Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tab

Gra wstępna

Polecane posty

@Tabasko To jest twoj wpis z mojego tematu myslalem ze zmadrzalas ale widac jak sie ma 21 lat czlowiek madroscia nie grzeszy:): gość dziś Kazdy to wie gosciu ale niestety przyznaje. Bylam naiwna ktora miala z nim kontakt. Zafundowal mi szantaz ktorego w zyciu od nikogo nie doznalam. Moja wina ze myslalam ze jest normalny. Teraz wiem ze hejtowanie go tutaj jest najlepsza rzecza jaka robicie. Szkoda tylko ludzi ktorych ta menda spotka na swojej drodze szczegolnie kobiet. A i tak cie nie poprzemy wilcze dno! Kazdy szantaz sprawi oficjalne poszukiwania naKafe twoich ofiar. A sporo ich sam wiesz. usmiech.gif Chcesz Wojny z Wilkiem bedziesz ja miala od dzisiaj jestem stalym Gosciem na Twoim temacie:) Przygotuj kolacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilku., Skad wiesz, ze to Tabasko pisala, zapytam po raz dziesiąty. Znasz IP? Potrafisz w ten sposób ogladac wpisy? Bo jak nie, to wypier. w kosmos z tymi teoriami. Ludzie, on jest nienorman\lny, ale to już nie jest smieszne. On jest grozny i niebezpieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabasco nie ma 21 lat, 21 lat to miała 21 lat temu:P Paweł zmądrzej, jaja sobie z Ciebie robi:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D x x x x Wiemy więcej o niej niz jej sie wydaje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tabasko to nikt inny jak WILK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabasko ma 21 lat na innym dziale wystepowala jako Agnieszka94 z tym samym Avatarem Audrey Hepburn w ktorym kiedys sie tak chetnie pokazywala. 94 to najprowdopodobniej jej rok urodzenia ktory tlumaczy wiele jej infantylnych i po prostu glupich zachowan:) To byl ten Avatar http://www.beliefnet.com/columnists/moviemom/files/2014/05/Audrey_Hepburn.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CHOYA WIESZ WILK ZADNA AGNIESZKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś Teraz spamuje moj temat Wspolnota Polska Nocy Kupaly i Trolluje probujac mnie oczernic . Wiec zglosze do sprawdzenia czy z tego samego IP z ktorego spamuje ktos z goscia WPNK nie pisze Tabasko. Jesli tak bedzie to zglosze jej Nick do zbanowania. Chcieliscie legalnej drogi zgodnej z regulaminem Kafe prosze bardzo. Mam prawo przebywac pod swoim Nickiem na jej temacie i zglosic do Redakcji prosbe o sprawdzenie czy nie spamuje z goscia mojego tematu oraz jesli sie to potwierdzi zglosic jej Nick do zbanowania. Wszystko idealnie zgodne z regulaminem Kafe:) Wszystko na legalu tak jak chcieliscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nowa97
Dobra wylaz Agnieszka wydało się:-D... Tabaskowa Agnieszko to ja przyjdę potem po ta kawę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może niech tabasco sie przyzna jaki miała inny nick i na jakim temacie sie kiedys udzielała? Zdradzaja cie kochana szczegóły i wkrótce to przedstawie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Tabasko No witaj teraz to chyba bedziemy ze soba spedzac duzo czasu nie wiedzialem ze tak szybko za mna zatesknisz:) Czy Ty jestes zadrosna biedactwo ze tak probujesz ostrzegac przed Wilkiem inne kobiety? No naprawde nie jestes w moi typie nic na to nie poradze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nowa97
On był jeszcze młody i ona była młoda... Taaak. Znam ciut inna wersje :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha... tak też x Szkoda mi tej Agnieszki, ile to robi zamieszania jeden avatar i to tak uniwersalny. :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś Pewnie nie palasz do Wilka sympatia:) Ale jak to mowia wsrod Gorali Bieszczadzkich:): "Na Wojnie Wrog naszego Wroga jest naszym Przyjacielem" To zatanczymy teraz z Tabasko po Goralsku jak tego tak bardzo chce i nie moze zyc bez Wilka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nowa97
Dobra już się wydało dawaj ta 100 :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A streścisz mi 97 o co kaman? :) Szukam gościa z 16coś... przedarłam się przez wilczą niestrawność.. i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nowa97
Kurwa a żebym wiedziała ale w skrócie to by było tak: tamten chciał a tamta nie mogła, ten miał chęć ale nie wyszło bo ona nie miała, ona się zakochala a on mówi nic z tego i coś tam w miedzy czasie wychwyce o seksie:-P :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera ja tylko to z sexem widzę. :P I nadal nie potrafię zdecydować jaki avatar wybrać. :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nowa97
Ja się najlepiej czułam bez. Taaak blogo :-P... :-o Ale cóż wyznaczam granice bezwzględne :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez. .? Lubię obrazki :P... ale zanim ja to zmienię to cholera z 10 minut zejdzie a i tak nie wiem na jaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nowa97
Ja coś pomyślę dziś:-P. Może.... :-o. Zbyt ciężki dzień na myślenie dziś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Tabasko Wlasnie dlatego jestes skazana na porazke w Wojnie z Wilkiem bo nie masz nic ciekawego do przekazania ludziom jestes pusta w srodku:) Zadalem ci konkretne pytania na swoim Temacie ktory odwiedzilas dzisiaj o twoje poglady ale ty nie potrafisz nic powiedziec bo jestes pusta w srodku i dlatego twoj Temat zawsze bedzie przegrywal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nowa97
Czekaj... A sztuki no nieźle są sztuki dobra idę bo mnie w******ja dziś zeszzz zabije i każdy sąd mnie uniewinni :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nowa97
Hmmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
akukuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie potrafię się skupić... :D róża.. kolec.. uda.. płatki.. język..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×