Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eveli 86

Listopad 2015

Polecane posty

Kochana ja nie raz z telefonu nadaje ;) Ciężej jak z komputera - fakt, ale się da :) Tu faktycznie temat upada... ja czasem tu zaglądnę ale nikt nie pisze to ja też. Bo sama ze sobą jak zacznę pisać to mnie w psychiatryku zamkną :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i.... pytam pewnie po raz setny o to - wybacz - ale tyle nas jest że ciężko jest mi spamiętać..... możesz mi przypomnieć w którym tygodniu ciąży jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość genova
Mama synka fajnie ze znasz juz plec:) Ja tez na brzuszku pisze z telefonu,przenies sie do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) postanowiłam zarejestrować się na waszym forum i podzielić się swoją nowinką:) Termin mam na 14 listopada, teoretycznie nieplanowane ale za to bardzo fajna niespodzianka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasynkaa
14t4d dokladnie. Rowno 3 tyg powiedzial, ze dziewucha:) pozniej bylam na genetycznych to genetyk tak samo, tydzien temu w szpitalu i 3 lekaz mowil, ze dziewczynka, a wczoraj moj doktorek juz na 100% potwierdzil:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka669
Mamasynka gratulacje ! :) Ja mam nadzieje ze jeszcze tydzien I sie dowiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elipsa33
Cześć, ja tu czasami zaglądam na ile czas i samopoczucie pozwoli :) ale nie pisalam, bo nikt sie nie odzywał. Mamasynka gratulacje :) super, że już wiesz. Widze, że poczęłyśmy nasze skarby prawie w tym samym czasie ;) ja dziś mam 14tydz6dz lub 15tydz :) i mam termin na 27 listopada. W środę może się dowiem co tam u mnie siedzi, ostatnio cały czas mi sie śni, ze chłopczyka urodziłam, a dziś mi sie śniło, że na zdjęciu z usg były jajeczka widoczne :) Na genetycznych byłam z mężem i on strasznie zawiedziony wyszedł, że się nie dowiedział ;D niestety dzidzia sie odwróciła tyłkiem do nas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasynkaa
Elipsa faktycznie:) ja z om termin mam na 29 listopada, a z usg na sporo wczesniej, ale to wiadomo, nie ma co patrzec. A sama urodziny mam 28 listopada, moze zrobie sobie prezent:) U nas dzisiaj w koncu ladnie, jak patrze na zdjecia to na poludniu takie upaly, a u nas zimnica. Dzisiaj caly dzien spedzimy na plazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka37
Mamasynka super wieści że znasz płeć. Ja może na wizycie 18.06 siè dowiem.:-) Ja praktycznie tylko z tel. bo mi sie laptopa nie chce odpalać. :-) Ja chora- drapanie i ból gardła. Ból głowy i katar. Ogólnie w rozsypce jestem. trochę wygląda mi to na angine ale o 13 mam wizytę u lekarza wiec zobaczymy. tak wogóle witam nową mamusie. :-) dziewczyny które czuja już ruchy czy Wasze bobaski kopia codziennie? w poprzednich ciążach jak dzieci zaczynały kopac to bylo to codziennie a teraz np 2-3 dnia poźniej cisza. Jakis leniuszek chyba zamieszkał w moim brzuszku. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa ga
Hej dziewczyny :-) mi powoli rośnie brzuszek ale niestety nie czuje jeszcze ruchów maluszka. Ja mam dopiero 25 czerwca polowkowe usg i mam nadzieje ze się dowiem jaka płeć. Anka 3maj się, angina jest okropna mam nadzieje ze to tylko przeziębienie jednak. Mamasynka gratulacje córeczki. A co tam u reszty dziewczyn czujecie ruchy? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dem6n6l6gia
dolaczam się :) ja mam termin na 10.11 malucha nie palnowalismy. wyszla tam taka niespodzianka bo tabletki zawiodły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem po wizycie. Wirusowe zapalenie gardla - leczenie tylko naturalnymi sposobami. Do tego dzis gorąco ledwo chodze . Czekam az po 19 wroci maz to sie poloze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Mamasynkaa pytam o tydzień ciąży bo ja za tydzień mam wizytę i jestem ciekawa czy się mi uda cos dowiedzieć odnośnie płci dzidziusia ;-) Byłam dziś u koleżanki z którą się nie widziałam 2 lata, za miesiąc jej synek ma drugie urodziny i tak