Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Paweł  Wilk

Wspolnota Polska Nocy Kupały

Polecane posty

@Wszyscy Na wszelki wypadek zeby nic z tego co robi moj Podszyw nie szlo na moje konto jak jeszcze ktos ma jakies watpliwosci kto jest kim:). Prosty sposob na rozroznienie:) Wilk prawdziwy = Paweł Wilk Wszystko: 116 Tematy: 4 Posty: 112 Recenzje: 0 Przepisy: 0 16.02.2015 Paweł Wilk dodał/a temat: Metoda Naja na seks w realu kobiety z ERO 16.02.2015 Paweł Wilk dodał/a temat: Wspolnota Polska Nocy Kupały 17.02.2015 Paweł Wilk dodał/a temat: AgentOrange1496 to tchorz i konfident Podszyw Wilka = Paweł Wilk Wszystko: 123 Tematy: 3 Posty: 120 Recenzje: 0 Przepisy: 0 16.02.2015 Paweł Wilk dodał/a temat: Tu jest sparta 16.02.2015 Paweł Wilk dodał/a temat: Wspolnota Polska Nocy Kupały 17.02.2015 Paweł Wilk dodał/a temat: Wilk zaprasza do realnej bacowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gośćAgnieszka Agnieszko tutaj prawdziwy Wilk wczesniej mialem Nicka Wilk1946 ale niestety mi zbanowali wiec stad ten Paweł Wilk. Powyzej w tym wpisie: Paweł Wilk dziś Masz prosty sposob jak rozpoznac prawdziwego Wilka czyli mnie od mojego podszywa ktory wykorzystujac zamiesznie ze zmiana nicka probuje przejac moj dorobek i popularnosc bo sam nic jest wstanie pod wlasnym Nickiem stworzyc. Jak bedziesz mial ochote pogadac albo na poranna kawe zapraszam na moj temat: Wspolnota Polska Nocy Kupały Sprawdz tylko klikajac na historie Nicka Tworcy Tematu czy to moj bo sa 2 takie same jeden jest Podszywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAgnieszka
cześć wilku :) Co dzisiaj podasz do śniadania? W piątek mam tylko dwa wykłady i chyba się z nich zerwę dzisiaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAgnieszka
Oj wilku, chyba coś Ci nie wyszło, nie widzę tych bułeczek :) A bardzo chętnie bym zjadła teraz jedną :) Studiuję pedagogikę. Wytłumacz mi jeszcze raz co to za zamieszanie z podszywami na tym forum? Ktoś się za Ciebie podaje? Nie możesz tego zgłosić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Probowalem zglosic ale redakcja Kafe ktora uczestniczy w zyciu ERO jest cieta na wilka i nic z tym nie zrobia :( Ale prosto nas odroznic. Sposob wilka na odroznienie podszywa: wejdzcie na spis tematow i kliknijcie na nick autora tematu Wspolnota Polska Nocy Kupaly. Zobaczycie ze jest nim prawdziwy wilk, ktory zalozyl temat Tu jest Sparta!!! Podszyw probuje mnie sklocic z reszta ERO i zaklada tematy jakby byl kapusiem a nie honorowym Goralem Bieszczadzkim :):):) Jedyne co podszyw potrafi zrobic to wklejac caly czas te same teksty w kolko. Zobaczycie, zaraz znowu to zrobi. Na szczescie nikt sie juz nie daje nabrac po tym jak wilk wam powiedzial jak sprawdzic ktory jest prawdziwy. Zobaczcie ze podszywowi nie zalezy na rozroznieniu nas, jego jedynym celem jest sklocenie wilka z reszta ERO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilku , wklej ponownie te bułeczki, bo coś nie przeszło, ale nie denerwuj się, następnym razem się uda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAgnieszka
Przed chwilą pisałeś zupełnie odwrotnie? Czy to był Twój podszyw? Bo już się w tym gubię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to byl podszyw wilka. Lata po tematach robiac zamieszanie. Ale wystarczy ze zastosujesz moj niezawodny sposob na rozrozniwenie nas:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnieszko, on cię ściemnia jak ta lala. Nie ma żadnego podszywa, Jest Wilk, a że ma rozdwojenie jaźni to ciśnie jako 2 osoby. Takie to przykre ale prawdziwe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilku idź do apteki, wykup recepty, te zaburzenia się leczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAgnieszka
