Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eveli 86

Listopad 2015

Polecane posty

Elipsa ja teraz mieszkam za Krakowem i do Zakopanego mam jakieś 140 km. Do siebie do domu rodzinnego do Nowego Targu mam ok 120 km ;-) jeżdżę tam tak często jak tylko mogę i na tak długo jak tylko mogę ;-) teraz wybieram się albo w lipcu albo w sierpniu. Zobaczę jak czas pozwoli i wizyty u pani doktor. Za niecałe 2 tygodnie ślub, na początku lipca wizyta u pani doktor i na wizycie się będziemy umawiać na połówkowe. Więc teraz mój wyjazd jest uzależniony od badań....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Róża - ładnie :-) U nas chyba zostanie Lenka. Mój jest zdecydowany a ja ciągle się zastanawiam mimo że się mi podoba to imię i sama je zaproponowałam. Nie sądziłam że będę aż taką odpowiedzialność czuła za imię swojego dziecka :-D żeby potem pretensji do mnie nie miało ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasynkaa
Super, podobaja mi sie krotkie imiona:) Mnie podoba sie jeszcze Bianka, ale Roza chyba wygra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka103
Hej dziewczyny można się dołączyc? Dziś właśnie zaczęłam 18tc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka37
Hej Kochane. Ale sie rozpisałyscie :-) Witamy nowa mamusie :-) U nas remont i maz jeszcze wymyslil ze za jednym zamachem zrobi remont klatki i pokoju dzieci. W czwartek mam wizyte juz sie doczekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka103
Ja wizyte mam w czwartek ale niestety bez USG :( za jakieś dwa tyg połówkowe to w koncu dowiemy sie co maleństwo ma miedzy nóżkami :) Aaaa juz sie nie moge doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasynkaa
Czesc laski:) Ale zazdroszcze Wam wizyt, ze juz tak niedlugo:) ja dopiero za tydzien. W sobote idziemy na wesele, alez mi sie nie chce:( Dziewczyny, dzisiaj bylam u kosmetyczki na brwiach, zawsze robimy woskiem, a dzisiaj nie dosc, ze mnie poparzyl, a temperatura przeciez zawsze taka sama, to zupelnie nie dzialal:) kosmetyczka sie smiala, ze nie lubi klientek w ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasynkaa
Ach no i Witaj malinka:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
Dziewczynki a orientujecie sie moze kiedy najlepiej zrobic to usg 3/4 d, zeby fajnie bylo wszystko widac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na 3d/4d planuje iść po 20tc :) Myśle że bedzie wtedy najlepiej. Najchętniej to już bym poszła , żeby zobaczyć moja kruszynkę jak podrosła i czy sie dobrze tam ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasynkaa
Ja mam robione 4d co wizyte, ale pamietam, ze w pierwszej ciazy najfajniej wyszlo to z 22tc no i w32 udalo sie super uchwycic buzke, pozniej jak sie urodzil to zrobilam kolaz, bo byl identyczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczyny dawno mnie tu nie bylo ale postanowilam sie odezwac. U mnie wszystko w porzadku. Przygotowani do Sobotniego slubu ida pelna para. Z malenstwem tez wszystko dobrze. Od paru dni juz dosyc mocno kopie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Gosc wyzej to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka37
Nie dla mnie juz wypady na zakupy ....dzis mielismy dzien by obkupic corcie i synka...teraz odpoczywam bo nog i pachwin nie czuje....a jeszcze córcie musze spakowac na biwak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasynkaa
Czesc motylkowa:) Anka my wszystko dla malego zamawiamy w necie:) dla coreczki narazie latam po lumpach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elipsa33
Witam nowe mamusie :) Listopadówka ja do Krakowa mam okolo 70km, a np do Międzybrodzia ok 10-15km :). To teraz napewno masz dużo na głowie, ale nie stresuj sie za bardzo, za dwa tygodnie będzie po wszystkim :) Ładne te imiona wybrałyście :) razem wybraliśmy Natalka a dla chłopca Hubert (choć do porodu jeszcze może się coś zmienić). Z imion dla dziewczynek podoba mi sie jeszcze Emilka (nr 1), Lena, Milena, Liliana (i niestety zawsze ktoś juz dał na imię tak jak nam sie podobało), a jak to mi mój powiedzial, żebym kwiatki i rośliny w spokoju zostawiła :D Wizytę mam w poniedziałek, ale watpie żebym się dowiedziała jakiej płci kruszyna mieszka w moim