj pogoda jest beznadziejna wieje niemozliwie i pada snieg a chlapota taka ze zeby mozna powybijac:( Ja jakos ogolnie czuje sie osłabione no i cosik brzusio mnie pobolewa jak na@, ale nie wiem czy ja dostane. W nastepnym tygodniu ide do ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj pogoda jest beznadziejna wieje niemozliwie i pada snieg a chlapota taka ze zeby mozna powybijac:( Ja jakos ogolnie czuje sie osłabione no i cosik brzusio mnie pobolewa jak na@, ale nie wiem czy ja dostane. W nastepnym tygodniu ide do ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj pogoda jest beznadziejna wieje niemozliwie i pada snieg a chlapota taka ze zeby mozna powybijac:( Ja jakos ogolnie czuje sie osłabione no i cosik brzusio mnie pobolewa jak na@, ale nie wiem czy ja dostane. W nastepnym tygodniu ide do ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Desperate
Witam wszystkich:):) Czy ktoś z Was mógły mi coś powiedzieć na temat plamienia w środku cyklu. Jest to plamienie minimalne, koloru takeigo brązowego z nie licznimi sluzami krwistymi. Czy ktoś miał coś takiego, co to może być ?? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota27
Hi, myśle, ze faktycznie zrobie sobie ten test, nie wiem komu dziekować za podpowiedż, ale dzięki:) Życzę wszystkim miłego dnia i uciekam do domu, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda faktycznie straszna. A kiedy Ty Agusiu nie powinnaś dostać @? Sorki, ale nie chce mi się cofać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jak nadublowałam wam tez tak chodzi net?:) Nie mam cierpliwosci jakos dzisiaj:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Desperate
W zasadzie to już wiem wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×