Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eveli 86

Listopad 2015

Polecane posty

Ciasto z jabłkami my już kończymy :) ale doszłam osobiście do wniosku że na dobry jabłecznik trzeba będzie poczekać do jesieni jak będą dobre jabłka... ja się dziś obżeram rosołkiem. Ciąża tyle u mnie zmieniła że zajadam się zupami, jak raczej nie przepadałam za takim jedzeniem... teraz mogę na zupach być 24h :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
A ja sie troszke martwie bo od rana zle sie czuje. Caly czas zimne dreszcze prze mnie przechodza brzuch mnie pobolewa i jest mi nie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Andrzej i patrycja?? no bez jaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylkowa moze przewialo Cie i przeziebilas sie :-( Odpoczywaj. moze napij sie ciepłej herbaty z cytryną. Albo coś zjadlas co zaleglo...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
a ja dziewczyny martwie sie bardzo bo od rana zle sie czuje myslalam ze mi przejdzie ale nie jest nic lepiej. Jest mi nie dobrze brzuch mnie boli momentami mocno przechodza przezemnie zimne dreszcze :c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Najlepsze jest to ze nie mam temperatury a czuje sie jakbym ja miala :c boje sie o malenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To skoro sie boisz to idz do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
Hej :) Po pierwsze goraco i serdecznie witam nowe mamuski ;) Po drugie ja osobiscie gosci juz dawno ignoruje, bo to sa w wiekszosci jacys zazdrosni frustraci, ktorym nic w zyciu nie wyszlo i odreagowuja w******jac innych. Nie warto sobie cisnienia podnosic, ani nawet czytach ich marnych wypowiedzi. Po trzecie motylkowa kochana, jak sie boisz, to idz do lekarza. Ja tak zrobilam i nie zaluje. Przynajmniej duzo spokojniejsza jestem. No a teraz juz mowie, co tam u nas :) To 14 tydzien, samopoczucie coraz lepsze. I nawet humor bardzo dopisuje, takze drugi trymestr zaczyna sie milo :) Przeziebienie tez juz wlasciwie przeszlo :) W sobote bylismy na grillu u rodziny na wsi, pogoda super, siedzielismy caly czas z krotkim rekawem :) Niedziela tez minela na odwiedzinach i zakupach, takze weekend intensywny. A dzisiaj dostalam takiego powera, ze sie w koncu zabralam za przenoszenie rzeczy do swiezo wyremontowanego pokoju :) I ugotowalam jarzynowke :) W domu nikt sie nadziwic nie mogl, bo wczesniej to tylko bym lezala najchetniej, na nic sily nie bylo :( Ale ja mam brzuch :D Teraz tylko czekam na pierwsze ruchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
A co do imion, to u nas bedzie Jowitka albo Igorek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość genova
Witajcie dziewczyny ktore niedawno do nas dolaczylyscie:) Wy tak rozpisujecie sie ze macie takie wilcze apetyty a mi sie wcale nie chce jesc.Jem na sile. Motylkowa ja tak jak ty dzis kiepsko sie czuje,dreszczy nie mam ale mam wrazenie takiego rozbicia.dzisiaj dopadka tez mnie migrena wiec moze dlatego mam wrazenie rozbicia.Chowam sie przed swiatlem bo mnie drazni i powieksza bol glowy.Pol dnia przespalam. Wczoraj pojechalam odwiedzic siostre cioteczna i jej corke i to byla bardzo szybka wizyta,okazalo sie ze corka siostry chora na ospe wietrzna(niestety dowiedzialam sie dopiero na miejscu)szybko w progu w tyl zwrot zrobilam nawet do domu nie weszlam.mimo ze chorowalam ale balam sie ze cos sie dziecku sranie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laseczki :-) Jeeej przykro mi ze się tak źle czujecie... ale jutro jest nowy dzień i trzymam kciuki żeby był lepszy jak ten dzisiejszy. Genova mi też się nie chciało jeść tak jak i Tobie, aż do dziś. Jestem przerażona ile dziś zjadłam :-D oczywiście w porównaniu z innymi dniami ;-) Dobrej nocy Wam życzę i przespanej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no I jak się nowy dzień zaczął już lepiej? ominęło mnie kilka wypowiedzi co prawda byłam w pracy ale ciekawa jestem jak się dziś czują nasze dziewczyny ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa ga
Hej dziewczyny :-) u mnie na razie ok. Z niecierpliwością czekam na kolejną wizytę u położnej która będę miała.1 czerwca i chyba wtedy posłucham serduszka :-) bardzo powoli zaokrągla mi się brzuszek. Kupiłam sobie w weekend bioil i się smaruje na przemian z Palmers. A co tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale się nie dziwie , że nie możesz się doczekać ja mam wizytę dopiero 15 -tego i już czekam z niecierpliwością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny... no ja mam kolejna nieprzespaną noc za sobą. Udało się zasnąć koło północy na godzinę a później to już taki pół sen do rana oczywiście z przerwą na "karmienie" o czwartej rano :-D czułabym się dziś pewnie dobrze gdyby niedospanie. Coś mnie brzuszek pobolewa ale jak ja to mówię w granicach normy, więc zapewne się rozciągam... miłego dnia mamuśki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listopadówka2015, już się rozpycha ,rosnę więc miejsca mi coraz więcej potrzeba :D:D A tu ciasno troszkę , u mnie to samo rano i na lewy bok na prawy aż w końcu na plecach mu wygodniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka37