gadałyśmy i gadałyśmy i powiedziała mi że ona już w 12 tyg wiedziała że będzie chłopak - mało tego lekarz był pewny... I tak.... u nas jest super pogoda, gorąco, cudownie.... ale chętnie bym się wybrała nad morze.... oj jak się mi to marzy.... Witam nowe mamy :-D Jednak topic tu żyje swoim życiem i chyba jednak nie umrze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka trzymaj się, nie daj się i lecz się ;-) będzie dobrze... Mi też brzuch rośnie... ale byłam dziś odwiedzić byłe miejsce pracy i szefa i jak mnie zobaczył i popatrzył na brzuch to trafnie określił miesiąc (zgadując), więc chyba nie jest ze mną aż tak źle jak myślałam.... :-) Jednak ja choćbym chciała to ciąży już nie jestem w stanie ukryć... a że nie chce to problemu nie ma :-) Kiedyś sobie myślałam że pewnie jak będę w ciąży to będę w luźnych rzeczach chodzić żeby aż tak nie było widać, a tu co tam gdzie tam.... jeszcze podkreślam ubiorem ten stan i dobrze mi z tym :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasynkaa
Anka rety, wspolczuje:( kuruj sie kochana. Tantum verde na bank mozna, mi przynosil ulge. Nam tez lekarz powiedzial w 12 tyg i mowi, ze on widzi, ale oficjalnie nie moze mowic, bo narzady koncza sie rozwijac w 16 tyg. Genetyk tez tak mowil. W srode pokazal nam dokladnie lechtaczke, wargi sromowe, mowi, ze jest pewny na 100%. Ale ma olbrzymie doswiadczenie, no i rewelacyjny sprzet. 4 d tylko nie wyszlo, bo mala sie strasznie wiercila Czesc nowe dziewczyny, napiszcie cos o sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Kochane :-) Oby goraczka juz nie wróciła. Z synkiem tez szybko poznalam płeć. Ale jak piszesz mamasynka - ważny jest sprzęt + doświadczenie lekarza. Teraz jeszcze nie znam płci lokatora. Moze na najbliższej wizycie to będzie 18 tyd i 6 dni. :-) Nic zmykam może zasne bo niedawno wstałam. Jak tylko spadła gorączka zasnelam i teraz bède siedziec pewnie. Dobrej nocki Mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dem6n6l6gia
ja w pierwszej też wiedziałam w 12 tyg. teraz nie wiem, bo nasz maluch za każdym usg jedynego robi to odwraca sie bokiem, wierci strasznie i ZAWSZE jak mój jes przy badaniu macha mu rączką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasynkaa
Ja tez lubie chodzic raczej w obcislych w ciuchach, teraz tez sie nic nie zmienilo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamasynkaa to możemy sobie ręce podać co do ciuchów :) Ja do tej pory raczej w luźniejszych zasuwałam (nie zawsze) bo taka za szczupła to nie jestem, za to teraz pokazuje "krągłości"... zresztą kupowałam ostatnio sukienkę na ślub i moja siostra mi powiedziała ze z tylu w ogóle nie wyglądam jakbym w ciąży była. Tylko w brzuch mi poszło - przynajmniej na razie. I bardzo mnie to cieszy bo zawsze się bałam ze bardzo utyje w ciąży....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisog40
Czesc dziewczyny troche nie zagladalam tu bo nie jest u mnie za ciekawie Wpierw pojawily sie bole brzucha okazalo sie ze to jakies zatrucie i dostalam antybiotyk za jelita po nim dostalam infekcji grzybiczej pochwy wzielam 2 globulki i w piatek odeszly mi wody leze obecnie w szpitalu nie wiem co bedzie dalej jestem zalamana podobno lekarze mowiaze jest dobrze bo w piatek przy przyjeciu na usg dzidzia zyla seeduszko bilo pieknie i wszystko bylo z dzieckiem,dobrze .Dostaje kroplowki zastrzyki ale leze i czekam nie wiem na co na to zeby sie wody zregeneeowaly czy na najgorsze nie wiem :( jestem zalamana :( dop dzisma byc lekarz i powie co dalej bo bedawyniki itp moze zrobia usg mam taka nadzieje bo od piatku nie robili....a to dop dzis u mnie 17t3d :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, jeśli można to chciałabym do Was dołączyć, podczytuję Was czasami ale nie udzielałam się nic jeszcze, dlatego chciałam się najpierw przywitać :) Ja również mam termin porodu na listopad aczkolwiek nie do końca nastawiam się że tak dokładnie będzie, ale skoro natknęłam się na akurat taki temat, a mnie termin przypada właśnie na Dzień Niepodleglości... :) u mnie teraz 17/18tydz. i obecnie jak u Ciebie aisog40 mam już przygodę z antybiotykiem z powodu infekcji bakteryjnej. Bardzo się boję właśnie tego antybiotyku, ale zostawić infekcję i czekać aż przejdzie samo nie miało sensu, choć jak przeczytałam że jesteś w szpitalu itd.to teraz się dopiero boję co będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisog40
