Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Paweł  Wilk

Wspolnota Polska Nocy Kupały

Polecane posty

Gość gość
Pomożesz mi? Czy jeżeli będę miała wątpliwości będę mogła wysłać ci maila ? To będzie póki co mail techniczny nie matrymonialny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robia sobie z niego jaja,a debil tego nie widzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisz smialo do wilka :) jesli to techniczne sprawy, to mozesz tez tu napisac, jesli wilk nie bedzie umial to moze tez ktos inny Ci pomoze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Wszyscy To Wilka ostani wpis tutaj bawcie sie dobrze:) Wstawiam wam moja wypowiedz do Gromi chyba ktora najlepiej oddaje rzonice pomiedzy Wilkiem a podszywem. @Gromi Doskonale wiesz ze Wilk taki nie jest:) Jestem mily i cieply dla Rodziny i Przyjaciol i Twardy Bezlitosny dla ich wrogow co chcieliby by ich skrzywdzic i to jest dopiero caly Wilk!!! Potrafie czule trzymac i tulic male dziecko na rekach tulic ukochana Kobiete w silnych goralskich ramionach a za chwile z zimnymi oczami zabic w kilka sekund tego ktory chcialby je skrzywdzic w jakikolwiek sposob i to jest dopiero caly Wilk!!! Potrafie milo i mocno erotycznie bawic sie z Przyjaciolmi a za chwile zabic z zimnymi oczami bez sekundy wahania tych ktorzy chcieliby ich skrzydzic i to jest dopiero caly Wilk!!! Ten podszyw wazelinuje sie do wszystkich moich "wrogow" i poniza sie przed nimi. Gdzie w tym widzisz Wilka Dumnego Gorala ktory swoja Godnosc Honor i Wolnosc ceni nad Zycie??? My Gorale Bieszczadzcy przed nikim nie klekamy nikomu Wojny nie odmawiamy jak ktos ma na nia tylko ochote:) Choc sami nie wywolujemy ich chcemy zyc w pokoju bo cale Bieszczady to Swieta Ziema gdzie na kazdym kroku potykasz sie o mogile swojego przodka cala nasiaknieta ich krwia tych ktorzy w obronie tej smiesznej dla was Goralskiej Godnosci Honoru i Wolnosci oddali zycie. Jakbym sie zmienil nie bylbym juz Wilkiem i Goralem Bieszczadzkim. A nie chce sie zmieniac na milimetr to Wilka swiadomy wybor zyciowy:):):) Ja nic na ERO nie udaje jaki jestem w realu taki jestem tutaj:) Mialas okazje poznac Wilka osobiscie jakos sie minelismy przed swietami w czasie ale propozycja nadal aktualna:) Jak bedze jechal w Bieszczady niedlugo dam znac bedziesz chciala to sie spotkasz:) Spojrzysz mi oczy zajrzysz do mojego Serca i sama sie przekonasz ze jestem dokladnie taki jak nieudolnie moze opisuje na ERO caly z reala mozna Wilka Kochac albo Nienawidzic stany posrednie rzadko wystepuja:):):) Ale Wilk jest caly z reala prawdziwy taka samo na ERO jak i w Realu. Bo ERO to tez Real choc inny sposob komunikacji ale za kazdym kompem nie siedzi robot tylko realny czlowiek i dokonuje realnych wyborow zyciowych nawet na ERO. Jaki jestes na ERO taki jestes w Realu choc na ERO duzo latwiej okazac: lojalnosc, wsparcie, wdziecznosc, solidarnosc mniej to tutaj kosztuje niz w Realu. Ale jak nawet na ERO tego nie potrafisz na pewno nie zrobisz tego w Realu:) Na ERO masz wszystko: 1. Honor i Nikczemnosc 2. Lolajnosc i Zdrade 3. Prawde i Klamstwo 4. Milosc i Nienawisc I tak moglbym dlugo wymieniac:) Polubilem cie kiedys z 2 powodow: 1. Potrafilas sie przecistawic poprawnosci politycznej na ERO zeby jechac po Wilku wzieliscie mnie zielonego z Toledo pod swoje skrzydla. 