Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Mój plan jest nadzwyczajny, mój plan głowy wzniesie ponad mur!

Polecane posty

Mój plan zada cios nieobliczalny, by codzienności złamać bicz! Mój plan jest dla sfory dzieci, dla których żyć to jeszcze nic! Mój plan, to z życia ram wyłamać realności dzienny kicz! A w nocy - Szatana przyjąć dłoń. Tak, jak Faust! Łykanie codzień łez w tańcu, pragnienie wzmaga chory głód. Za dnia, jak dziki pies w kagańcu, a w nocy jak piekielna dzicz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest lepsze: Stop callin', stop callin',I don't wanna think anymore!I left my head and my heart on the dance floor.Stop callin', stop callin',I don't wanna talk anymore!I left my head and my heart on the dance floor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noce Szatana - Kat x Tylko po co cytujesz tandetę Kostrzewskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teksty z pierwszej płyty Kata są na poziomie Arki Noego - tylko że w drugą stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejny dowód na to, że metal opiera się w znacznej mierze na satanizmie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kolejny dowód na to, że metal opiera się w znacznej mierze na satanizmie" https://www.youtube.com/watch?v=lkq7oWPP0Uo BĄDŹ WOOLA TWAAA, OOOOOJCZE NASZ! CHLEBA NASZEGO DAJ NAM! TERAZ I NA WIEKI! CHLEBA NASZEGO DAJ NAM! TERAZ I NA WIEKI! :classic_cool: "Teksty z pierwszej płyty Kata są na poziomie Arki Noego - tylko że w drugą stronę. " Ale mają klimat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kolejny dowód na to, że metal opiera się w znacznej mierze na satanizmie " x Jest wiele kapel które w ogóle nie poruszają tematyki religijnej. Ale zakładając nawet że masz rację to co w tym złego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie mam racji ja tylko stwierdzam fakt co w tym złego zło to zło i to jest w tym złe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i z tych wielu kapel kasia szatanistka jak zwykle wyciąga tekst ocierający sie o satanizm :D przypadek nie sądzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto i na jakiej podstawie stwierdza że satanizm jest zły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"i z tych wielu kapel kasia szatanistka jak zwykle wyciąga tekst ocierający sie o satanizm" No to już zamiesciłam kawałek o tekście wprost przeciwnym :) Metalową modlitwe ojcze nasz :) Oto inny ich tekst :D Pasterzem moim jest Pan, Pasterzem moim jest Pan, Pasterzem moim jest Pan, Pan mym pasterzem. On mnie pasie na łące zielonej, Wiedzie mnie do rzeźwiącej wody, Prowadzi mnie prostymi ścieżkami, Pokrzepia mą duszę . Pasterzem moim jest Pan, Pasterzem moim jest Pan, Pasterzem moim jest Pan, Pan mym pasterzem. Ty stół biesiadny zastawiasz przede mną, Ku wstydowi moich nieprzyjaciół, Olejkiem namaszczasz mą głowę, Kielich napełniasz rozkosznym winem. Pasterzem moim Pan, On mnie prowadzi przez dolinę ciemną. Pasterzem moim Pan, On mnie prowadzi przez dolinę złą . Pasterzem moim Pan, Z nim niczego nie będę się bał. Pasterzem moim Pan. Pasterzem moim jest Pan, Pasterzem moim jest Pan, Pasterzem moim jest Pan, Pan mym pasterzem. Twa dobroć i łaska pójdą za mną, Przez całe moje życie, Aż zamieszkam w domu Pana, Przez wszystkie dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest także tekst o szatanie forma i treść dla zmyłki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dareios nie chce mi sie z tobą polemizować użyję więc argumentum ad personam :classic_cool: schudnij to pogadamy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dareois to smiec, widzialem jak p******il glupoty w temacie: w polsce nie ma pracy, glupi kutafon. kasiaszatanistka, ty tez jestes gruba, i jakos nikt sie ciebie nie czepia, jak smiesz innym ludziom wytykac ze sa grubi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×