Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przyszłe mamy z Łodzi.

Polecane posty

Gość Tarantulllla
Dziewczyny, no co Wy! Nie odebrałam postów O Medeorze jako reklamy, tylko chęć pomocy. Wiadomo, miec a nie miec 4 tys. U mnie w każdym bądź razie kasa przygotowana, a jak finalnie wyjdzie czas pokaże. U nas remontu cd., a poza tym mam humor zrąbany. Ostatnio wszystkie wyniki badań wychodzą mi nie za fajne. Z T miałam tak samo, wysysał pasożyt jeden. Po porodzie od razu wszystko wróciło do normy. A jego reakcja na rodzeństwo niezmienna - cały czas zachwycony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Catarina
Tarrantullla, ja odebralam i pisalam tylko w swoim imieniu , zreszta szkoda mi palców na pisanie na ten temat ;-). U mojej koleżanki tak bylo, trzylatka zachwycona perspektywa rodzenstwa, a po porodzie mama przylapala ja jak dusila siostrę kocykiem. :-o Masakra... Nie martw się, przecież najważniejsze, ze dzidzia ma wszystko, nasze organizmy dadza rade. Musialam dzisiaj kupic nowy stanik, stwierdziłam, ze nie będę oszczedzac na piersiach;-). Kalinka, zginelas w tym ogrodzie? Nie zdziwilabym się, taka piękna pogoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarantullla
Jestem po wizycie. Z K wszystko OK, mam tylko jakąś mega dawkę kwasu foliowego i trzeba powtórzyć badania. Powiedziałam też mojemu lekarzowi, że jestem zdecydowana na poród przez cięcie i on stwierdził, że dobrze, trzeba się zgłosić do szpitala tydzień przed terminem i następnego dnia robią cięcie. No i teraz to mam z******ty dylemat aaaaaaaa. Jak ja bym chciała nowe staniki :) Mam nadzieję, że mój syn nie zmieni zdania. Na szczęście to bardzo rozsądne dziecko i płacze jak mąż kota wyprasza na dwór, a co dopiero zrobić krzywdę jego kochanej dzidzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Catarina
Tarrantullla, ja nie mówię, ze tak by mogło być z T, zwyczajnie przypomniała mi się ta sytuacja u koleżanki ;-). Dylemat pt. Salve, czy panstwowy? A jak by się to mialo odbyc w panstwowym? Jesteś wtedy umowiona z lekarzem na tel? Bo nie wierze, ze pojedziesz, poinformujesz, ze chcesz cc i kazdy lekarz na dyzurze je wykona z uśmiechem na twarzy :-D. Ja piernicze, takie decyzje powinny lezec tylko w naszej gestii, bez zbednych dyskusji i tłumaczeń. Ja mam wizyte w pn i wtedy tez kwalifikacje do Salve, ciekawa jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoświadczonax
cześć dzieczyny, jakiego lekarza polecici? słyszałam, że http://www.salve.pl są dobrzy od mojej koleżanki, ale postanowiłam zasięgnac szerszej opinii. to jest moja pierwsza ciąża i zależy mi faktycznie na kimś dobrym, gdyż sama jestem młoda i nie wiele wiem.. potrzebuję kogoś kto mi wytłumaczy co i jak i jeszcze uspokoi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Catarina
Cześć Niedoswiadczona, ja moge wypowiedziec się tylko i wyłącznie nt. Ordynatora porodowki w Salve- jestem pacjentka dr Wilinskiego i jak narazie same plusy. Mnie zalezalo na kims naprawdę ogarnietym, kto nie będzie zdzieral ze mnie kasy, a przeprowadzi mnie przez ciążę w sposob rzetelny i spokojny, kto nawet w nocy odbierze ode mnie telefon i będzie chcial rozwiac wszystkie wątpliwości. Dr Wilinski ma opinie lekarza powsciagliwego w wypowiedziach i tak jest, dla mnie dobrze, bo po co zawracac sobie glowe czyms, co nie ma znaczenia. Aczkolwiek jak cos się dzieje jestes rzetelnie i wyczerpująco poinformowana o swoim stanie. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, to pisz. Dzis wracamy i się przenosimy na dzialke - nareszcie!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej to sie ubierac i zachowywac jak ta panienka z fimika a facet nigdy nie zdradzi i kazdy sie zakocha bez pamieci 333 www.youtube.com/watch?v=3i8oZDgvlkI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarantulllla
No tego sie boje Caterina i na pewno pogadam o tym z doktorkiem. Do Salve mogę pójść w każdej chwili. Ile kupujecie koszul do karmienia? A gdzie jesteście Caterina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarantulllla
Kalinka, gdzie jesteś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Catarina
Ja koszul nie kupuje, mam 3 takie z okresu ciąży, ktore tez się spokojnie nadadzą. Byliśmy w Kielcach. A teraz juz mieszkamy na dzialce :-). Raj na ziemi :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarantulllla
Dzis taka pogoda, ze na pewno raj. Trawa zeszła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja piernicze, takie decyzje powinny lezec tylko w naszej gestii, bez zbednych dyskusji i tłumaczeń x Napisać tak może tylko ktoś, kto jest totalnym ignorantem i cc traktuje jak wizytę u kosmetyczki :o :o :o :o :O Mózg ci ta ciąża chyba wchłonęła 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Catarina
A gdzie tam, miala byc siana w pn, to byly takie wichury, ze szkoda roboty, we wtorek pojechaliśmy do tych Kielc, moze jutro się mąż wezmie... Właśnie moja przyjaciółka urodzila zdrowa coreczke:-). Ale jej zazdroszczę, tez juz bym chciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Affo
Hej, hej Nie bylo mnie troche... Jak tam urodziłyście już? Moja córeczka ma już 3 tyg :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Planuje zajść w ciąże podczas mojej nicy poślubnej, (21.11.2015) Z racji mojego wieku nie wiem czy będzie tu takie łatwe. Jak tam u Was było? Dodam ze mam 28 la...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kozsmaress
Planuje zajść w ciąże podczas mojej nicy poślubnej, (21.11.2015) Z racji mojego wieku nie wiem czy będzie tu takie łatwe. Jak tam u Was było? Dodam ze mam 28 la...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up u mnie bylo szybko, ale jak planujesz zajsc w konkretna date to moze cie stres zjesc i nici z tego, wyluzuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamusie Łodzianki :) mam pytanie, przeglądam ofert przedszkoli bo szukam już czegoś dla córeczki, znalazłam te przedszkole Alebercik - http://www.przedszkolealbercik.com.pl/ i jestem ciekawa waszych opini, bo wpadło mi w oko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×