Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eveli 86

Listopad 2015

Polecane posty

Gość Natalie21
O matko wkoncu po weekendzie.. Mialam zjazd na uczelni i 3 egzaminy, na szczescie dalam rade i wszystkie na 5 :) Jeszvze 3 przede mna.. Witam wszystkie nowe dziewczyny, milo ze nasze grono sie powieksza:) Bylam wczoraj u swoich rodzicow, jednak z narzeczonym zdecydowalismy sie na slub w sierpniu, wtedy bedzke 6 miesiac ciazy, teraz zaczynam wszyskie przygotowania z kopyta bo malo czasu, ale mysle ze damy rade tylko ciekawe czy dam rade pobawic sie na wlasnym weselu i jaki bede miala brzuszek. Moza ktoras z was brala slub okolo 6 miesiaca ciazy, albo ktoras z waszych znajomych, jak im sie podobalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Natalia moja szwagierka brala slub pod koniec 5 miesiaca i zle nie bylo. :) Tylko ja nogi bardzo bolaly ale ona tez miala problemy bo jej puchly z nadcisnienia. A brzuszek wcale nie musi byc taki widoczny :) ja mam za miesiac slub i po mnie nic nie widac jeszcze a jestem w 15 tyg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
A co do zalatwiania napewno wam sie uda szybko sprawnie. U mnie jedynie problem byl z zespolem ale tak to z niczym problemu nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Anka fajnie ze masz juz kopniaczki ale ponoc przy kolejnej ciazy szybciej sa :) Mnie jak ktos nie zna to nawet nie powie ze jestem w ciazy . Brzuch mam taki jak przy wzdeciach jedynie spodnie mnie cisna ktore nosilam przed ciaza. Dzisiaj dzwonilam zeby sie zapytac o wynik testu z krwi z prenatalnych i wszystko dobrze :) taka spokojna jestem :) uff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Asik na pierwszych prenatalnych to troszke za wczas zeby poznac plec . To moga byc tylko podejrzenia ale to raczej wszystko :)u znajomych miala byc dziewczynka na 100 procent wszystko kupili rozowe pomalowali na rozowo pokoj. A tu nagle syn . Jakby ojciec dziecka nie byl obok to by myslal ze podmienili . Moja ciocia tez miala miec coreczke na 75 procent a bardzo chciala bo miala juz syna .. a tu chlopiec. Ja tam wole sie nie nakrecac czy bedzie syn czy corka wazne zeby zdrowe bylo. Na prenatalnych taka podekscytowana bylam jak zobaczylam maluszka ze nawet nie spytalam czy cos podejrzewa...bo zapomnialam!! :) a przed badaniami mowilam ze zapytam bo jestem ciekawa jednak bylam. No ale nigdy nic nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasynkaa
A nie wolisz poczekac i wziac slub po porodzie?? Ja jestem fotografem, w sezonie jestem przynajmniej na 3 slubach w tyg:) czesto trafiaja mi sie ciezarne panny mlode i w wiekszosci narzekaja. Ja sama bralam slub w 9 tyg, ale z tego wzgledu zrezygnowalam z koscielnego, bo chce sie jeszcze pobawic na swoin weselu. Po cywilnym robilismy przyjecie i tylko patrzylam na zegarek, kiedy sie skonczy:) mam nadzieje, ze teraz uda nam sie zrobic slub razem z chrzcinami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa ga
Hej Dziewczyny. Pierwszy raz od początku ciąży mam mdlosci :-/ co do ślubu to moja kuzynka brała ślub w ok 6 miesiąca i miala juz duży brzuszek. Bawiła się ale wiadomo nie mogła już za dużo tańczyć bo się męczyła, no i chyba wytrwała do 3 w nocy a reszta gości bawiła się dalej. Także tak naprawdę to nie ma na to reguły. Ja na swoim weselu i poprawinach i poprawinach poprawin tak się wybawilam ze miałam zakwasy przez parę dni :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahhhhh dziewczyny... o ślubach piszecie ;-) mnie też