Hej Mamusie :-) motylkowa, genova jak się czujecie ?? Ja nie moglam zasnàc do 1 a wstałam o 6. w niedziele miałam kryzys jakis i przeleżałam prawie cały dzień a dzis mam siły i chęci. Kończe pranie i ide do ogrodu porobic troche i ogarnàc mieszkanie na dole. jeny jakbym chciala by sie udalo nam i bysmy mieli góre i dól. zobaczy w lipcu sie wyjaśni. Miłego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela9223
Hej hej :) ja dzis mialam slaba noc nie moglam spac i jeszcze corcia wstala o 4 i pozniej zasnela o 6 i spala do 7... nie wiem co jej sie stalo. A dzis pelna energii a ja chodze ziewam. Przybieram sie do sprzatania i tak mysle jechac na miasto torebke chce sobie kupic i corci sie skonczyla pasta do zebow. Ale nie wiem do konca czy mi sie chce jechac... musze sie rozruszac. Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagmara taaak rośniemy :-D u nas z pozycjami to różnie bywa ale raczej na boku jednym albo drugim śpimy bo na plecach jak za długo leżę to nie dość że plecy zaczynają boleć to i po jakimś czasie tchu zaczyna brakować... Oj to widzę że ogólnie miałyśmy kiepską noc dziś :-( ale miejmy nadzieję że następna będzie lepsza ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa aga, Paulina ja mam wizytę 11 czerwca i pewnie też będę słuchać serduszka. Z tym ze ja przy każdej wizycie słucham więc już 2 razy słyszałam... i za każdym razem się poryczałam :-D tak już chyba będzie do końca :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasynkaa
I ja dzisiaj mialam problemy ze snem:( Ale narobilyscie smaka na ciasto:) jutro zrobie jablecznik z budyniem:) ja w sezonie robie sobie zapas jablek do sloikow:) Ja mam wizyte w czwartek, a pozniej dopiero 3 czerwca A dzisiaj mam okropnego lenia, jeszcze w lozku leze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heee , oooo mówiłam że Listopadówki ten jabłecznik tak kusił i kusił? I nie tylko mnie > japo pracy przychodze taka padnięta że nawet nie czuje jak leże raczej śpię całą noc tylko rano mój szkrab sie kręci wierci i nie może miejsca znaleść :) A co do serduszka to pokazywał mi przy pierwszej wizycie ale byłam taka zafascynowana że myślałam tylko o tym że jest na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamasynkaa ja też leżę :-D trochę to mam utrudnione bo moje dzieciątko się chyba dziś wyjątkowo do pęcherza przytula bo chodzę dosłownie co 15 min dziś do kibelka... także mam odpoczynek połączony z gimnastyką :-D Co do słodkości to od wczoraj jestem u rodziny i zachciało się mi rano pączka do kawy... wujek chciał lecieć ale go powstrzymałam jakoś. Za to jak byliśmy na zakupach to zrobił taki zapaaaaaas, aż mi ślinka cieknie :-D czekam grzecznie do "po obiedzie" :-D Za mną ten sernik chodzi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hheee jak macie fajnie mi lekarz powiedział że lepiej bedzie jeśli na jakis czas zrezygnuje ze słodyczy:(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa ga
U mnie z kolei sernik był zawsze na pierwszym miejscu, za jablecznikiem tak prawdę mówiąc nie przepadam. Ale odkąd wczoraj o nim usłyszałam to nie mogę przestać myśleć. Mam tak straszna ochote aż sama się dziwię.:-) jutro przyjeżdża do mnie siostra i teściowa także któras mi upieczeniu bo obie robią Bardzo dobre ciasta mniam. Ja mam wizytę 1 go czerwca :-P a potem polowkowe usg 25. :-) a dziewczyny jak to jest z tym spaniem? Słyszałam że od któregoś tygodnia nie powinno spać się na plecach i najlepiej na lewym boku. Ale właśnie nie wiem od którego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzaa_27
Dziewczyny ja bardzo mało odczuwam ciąże. Chociaż dwa dni temu poczułam jakby ruch dzidziusia. nie moge tego z niczym porównac, zupelnie nowe dla mnie uczucie, takie leciutkie uderzenie. Listopadówka ja zrobiłam sernik z serka homogenizowanego z tego przepisu ( już drugi raz) wychodzi super: http://wielkiezarcie.com/rec**es/30016662 W Niemczech niestety nie ma naszego twarogu, stad musze kombinowac, ale wersja godna polecenia, szybka i łatwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny przed chwilą dzwoniła recepcjonistka że mam wizyte przelozoną na 1 czerwca bo 15 nie ma laekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hurrrraaaa udało się nam trochę przespać i już jest lepiej troszkę :-) Nawet nie chce wchodzić na przepisy tych serników bo wystrzelę do sklepu jak z procy :-D sprawdzę dopiero po obiedzie :-D ja ogólnie do tej pory przez te 3 miesiące mało słodkiego jadłam. Prędzej kwaśne za mną chodziło. Ostatnio na grillu u znajomych cały duży słoik ogórków wsunęłam :-) czasem jednak na słodkie najdzie.... Co do spania na plecach czy na boku to ja myślę że nie ma określonego tygodnia od którego trzeba spać w danej pozycji. Zależy od Twojej wygody. Ja mało już leżę na plecach bo macica rośnie i uciska. To samo jest z bokami. Najlepiej na lewym żeby głównej żyły nie uciskać co transportuje krew do i z nóg, żeby krążenie było dobre. Ja w większości śpię na prawym boku niestety. I czasem czuje mrowienie w nogach to wtedy zmieniam pozycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×