Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy kobieta która kiedyś się ''puszczała'' może się zmienić i być dobrą żoną

Polecane posty

Gość eref314fr

Trzeba być ostatnim frajerem by brać sobie na żonę puszczalską babę... 😄

no chyba, że ktoś ma fetysz i lubi się dzielić żoną z kolegami, sąsiadami, listonoszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof

tak moga byc dobrymi zonami jak sie zestarzeja zbrzydna i nikt noralny nie bedzie ich chcial znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kobiety tak jak faceci, mają prawo mieć czas, w którym się wyszaleja i nic nie stoi na przeszkodzie, aby później były wiernymi żonami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, kotwin napisał:

Kobiety tak jak faceci, mają prawo mieć czas, w którym się wyszaleja i nic nie stoi na przeszkodzie, aby później były wiernymi żonami

Jak najbardziej mogą szaleć i jak najbardziej ktoś ich później może z tego powodu nie chcieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Piaskun napisał:

Jak najbardziej mogą szaleć i jak najbardziej ktoś ich później może z tego powodu nie chcieć.

Pełna zgoda, ale pytanie było o to, czy może się zmienić. Moim zdaniem tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0987654321
5 minut temu, Piaskun napisał:

Jak najbardziej mogą szaleć i jak najbardziej ktoś ich później może z tego powodu nie chcieć.

Dokładnie. Szlaufów się na żony nie bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutne

Zgadzam się.. puszcza..lskie co pół miasta zaliczaly i każdy mógł to mieć za darmo niech wiążą się z kur..wiarzami.Będą mogli się wymieniać doświadczeniami kto ile zaru.. chal.. Wstyd mieć taką kobietę, pójdziesz w miasto,a w knajpie połowa się uśmiecha bo ją miała za darmo i to z portalu erotycznego albo za drinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Najlepsze jest to, ze znam kilka puszczalskich, w związkach obecnie,  i każda z nich widzi ...ę w każdej innej, tylko nie w sobie. Jedna jest dumna, ze zaliczyła kilkunastu/ponad dwudziestu przed ślubem, jej stary wie tylko o części, bo by chyba nawet teraz z domu wy...il sukę. A ona jakby tylko nie czuła strachu,  dałaby dupy znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, kotwin napisał:

Pełna zgoda, ale pytanie było o to, czy może się zmienić. Moim zdaniem tak

Ludzie w znakomitej większości się nie zmieniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Piaskun napisał:

Ludzie w znakomitej większości się nie zmieniają.

Sugerujesz, że jesteśmy tacy sami w wieku 20, 30 i 50 lat? Nie wydaje mi się. Ja np na studiach byłem prawie codziennie pijany, teraz pije raz na 3 miesiące. W wieku 20 lat nie wyobrażałem sobie siebie w pracy biurowej, teraz mi w niej całkiem przyjemnie... Myślę, że się zmieniają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shadow

Tak, ale musi sama chciec sie zmienic i miec powod.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nella899

Nie ,zawsze będzie szmatą z której jedwabiu nie zrobisz hahaha😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2019 o 15:32, kotwin napisał:

Sugerujesz, że jesteśmy tacy sami w wieku 20, 30 i 50 lat? Nie wydaje mi się. Ja np na studiach byłem prawie codziennie pijany, teraz pije raz na 3 miesiące. W wieku 20 lat nie wyobrażałem sobie siebie w pracy biurowej, teraz mi w niej całkiem przyjemnie... Myślę, że się zmieniają

Seriously? 

Podejście do ludzi, moralność, to się nie zmienia. Ty opisujesz preferencje. Możesz się przenieść z gór w tropiki (co właśnie opisujesz), ale dalej masz to samo podejście do czarnych, dziwek, żebraków i księży etc., ad infinitum.

Ja na przykład na studiach nie piłem nic poza lagerem i wódką a teraz pijam IPA, APA, sake, miód i HGW co jeszcze dla smaku. Ale dalej twierdzę,  że curva jest curvą, xiądz - gniadą, kota nazywamy kotem, a Roleta szelmą.

