Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CoTy na to

Długo jeszcze będziesz udawał, że Ciebie tu nie ma i że nie ma mnie?

Polecane posty

Gość gość
iluzja, zapomnij :D poza tym to nie miejsce do prywatnych rozmów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CoTy na to
To nie iluzja. To nie były szczegóły typu kolor oczu. Och masz brązowe to na pewno jesteś nim. A ja mam niebieskie to spotkaliśmy się kochany.Cmok cmok. Nie, to były inne szczegóły, bardzo intymne i osobiste. O których wiemy tylko my.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli to tak poważne zadzwoń do niego, a nie wczuwaj się tutaj, bo to nie ma sensu, tutaj jest wyłącznie iluzja, miejsce dla tych co chcą się łudzić choć nie mają szans w realu, albo chcą stracić czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CoTy na to
Skoro on udaje, że go tu nie ma, to widocznie nie chce żebym zadzwoniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bzdura, przeleć tematy od początku kafeterii, na pewno trafisz w zawisie szczegóły dotyczące tylko Ciebie :D masz bujną wyobraźnię i jeszcze bujniejsze życzeniowe myślenie :) pora odpuścić sobie, dla własnego zdrowia, dobrze radzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CoTy na to
Nie jest tak jak piszesz. To nie są lajtowe kafeteryjne temaciki. Typu: Tęsknię, albo Widziałem Cię i inne lekkie, łatwe i przyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lecz się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kocham cie skarbie, co ty na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zlewam cię i rzygam na myśl o tobie, co ty na to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadowolona wreszcie, co ty na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CoTy na to
Zadzwoń i powiedz to samo. To będę zadowolona. Teraz możesz. Nie dzwonisz? Sorry, nie jesteś nim. Jego nie ma w tym temacie. Może czyta, ale jeszcze tu nie napisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to napisz jakie to szczegóły; skoro już i tak ona cię rozpoznał, to co ci zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CoTy na to
Nie napiszę, bo to bardzo osobiste sprawy. Piszę tutaj, bo chcę żeby przestał udawać i odezwał się w końcu do mnie. Nie ugryzę go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chcesz napisać, ani wskazać tematów etc, więc niby skąd ma wiedzieć czy o niego chodzi?! :D ma ciebie poznać po kilku wpisach, ogólnikach i zaciekle bojącej się wyjść zza krzaka twojej "udawanej" namiętności, anonimowej niewiasty? :) Boisz się odkryć karty, pokazać twarz obcym sobie ludziom jak ja i tu obecni, ale z łatwością przychodzi ci spychanie winy, obarczanie udawaniem facecika, który wątpię by to czytał?... zejdź na ziemię, nie ma go tutaj i pewnie nigdy nie było, nakręcasz sobie całą "magię" tego miejsca... a to zwykła speluna, pies by nie splunął:classic_cool: brodzisz w bagnie, pamiętaj. Strata czasu :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CoTy na to
Chcę mu tylko dać do myślenia. Do tego nie muszę wskazywać tematów i szczegółów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
?!:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CoJa na to
Więc to chyba nie Ty bo mówisz że jeszcze tu nie pisałem a jednak było inaczej. I jakim cudem miałbym do Ciebie zadzwonić jak nie mam Twojego nr. tym bardziej Ty go nie masz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CoJa na to
Napiszę jedno konkretne słowo żebyś rano sobie wstała z uśmiechem na twarzy:)........"Zefiro"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zefiro? nic mi to nie mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zafiraa
mówi więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, jestem, tylko po prostu zbyt zmęczony żeby pisać. W sumie nawet nie wiem co, bo przecież wiesz w jaki sposób się tutaj znalazłem, co mógłbym jeszcze dodać? Między nami nic się nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CoTy na to
"Zefira" nic mi nie mówi 00.34 wiem, że on nie pisz, bo zmęczony, bo nie ma czasu. Wiem, że jakby znalazł ten wątek, to wiedziałby, że to o niego chodzi. Albo przynajmniej mocno się domyślał. Nie jest głupi i wie, że ja się zorientowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CoTy na to
00.34 I tak, jedno się zgadza....między nami nic się nie zmieni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze, że się rozumiemy chociaż w tej kwestii. Zawsze podziwiałem cię za pewne cechy i nigdy nie zapomnę ci tego, że potrafiłaś we mnie dostrzec tą drugą stronę. Muszę jednak obrać inny kierunek, bo widzisz. Mamy inne koncepcję na życie. Nie moja w tym broszka, aby oceniać, które z nas ma rację. Ja wiem do czego dążę, a ty niestety mi tego nie dasz i vice versa. To chyba najdelikatniejsze zakończenie tematu na jakie mnie stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CoTy na to
07.43 to nie Ty. Z tego co napisałeś nic nie pasuje do mojej sytuacji. U nas było inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
będę udawał długo jeszcze, a dlaczego pytasz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CoJa na to
Ludzie czytają to forum i wkręcają sobie różne dziwne rzeczy że to on/ona że to że tamto...maskra!!! Dziś jest super pogoda to tzreba wyjść na jakiś spacer albo na rower a nie siedzieć na jakimś forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dlaczego tu siedzisz a nie idziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CoTy na to
13.14 pytam, bo mam nadzieję, że w końcu w realu coś się ruszy. Chcę żeby wiedział, ze mi na tym zależy. A na spacerek fajna pogoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×