brzuchu. Mam tylko nadzieję, że przeszła trochę do góry, ostatnio na usg byla taka skulona na dole brzuszka, że nie było widać nóżek a co dopiero płeć :( Mamuśki dużo zdrówka, mało nerwów, przede wszystkim dla naszych panien młodych :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Elipsa zazdroszcze ze tak blisko masz do Miedzybrodzia . Ja tam mam gdzies 100 km ale uwielbiam tam jezdzic . Czysciutka woda, spokoj :) w tym roku tez napewno wybiore sie w wakacje na weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Paulina szkoda ze dopiero wizyte masz za 2 tyg . Ja bym na Twoim miejscu przyspieszyla wizyte dla wlasnego spokoju zeby niepotrzebnie sie nie denerwowac. Jednak mysle ze to nic zlego jedne wyczuwaja ruchy wczesniej drugie pozniej . Ja je wyczulam bardzo wczesnie z tym ze ja wAze tylko 48 kg a u osob drobnych, szczuplych te ruchy ponoc wczesniej czuc. Brzuszek mi sie droszke zaokraglil niby wszystko dobrze ale waze jedynie 48 kg i nie moge przytyc przed ciaza wazylam 51 kg schudlam do 48 i tak zostalo . Jestem obecnie w 19 tyg. A wy ile przybralyscie do tej pory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasynkaa
Motylkowa ja ze 2 kilo juz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasynkaa
Paulina a to pierwsza ciaza? Gdzie masz lozysko? Ja w pierwszej poczulam chyba w 25 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desire83
A u nas wczoraj była wizyta, mała waży ponad 300g, ale jak zwykle nie może być wszystko dobrze i martwię się bo szyjka się skróciła w stosunku do poprzedniej wizyty o 1cm i chociaż nie jest w tym momencie źle to nie wiem czy zostanie na takim etapie czy dalej sie będzie skracać :( za tydzien znowu wizyta zeby to kontrolowac bo jakby dalej sie skracala to może być szpital i szew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
grupa dla listopadówek/grudniówek https://www.facebook.com/groups/1044457265570 09/ uprzedzam, że po akceptacji jest dokładniejsza weryfikacja aby uniknąć niechcianych gości (forumowe trolle, osoby nie będące w ciąży itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
mamasynka no to mysle ze prawidlowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka669
Ja chciałam jechać we wrześniu do Zakopanego na upragniony urlop , ale jesli dzidzi się nie odwidzi to nici :( . Z imieniem mam podobnie jak listopadówka :) tz. ja daaawno temu zawsze mówiłam że chcę Wiktorie ;) ,a teraz kiedy dzidzia przyjdzie na swiat to zwątpiłam , ale mój facet na to że on chce Wiktorie i koniec ! :) No to pewnie już tak zostanie ,a co do chłopczyka (wrazie W ,bo różnie bywa ) to Dawid :). Chcieliśmy Kubuś ,ale Kubusiów u nas za duzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) to chyba tylko ja tak dużo tyje teraz w ciąży, a przecież nie jjem nie wiadomo jakich porcji. Mam nadzieje ze to tylko woda w organizmie mi sie zatrzymuje, chociaz paradoksalnie pije jej dużo. Jutro mam wizyte zobaczymy ile bedzie na plusie,aż sie boje iść. U mnie jeżeli bezie córeczka to będzie Liliana - i to jest imie na 100%, a co do synka chciałam na poczatku Ignaś. Ale sie rozmyśliłam i teraz nie mam kompletnie pomysłu. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elipsa kiedyś mówiono ze dobrze jest leżeć z nogami uniesionymi wyżej..jak odpoczywasz podłoż ze dwie trzy poduszki pod nogi. . Może coś pomoże?Trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro sie dowiem ile przybrałam. :-) . desire83 trzymaj sie. duzo lez. nie dzwigaj. I podpytaj czy nie mogà krążka - pessar założyc. Jest bezpieczniejszy od szwu. Ja w poprzedniej ciązy miałam skurcze od 13 tyg. od poczatku na lekach a pozniej lekarz zalozyl mi krązek. mowil ze gdy przyjdzie pora dzidzi a nie zdejma mi krazka to dzidzius wypcha a szew trzeba sciagac ....trzymam kciuki by bylo wszystko ok. dzis znow migrena i bole krzyza.ech....w ciąży zawsze cos :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasynkaa
Desire a dostalas jakies leki? Dobrze, ze masz tak czesto wizyty. Oszczedzaj sie Mnie tez strasznie boli kregoslup. Mam 3 torbiele i teraz daja o sobie znac. Lekarz mowil, ze przez to dostane skierowanie na cc Zjadlam 1,5 kg czeresni, zaraz pekne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×