W razie czego potwierdź swoje teorie praktyką i ożeń się z jakąś prostytutką. Później zdaj relację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"czy kobieta która kiedyś się ''puszczała'' może się zmienić i być dobrą żoną"

Mam nadzieję, że ludzi tak skrajnie naiwnych jest na świecie jak najmniej... łudzę się 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dar Boży

Ja tam do ślubu zaciskałam nogi i trzymałam błonę żeby mąż mi nie mógł niczego zarzucić,, a po latach małżeństwa myślę tylko o tym, żeby zobaczyć jak to jest z innym facetem, tylu mi się podoba, ten pod krawatem, tamten długie włosy, ciągle rzuca mi się w oczy jakis przystojniak i brakuje mi tego, że nie spróbowałam innego bolca, tylko całe życie z jednym i tym samym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dar Boży

Ja tam do ślubu zaciskałam nogi i trzymałam błonę żeby mąż mi nie mógł niczego zarzucić,, a po latach małżeństwa myślę tylko o tym, żeby zobaczyć jak to jest z innym facetem, tylu mi się podoba, ten pod krawatem, tamten długie włosy, ciągle rzuca mi się w oczy jakis przystojniak i brakuje mi tego, że nie spróbowałam innego bolca, tylko całe życie z jednym i tym samym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuzekl
5 minut temu, Gość dar Boży napisał:

Ja tam do ślubu zaciskałam nogi i trzymałam błonę żeby mąż mi nie mógł niczego zarzucić,, a po latach małżeństwa myślę tylko o tym, żeby zobaczyć jak to jest z innym facetem, tylu mi się podoba, ten pod krawatem, tamten długie włosy, ciągle rzuca mi się w oczy jakis przystojniak i brakuje mi tego, że nie spróbowałam innego bolca, tylko całe życie z jednym i tym samym. 

I ty uważasz się za dar Boży? Dla kogo? Dla męża czy dla kochanka, którego byś chętnie znalazła? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dar Boży

Moje imię oznacza dar od Boga.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śruba
Dnia 27.04.2019 o 05:54, Piaskun napisał:

Jak najbardziej mogą szaleć i jak najbardziej ktoś ich później może z tego powodu nie chcieć.

Nigdy się nie przyznają, chyba że po pijaku pękną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Znam taką, co się przyznała do części. I tak facet mega zazdrosny, a ją trzyma tylko strach i wygoda, żeby znowu nie szalałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herti

puszczalskie to najlepsze żony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Gość dar Boży napisał:

Ja tam do ślubu zaciskałam nogi i trzymałam błonę żeby mąż mi nie mógł niczego zarzucić,, a po latach małżeństwa myślę tylko o tym, żeby zobaczyć jak to jest z innym facetem, tylu mi się podoba, ten pod krawatem, tamten długie włosy, ciągle rzuca mi się w oczy jakis przystojniak i brakuje mi tego, że nie spróbowałam innego bolca, tylko całe życie z jednym i tym samym. 

Doskonały przykład na to, że qr3stwo to stan umysłu...

...a żeniaczka jest dla kr3tynów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Znam taką, co się przyznała do części. I tak facet mega zazdrosny, a ją trzyma tylko strach i wygoda, żeby znowu nie szalała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

nie wiem, nie mam zdania- bo się nie puszczałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kobiety lubiące seks są super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alvaro
Cytat

czy kobieta która kiedyś się ''puszczała'' może się zmienić i być dobrą żoną

No to chyba ty powinieneś wiedzieć, jak tam twoja puszczalska po dyskotekach i aborcji funkcjonuje jako żona? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jedna taka wszystkim mówi, jak kocha swego faceta, a na pierwszej nakrapianej imprezie sprawia wrazenie, jakby chciałaś, żeby ją wszyscy zerżnęli,  siada obcemu facetowi na kolanach i szepcze do ucha „nie przeszkadza mi, ze masz żonę”.

... zawsze będzie ...ą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia Suchy
5 godzin temu, Gość gość napisał:

nie wiem, nie mam zdania- bo się nie puszczałam:)

Ja tak samo.Jeden mężczyzna w całym życiu czyli mój mąż a wcześniej już jedną nogą byłam w zakonie.Brzydzą mnie takie kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia Suchy

Dyskotekach i aborcji??Też byłam z mężem dwa razy na dyskotece i też mnie mąż do aborcji zmuszał jak poznał inną .Ja urodziłam a on tamtą zostawił i mamy ślub.Nie rozumiem jak można zabić dziecko.Straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×