Desire83 witaj Powiem tak nie lekcewaz nic nawet najmniejszej dolegliwosci bo nawet zwykla infekcja bakteryjna moze doprowadzic do takiej sytuacji Wiadomo nie przewidzisz czasem pewnych rzeczy ale trzeba czasem dmuchac na zimne... ja w czwartek jak aplikowalam sobie globulke na infekcje to cos mi juz bylo dziwnie ze szyjka taka miekka jak galareta ale myslalam ze to od tych globulek tak tam,mokro i miekko obserwowalam ale wieczoren chlusly ze mnie te wody no i jest jak jest... modle sie tylko zeby zregenerowaly sie i dzidzia wytrzymala jak najdluzej Mam juz 2 synkow w domu najmlodszy ma 10 msc i ciezko tak tu lezec ale zrobie wszystko zeby byc moze moja córeczka-na razie na 70% ze bedzie córka dała rade i siedziała w brzuszku jak najdlużej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aisog trzymaj się...wiem co czujesz bo cala poprzednia ciążę bałam sie o synka. Będzie dobrze musi byc. Ja mam pietra teraz bo na przelomie 14/ 15 tyg. poczulam ruchy a ta moja dzidzia strasznie rzadko sie jakos rusza i dzis 18 tyd i 1 dzien i jeszcze nie dostalam mocniejszego kopniaczka.... Witaj desire - nie martw sie lekarze wiedza jaki antybiotyk dobrac. Ja teraz jestem chora i to mnie martwi nardziej bo lecze sie naturalnie. wiec to dłużej trwa. Dziewczyny musimy być dobrej myśli. To pomoże. Aisog wierze ze u Was będzie dobrze. Trzymaj sie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aisog- współczuję i trzymam kciuki, na pewno będzie dobrze. A możesz powiedzieć tylko, jak to wyglądało, jak odeszły Ci te wody? jak to zauważyłaś? Bo ich chyba nie ma jeszcze tak dużo... Też czasem jest mi tak "mokro", że się boję i np. nie wiedziałabym czy to wody czy nie- dlatego pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też "mokro" ale ja w tej ciązy mam tak od początku wiec chyba taki urok ciazy u mnie. choc nie powiem krępujace to i czuje dyskomfort przez. to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aisog trzymam kciuki za ciebie, ale chyba juz nie bedzie dobrze?? Wody odeszly w calosci?? Wody sie nie regeneruja az w takiej ilosci... a tak malego dziecka nie uratuja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisog40
Wody poprostu mi chlusnęły jak stalamw toalecie i zmieniałam wkładkę poprostu poleciało mi jakby ktoś duzy kubek wody mi wylał na nogi po nogach Jesli odchodza raptem i w takiej ilości to nie da się tego pomylic z czyms innym.... czy będzie dobrze czy nie niewiem leze dostaje kroplowki i modle sie bo to mi tylko zostało... nie odeszły mi wszystkie wody choc troche ich było tyle ze w poprzedniej ciazy jak i teraz od poczatku mialam duzo wod z tad tez juz w 3 msc mialam spory brzuch w tym tylko nadzieja ze sie te wody zregeneruja Wiara czyni cuda i pozostalo mi w to wierzyc zeby sie nie zalamac ale jesli Bog zechce inaczej nie bede miala na to wplywu... bynajmniej robie i zrobie wszystko zeby bylo dobrze bo co mi zostalo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasynkaa
Matko aisog strasznie mi przykro!!! Z calych sil trzymam kciuki, zeby wody sie zregenerowaly i corcia zdrowo rosla. Mialas juz dzisiaj usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisog40
mamasynka nie mialam usg dzisiaj mam tylkp kroplowke 3 razy dziennie jakiea zastrzyki i magnez z tego co sie orientuje to po 3 dniach spr na usg czy wody sie zregenerowaly czy nie czyli wypada ze moze jutro zrobia... mam taka nadzieje bo najgorsza ta niepewnosc bezradnosc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasynkaa
A czujesz ruchy?? Kurcze to nie moga chociaz na chwilke zrobic, zeby zerknac czy z dzidzia ok?? Straszna ta niepewnosc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×