Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

Dziewczyny ale ja Wam zazdroszcze, jak ja bym chciała już wiedzieć czy mi się udało, to byłoby takie przyejmne uczucie :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyłaczam sie do was w koncu:) cały weekend miałam zawalony szkoła, nie dawno wstałam kawka i odrazu do kafeterii:) Co tam u was ciekawego? Malinko masz na prawde wspaniałego meze widac ze jest dla Ciebie podporą:) Fajowo Witam Kasie Aske mysze29 orze nowe uczestniczki forum Mam dobry humorek no i dla was🌻🌻❤️[👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasie na pewno doswiadczysz tego uczucia juz nie długo:):) Ja wczoraj rozmawiałam ze swoim kochaniem i powiedział mi ze chce zebysmy sie najpierw pobrali i moje czekanie bedzie dłuzsze, ale moze ma racje sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Dzięki Agusia za pozytywne fuidki:) bo u mnie dziś humor do kitu tak mi jakoś smutno:( nie chce już ciągle marudzić wam że już by chciała żeby wynik był pozytywny buuu boje sie że znowu sie rozczaruje, nie wiem skąd u mnie tyle niepewności, może ten zły nastrój to zbliżająca się @? oby nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Agusiu:) Ciesze się, że masz dobry humorek. To wpływa pozytywnie na nas wszystkie:):):):) U mnie sypie śnieg, że hohohoh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Agusiu:) Ciesze się, że masz dobry humorek. To wpływa pozytywnie na nas wszystkie:):):):) U mnie sypie śnieg, że hohohoh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia23 mój tez mówił że najpierw żebysmy sie pobrali, mieszkanko itp a teraz heheheh odezwał się i w nim instrynkt macieżyński :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
A wiecie bo my z mężusiem staramy sie od 2 m-cy dopiero i na początku kiedy miało być przytulanko bez zabezpieczeń to mężuś sie obawiał czy to już teraz czy może jeszcze poczekać, a teraz dziennie mnie wypytuje: a mykiedy będziemy mieli dzieciaczka?? Czyli tak sie zastanawiam że chyba ta dziecinka sama wybierze moment kiedy już strasznie oboje tego zapragniemy:)czyli już!!!:)oby....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza29 na pewno bedzie dobrze nie martw sie:), bo mnie sie zrobi smutno tez. Niepewnosci nam towerzyszk kazdego dnie, kazdej godziny i z kazdego powodu powinnas je troszke załagodzic a bedzie dobrze. :) Ja jak sie czyms martwie i denerwoje to gotuje sobie spagetti wpierniczam olbrzymia porcje i nic tak nie poprawia humoru nastroju jak makaron wtedy dłowa do gory, usmiech na twaz i wszystko jest ok. Radze ci sprobowac zobaczysz ze działa:D, no chyba ze nie lubisz spagetti, zawsze mozna cos innego zjesc. No i nie zamartwiaj sie:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia i pewnie tak jest u mnie, u facetów widac taka kolej rzeczy haha:) i nic tu nie zmienimy:( Coeaz gorzej chodzi net nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Agusia ;) dzieki:) faktycznie chyba dziś wpiernicze spagetti mmmm a uwielbiam i nawet mam w domku składniki mmmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 tydzien- szczerze mówiąc to brzuszek mi sie cały czas powiększa.....rośnie jak na drozdzach......Tabelke uaktualnie po wizycie u ginekologa......... Dziewczyny nie mozecie sie smucic!! Pomyslcie ze dzdzie musza miec usmiechnięte mamy!! Przytulanka były??? No to i fasoleczki bedą!! Jestem tego pewna.........:)) :)) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszk koniecznie!!!!:):D Malinko u mnie wczoraj sypało niesamowicie i tylko z godzinna przerwa, ale ja lubie sniezek, tylko sie martwie jak moje kochanie dojedzie do pracy, a cały dzien jezdzi samochodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszk koniecznie!!!!:):D Malinko u mnie wczoraj sypało niesamowicie i tylko z godzinna przerwa, ale ja lubie sniezek, tylko sie martwie jak moje kochanie dojedzie do pracy, a cały dzien jezdzi samochodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