Dobra, Wilk, nie pitol, dawaj te bółeczki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyne po co wilk chodzi do apteki to prezerwatywy:) Na weeekend musze kupic wieksza paczke, jestem juz umowiony ze swoja walentynkowa goralka:):):) Gdy zobaczyla jaki syf na tym forum nie chciala tu przyjsc opowiedziec o wilku. Wiec sami jestescie sobie winni. Chamskie trolle. Agnieszka gdzie studiujesz ta pedagogike? Wilk ma paru kumpli ktorzy moze wykladaja na twojej uczelni:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wilku, nie zaczepiaj porządnej dziewczyny, masz swoją walentynkę, masz z kim sypiać, nie dość ci ? cap !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka na pewno moglaby sie duzo nauczyc i skorzystalaby w lozku na znajomosci z takim doswiadczonym goralem jak wilk:):):) Agnieszko jaka jest najwieksza roznica wieku na jaka zdecydowalabys sie wchodzac w uklad oparty na namietnosci i czulosci i wyjazdach do bacowki? Wilk ma 43 lata pamietaj o tym:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś obłudnikiem i kłamcą Wilku, nie zapytałes Agnieszki o libido ! a zawsze twierdziłes że to najważniejsze . Ty pchlarzu zakłamany :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli bedziemy spotykac sie tylko na weekend w bacowce to libido nie ma znaczenia. Agnieszka bedzie caly tydzien myslec o upojnym koncu tygodnia z wilkiem i gdy sie spotkamy... Powiem tylko ze nie bedziemy oszczedzac skory wilka przed kominkiem:):):) Agnieszko wilk dzisiaj wlasnie jedzie do bacowki moglibysmy sie tam spotkac jesli bys chciala. Piatek masz prawie wolny to idealna sytuacja dla Ciebie:):):) Przemysl to:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAgnieszka
Dobra, idę za ciosem. Wyslę dziś maila ale jak to się ma do Twojej góralki walentynkowej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilk ma duze potrzeby i libido ktorego jedna kobieta nie moze zaspokoic. Ale nie martw sie w weekendy bedziesz miec tyle orgazmow ile potrzebujesz. Jesli wilk nie da rady swoim kutasem to dokoncze palcami albo jezykiem.:) W przerwie miedzy seksem bedziemy rozmawiac o waznych zyciowo sprawach. Tylko najpierw musimy sprawdzic te najwazniejsza czyli dopasowanie w lozku. Wilk jest juz za stary zeby kupowac kota w worku. A jesli nie chcesz zostac zona wilka to beda to tylko wspolne chwile wypelnione czuloscia i namietnoscia. Uprawialas juz seks analny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubie sie dzielić mężczyzną, wilku, ale kusisz mnie tymi obietnicami mistycznego seksu. Myslę jednak, że pytanie o seks analny przekracza granicę mojej prywatności, tu , na forum. Jesteś wyrozumiały, wiem, że to zrozumiesz. Nie gniewaj się, że nie odpowiem tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilku, na uczuciowym też chcą twojej blokady, mało ci dowodów na kiepski stan pod kopułką? Acha, co ty tam za bezeceństwa wklejasz? Wstydź się :P stary a głupi. Cap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestesmy juz umowieni z Agnieszka na przyszly weekend. Jesli spodoba sie wilkowi to bedziemy sie spotykac co tydzien:):):) A teraz wilk wyrusza do swojej bacowki :):):) Napisze gdy siade przed kominkiem z laptopem :):):) Milego dnia Ten straszny wilk 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co robi wilk na uczuciowym??? dajcie linka albo nazwe tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwaga uwaga do wszystkich rozgłosni radiowych!!! podszyw wilka to nasz boski zigolo koke vel dziad z upadłego PGR-u AMSTAFF :)potwierdzone, mój pieniek mi to powiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O chwała pieńkowi ;) :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×