Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy kobieta która kiedyś się ''puszczała'' może się zmienić i być dobrą żoną

Polecane posty

Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Sylwia Suchy napisał:

Ja tak samo.Jeden mężczyzna w całym życiu czyli mój mąż a wcześniej już jedną nogą byłam w zakonie.Brzydzą mnie takie kobiety.

same kłody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Sylwia Suchy napisał:

Ja tak samo.Jeden mężczyzna w całym życiu czyli mój mąż a wcześniej już jedną nogą byłam w zakonie.Brzydzą mnie takie kobiety.

Hahaha, nie no nie przesadzajmy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wg mnie nie ma szans..., kurVa zawsze pozostanie kurVą

znałem taka jedną, co to miala z 20 partnerów przede mną, pozniej niby pod wplywem milosci "sie zmienila" minal , nie wiem moze rok i juz zaczela zdradzac i dawac d0py na lewo i prawo, przez blisko 4  lata zdradzila dobre 8 razy, ch0j jej do d0py, ku rwie y3ban3j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ghjf

Miałam koleżankę która mówiła tak jestem młodą bez zobowiązań dzieci itp więc robię co chce będę mieć męża to wtedy będę wierna a narazie korzysta.... Strasznie to brzmi.... Co nie... A było to 10 lat temu niemam z nią kontaktu wiem że ma 2 dzieci... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 godzin temu, Gość Ghjf napisał:

Miałam koleżankę która mówiła tak jestem młodą bez zobowiązań dzieci itp więc robię co chce będę mieć męża to wtedy będę wierna a narazie korzysta.... Strasznie to brzmi.... Co nie... A było to 10 lat temu niemam z nią kontaktu wiem że ma 2 dzieci... 

Co w tym złego że cieszyła się seksem i życiem? Pewnie jej zazdrościsz, bo jesteś kłodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

kolejna już, którą znam, po kilkunastu latach w związku, czuje się ograniczana, tęskni za imprezowaniem, podrywem, wolnym sexem. i co z tego, że dzieci, związek, zobowiązania. qwy nie zmienisz. nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

czy facet ktory latami siedzial na erotycznych portalach, sexoholik, badboy, uwodziciel moze sie zmienic i byc dobrym partnerem w życiu? 😄 

wy to sie panowie w leb puknijcie, bo choc macie sie za tych, ktorzy wiedza czego chcą, to wcale tak nie jest 😛 

 

guwno pjerdolnelo o wentylator 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ani qrwa, ani lovelas się nie zmienią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×