No właśnie Lusia ty w końcu doswiadczona już jesteś:) pozdrowienia juz z uśmiechem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze Lusiu ze masz dzisiaj świetny humorek i podtrzymujesz nas na duchu :) cieszę sie, bo jakoś dzięki temu jestem nastawiona pozytywnie :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze Lusiu ze masz dzisiaj świetny humorek i podtrzymujesz nas na duchu :) cieszę sie, bo jakoś dzięki temu jestem nastawiona pozytywnie :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia cale szczescie ze ide jutro do gina to sie spytam czy to normalne ze mi brzusio nie chce rosnąc. a mam jeszcze pytanko czy zaawansowane brzuchatki maja badanie wewnętrzene czy tylko zewnetrzne przy wizycie u gina?? bo ja mam tylko zewnetrzne i boje sie ze lekarz niezauwarzy ze np szyjka sie skraca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia cale szczescie ze ide jutro do gina to sie spytam czy to normalne ze mi brzusio nie chce rosnąc. a mam jeszcze pytanko czy zaawansowane brzuchatki maja badanie wewnętrzene czy tylko zewnetrzne przy wizycie u gina?? bo ja mam tylko zewnetrzne i boje sie ze lekarz niezauwarzy ze np szyjka sie skraca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 TYDZIEN...U mnie wizyta wygląda.......Najpierw ogólny wywiad, jak samopoczucie, wyniki badan, uzupełnienie ksiażeczki ciaży, pytania typu czy mała sie rusza, jak często itp. Potem cisnienie, waga i na fotelik...zawsze jestem badana ginekologicznie, potem USG i porównujemy jak Emilka urosła od zeszłego miesiąca, i znowu na fotelik, z tym ze tam juz słuchamy tylko serduszka Emilki (nie trzeba sie rozbierac tylko pokazac brzuszek:)))........Potem znowu rozmowa, podczas której moj lekarz mnie uspokaja, ze z małą wszystko ok, wykaz badan jakie mamy zrobic, czy nie zapominam o witaminkach, czy moge jesc, co jem itp.....No i tak jest za kazdym razem...30-40 minut..Ale potem jestem spokojna przez jakis tydzien, dopóki znowu nie zaczne sie czyms martwic- 2 telefony w tygodniu do mojego lekarza- ale za kazdym razem wszystko ok. I tak od wizyty do wizyty- teraz co 3 tygodnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja bym chciała mieć juz takie tematy...a tu się raczej na dzidzię nie zanosi:( ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm u mnie to wygląda tak. Wchodzimy( bo na wizyty chodze z moim kochanym) pokazujemy wyniki on je wpisuje do karty ciazy, potem mnie wazy i mierzy ciśnienie, potem ide na kozetke pokazuje brzuszek a on sprawdza jak wysoko jest macica i slucha bicia serduszka dzidzi potem znowu siadamy przy biurku on wpsuje tetno dziecka itd robi ogny wywiad a potem mówi ze wszystko jest w parzadku. omija tylko badanie ginekologiczne ostatnie mialam 20.lipca i dlatego sie pytam :) najwyzej zmusze go jutro zeby zerknal czy wzystko jest oki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko nie zamartwiaj się tak, zobaczysz ze na CIebie tez przyjdzie czas, masz kochającego męża, ktory CIe wspiera, staracie się oboje, musi sie udac :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za 14 dni mam dostać @ i juz sie tak trochę czuje. Bolą mnie plecki trochę brzusio i piersi-a raczej nie piersi tylko same sutki. Ech, jak ja bym hciała być mamusią. Ale zrzęda ze mnie:):) Każda z nas pragnie tego samego, a tylko ja tak marudzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Hej Malinka głowa do góry:) widze że ci sie udzieliły moje smutki ja też jestem pełna obaw co do tych bóli piersi czy to na okres, ale wiesz co nie martw się nam też sie uda i będziemy sobie potem pisać jak wygląda nasza wizyta u lekarza:) mówie ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka najprawdopodbniej masz owulacje dzisiaj :) zobaczysz poczekasz jeszcze troche zaczniesz czuc ruchy dzidzi a my my juz dawno zapomnimy jak to było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka najprawdopodbniej masz owulacje dzisiaj :) zobaczysz poczekasz jeszcze troche zaczniesz czuc ruchy dzidzi a my my juz dawno zapomnimy jak to było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Malinko przeciez forum jest po to żeby wylewać swoje żale i smutki :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×