to czeka, z tym że ja tylko cywilny na razie to ciśnienia nie mam, bylebym przed porodem zdążyła... Kopniaczki naszych maleństw... mmmm coś rozmarzona dziś jestem... ja na kopniaczki jeszcze musze dłuuugo czekać, ale wiem, że w końcu się doczekam :) ogólnie to chyba mi apetyt rośnie coś od kilku dni bo już zamiast jednej bułki na śniadanie zjedzonej "na rozum" i "dla dziecka" zaczynam pochłaniać dwie i to ze smakiem.... oj zacznie tyłek rosnąć, a póki co tak fajnie się trzymam :-D Pozdrawiam gorąco poniedziałkowo :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylkowa123 to faktycznie mały brzuszek masz... ale wygodniej Ci będzie się w ekstra kiece wcisnąć :-D Mi wywaliło brzuch do przodu w 9tc i tak już zostało. Czasem, aż mi głupio, bo dzidzia taka maleńka, w sumie początek ciąży (13 tc), a ja mam brzuch jakbym bliźniaki nosiła, albo w co najmniej piątym miesiącu była :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze czekam już 14 tc a u mnie nic nie widać tylko apetyt wzrasta z godziny na godzine , przestałam lubieć uczucie głodu ,bo na nic nie mam ochoty :P Ale pozytywne myślenie to podstawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
86dagmara uwierz, że ja też nie lubię uczucia głodu - zwłaszcza o 4 lub 5tej nad ranem.... ale czasem no nie ma siły musze wstać zjeść bo choinka nie zasnę z powrotem :-D tak mnie już dzidzia ćwiczy... mnie i moje nocne wstawanie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny , pracujecie a jeśli tak to myślicie pracować do ostatnich dni czy idziecie na wolne w najbliższym czasie ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listopadówka2015 Oj , znam to mówisz że już robi Ci trening ?:D:D Może już nie długo maleństwo będzie chciało wszystko jeść wtedy będzie całkiem dobrze :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela9223
Kurcze dziewczyny a ja juz mam taki duzy brzuch... i jem duzo nie moge sie powstrzymac przytylam juz 3 kg... i zle mi z tym bo nie chce byc gruba,bylam jakis czas po porodzie i mialam strasznego dola. Dzis czulam dwa wyrazne kopniaczki juz nie mam watpliwosci ze to to :) to w sumie podobnie jak z corcia w 16 tyg. Mnie tez cos ostatnio mdli z rana na szczescie szybko mija. Dziewczyny jakie macie imiona dla chlopcow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak, trening po całości :-D Ja już wstaje ze 2 razy w nocy jak nie jeść to siku... dziś się dzidzia o 4tej rano kawałkiem jabłecznika zaspokoiła - żywcem się mi nie chciało kanapek robić :-D ogólnie nie mam problemu z jedzeniem, jem wszystko pod warunkiem że mam na to ochotę :-D Co do pracy to ja nie pracuje w ogóle :-( Byłam na etapie zmiany pracy jak się dowiedziałam, że mam w brzuszku lokatora i teraz odpoczywam na maxa, cieszę się wolnymi chwilami i czasem TYLKO dla siebie i oczekuje ;-) Czasem mnie trafia, ze nie pracuje, że nie mam konkretnego zajęcia, bo ja pracy nauczona, ale nic nie zrobię i wiem że przyjdzie jeszcze taki czas, że zatęsknię za tym lenistwem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasynkaa
Ja nie pracuje od pierwszych dni ciazy:) no i brzuch tez mam duzy, gdzies na poprzednich stronach wrzucalam zdjecia, ale jakos mnie to wcale nie martwi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela9223
