Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pewnaa jestem

przy kuflu wina

Polecane posty

No faktycznie, p********e masz Gościu Błędny:D Ale bądź wesoł i zarażaj innych:D Poleca szaleniec:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no masz :D mam i jedno i drugie? ja to mam nooo:P dobra nastaw ten tyleczek . :D 👄 a teraz palca tylko cmoknij jak wyciagniez z ust:D To bylo slodkie wiesz? nawet przez moment poczulem sie winny:classic_cool: dobranoc sloneczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bledny 👄 no wiedziałam,że znalazłeś się tu jak ja,przez błąd nawigacji.Wcześniej ten błąd kosztował mnie często mokre majtki,ostatnio tylko oczy od śmiechu,ale i tak jest szatańsko.:-p Póki się tu nie zdetonują wzajemnie nicki z -teamu- nie mam zamiaru używać w tym syfie mojego smerfnego gorsetu. De...tak mi przykro,ale to tylko najzwyklejsza selekcja naturalna-słabszy ginie.😴 Powinniście sobie przesyłać jeszcze codziennie jako dowód lojalności jpega z bielizną,którą macie w kroku...czy nie popuściliście w czasie tych dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie zniechęceni atmosferą na ERO. Wcześniej już rzadko zaglądali, bo spamerka dowalała, a teraz to już prawie wcale, bo tylko afery i Wilk wszechobecny:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnaa jestem
Och jej, kufel rozbiłam, wino wypilam, a życie toczy się dalej.. Słodka, fajnie, że zawitałaś;)🖐️ a i Błędny się przypałętal:D De, witaj. Co słychać i Was? mam nadzieję, że nie teskniliscie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silena
Pewna👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwa razy,tak;) Piąteczek 13 więc zapowiada się ciekawy dzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Nie jestem przesądna,ale lepiej,żeby kurier do mnie dzisiaj dotarł:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlaśnie sobie uświadomiłam,że zawsze jest ten sam:D Nie,żebym się na facetów oglądała:P Ale ten jest niezły:classic_cool: Czekam na bieliznę,trochę zaszalałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
tak wcześnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
a przepraszam, mogę tutaj pisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
a jaką masz okazję dziś ?😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż, dziś u mnie "Stefan Środa", i tak jakoś do lusterka to już wyciuchane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dziś ani wina, ani nawet kufla tu "ni ma" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
winiarnia, perwersjo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnego razu przybyłem do wielkiego miasta, chyba jednego z największych miast na świecie. Był tam specjalny urzędnik państwowy, który sprawował nadzór nad podejrzanymi osobami. Tenże urzędnik zaprowadził mnie na dwór króla. Po krótkim czasie zjawił się jakiś duchowny i zadał mi następujące pytanie: — Czy jesteś uczony? Na to odpowiedziałem: — Coś niecoś umiem. Wtedy on: — Jeśli potrafisz udzielić mi właściwej odpowiedzi na moje pytanie, to będziesz mógł cało i zdrowo opuścić nasze miasto. — Pytaj. Zwierzęta — Powiedz mi — zapytał duchowny — dlaczego Pan Bóg stworzył insekty? Do czego były Mu potrzebne takie szkaradne, pełzające stworzenia na tym pięknym świecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×