Dagmara ja od 10 tc jestem na zwolnieniu. Nie mam zamiaru zgrywac supermenki bylo mi ciezko wiec po co mialam sie meczyc. Czasem slysze od tesciowej np zobacz ta tez w ciazy i pracuje a ty nie ale mam to gleboko. Zdrowie najwazniejsze i nie mam zamiaru komus czegos udowadniac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela nie przejmuj się tak strasznie ta wagą.... może za chwile staniesz trochę w miejscu... ja się zawsze bałam jak będę wyglądać w ciąży i po ciąży, bo ja mam tendencje do tycia po mojej mamie... a póki co mam 1 kilo na plusie tyle że brzuch wystaje... i pocieszę Cię tym, że wcale się nie zdziwię jak do 16 tygodnia nadrobię kilogramy i będziemy sobie mogły ręce podać ;-) głowa do góry... A imiona dla chłopaków, coż... sporo tego ;-) Mateusz, Tomasz, Wojciech, Daniel, Mikołaj, Igor, Oskar.... oj mogłabym tak wymieniać :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listopadówka2015 Oj na pewno , A to Twoje pierwsze dziecko? Ja pracuje ale wszyscy mi mówia żebym odpoczeła i nie chodziła sama nie wiem co z ty zrobić dzidzia rosnie a mama przychodzi z pracy i marzy tylko aby paść na łóżko :P Ale na to ciasto to mi narobiłaś smaka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasynkaa
Jeny jak zazdroszcze ruchow:) Ja dla chlopca bardzo bym chciala Bruno, ale maz mowi, ze nie ma szans, wiec jakby byl chlopak to bedzie Leon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela9223
Jeszcze tyle lat pracy przed nami ze teraz trzeba sie cieszyc lenistwem. Ja np poki co nie planuje wiecej dzieci wiec korzystam z wolnego bo juz moze nie byc takiej okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela , własnie nie stresuj sie tak najważniejsze żeby maleństwo było najedzone i Ty spokojna :) Może dociągniesz do pewnej granicy i stop a potem bedziesz miała tyle ruchu że szybko zgubisz zbędne kg , głowa do góry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela9223
Chcialabym pozniej po prostu bez zadnych pretensji patrzec w lustro :) ale zobaczymy jak to bedzie juz 2 tyg waga stoi moze to tylko tak na poczatku a teraz bedzie juz wolniej rosla. Dagmara a czym sie zajmujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz już waga stanęła w miejscu :-D A jak po ciąży zostanie nam za dużo kg to założymy klub spalania ciążowych kilogramów i przeniesiemy nasze forum :-D Dagmara powiem Ci ze średnie to ciasto wyszło bo jabłka już nie tak dobre :-P Tak to moja pierwsza dzidzia, wyczekana upragniona wymarzona :-) Mamasynkaa a czy możesz mi przypomnieć w którym tc jesteś? bo zaczynam się pomału gubić. A brzusio spory i powiem Ci że ja właśnie mniej więcej tak wyglądam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie dobrze :) narazie tylko się cieszyć taka kruszyna a tak szybko rośnie co usg to większa sama radość! Pracuje w sklepie jako sprzedawca w sumie to nie taka ciężka praca ale 8 godz na nogach bez przerwy to trochę męczące , nie powiem wcześniej było bardzo dobrze ale teraz zmęczenie daje w kość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to takie super uczucie , nie do opisana Listopadówka moje też wyczekiwane i jak tylko o nim pomyśle to sama się do siebie śmieje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Listopadowka to mamy pewnie podobne terminy:) ja mam na 28 listopada, akurat w dzien moich urodzin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagmara Ty się śmiejesz a ja... płacze.... ze wzruszenia oczywiście ;-) i mam nadzieje ze mi to przejdzie niedługo bo czasem to jest krępujące, jak np. jade na zakupy kupic mięso na obiad i wchodzę do sklepu z czerwonymi oczami bo po drodze sobie myśle o nowym życiu we mnie ;-) No ja mam termin na 24 listopad....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×