2. Nie mialas problemu z tym zeby zalozyciele Bacowki spotykali sie w realu na jakis wyjazdach cieszyla cie ta mysl:) Twoja pozycja na ERO swietne wymiany z Toledo byla drugorzedna nie miala znaczenia zaintrygowals mnie jako czlowiek. Do dzisiaj usmiecham sie na wspomnienie Twoich relacji na zywo z pobytu nad jaks woda juz nie pamietam co to bylo Jezioro czy basen:):):) Taka cie pamietam i za taka tesknie:(:(:( Jako za kumpela moze kiedys Przyjacielem choc to wielkie slowo u Wilka i nie kazdy jest gotowy na Goralska Przyjazn gdzie granica poswiecenia nie jest jest nawet smierc a nie Kobieta ktora chcialbym uwiesc:):):) To tyle co ci chcialem przekazac wolalbym na priv ale nie mam do Ciebie maila. I naprawde Gromi uwierz mi ten podszyw to nie wesoly mily Troll tylko strannie zaplanowana akcja zeby wyeliminowac Wilka z ERO choc to oczywiscie nie mozliwe:):):) Znasz Wilka Gromi:):):) Wilka mozna zabic jak kazdego czlowieka ale to na ERO mi nie grozi ale Wilka nie mozna pokonac i zmusic do poddania sie a to zasadnicza roznica:):):) Zwroc uwage ze jakby to byl mily wesoly zabawny Troll nie probowalby idealnie skopiowac mojej historii w swoim profilu zakladajac identyczne tematy. Cala jego dzialnosc teraz jest proba zdyskredytowania Wilka ponizenia go skoro poniza sie i kleka przed chamami i tymi ktorych oskrazal o chamskie trollowanie z zadrosci i spamowanie i zdanie nie zmienilem o nich!!! Jestes inteligentna znasz ERO przyjrzyj sie temu na spokojnie z dystansu zobaczysz to samo coJa. Popelnil tylko jeden blad na poczatku:) Ty bys na pewno wiedziala ze pierwszym podstawowym tematem ktory wznowie po zmianie Nicka bedzie: Wspolnota Polska Nocy Kupaly ktory realizuje idee Bacowki nad Jeziorem z 3 elementami 1. Wiez Erotyczna w stalych zwiazkach\ 2. Milosc do Polski i obowiazki wobec niej kazdego Polaka 3. Ostra Biesiada Erotyczna ktorej haslem jest Leonidas do Poslow Perskich powiedzial: Tu jest Sparta!!! A Ja Wilk wam mowie: Tu jest Wspolnota Polska Nocy Kupały!!! Podszyw nie rozumie ze te wszystkie 3 elementy Wspolnoty Polskiej Nocy Kupały sa rownie wazne dla Wilka stad jego blad:):):) Kiedys Gromi chyba ci juz tlumaczylem jaki jest klucz do zrozumienania Wilka zachowania na ERO. Dla Wilka ERO to wielka Karczma Goralska zupełnie realna a kazdy Temat to wielka debowa lawa przy ktorej siedza rozne towarzystwa. Przywodca towarzystwa jest Tworca Tematu to on decyduje o celach klimacie zasadach i tym kto jest a kto nie mile widziany przy danej debowej ławie. Ja sie zachowuje dokladnie tak jakbym sie zachowywal w takiej realnej Karczmie Goralskiej. Nie robie i nie mowie niczego czego bym tam nie zrobil:):):) To jest klucz ktorego zawsze uzyj jak nie rozumiesz mojego zachowania na ERO:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sposob wilka na odroznienie podszywa @Wszyscy wejdzcie na spis tematow i kliknijcie na nick autora tematu Wspolnota Polska Nocy Kupaly. Zobaczycie ze jest nim prawdziwy wilk, ktory zalozyl temat Tu jest Sparta!!! Podszyw probuje mnie sklocic z reszta ERO i zaklada tematy jakby byl kapusiem a nie honorowym Goralem Bieszczadzkim :):):) Jedyne co podszyw potrafi zrobic to wklejac caly czas te same teksty w kolko. Zobaczycie, zaraz znowu to zrobi. Na szczescie nikt sie juz nie daje nabrac po tym jak wilk wam powiedzial jak sprawdzic ktory jest prawdziwy. Zobaczcie ze podszywowi nie zalezy na rozroznieniu nas, jego jedynym celem jest sklocenie wilka z reszta ERO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Polaków co kochają Polskę i Miłość a seks traktują jako język Miłości który służy do jej wyrażania i wzmacniania więzi erotycznej najważniejszego z 3 filarów miłości Znajdujemy się w takim miejscu które do Mnie należy a Ja jestem zwykłym Góralskim Gazdą Wilkiem co Was gości. Wilk jest Wolny i szuka madrej i mocno erotycznej kobiety która zostanie jego zonausmiech.gif 1. Moja posiadłość nad jeziorem wiec wybierzcie miejsce gdzie się napijemy co kto lubi. -http://www.homeadore.com/2013/04/22/headwater s-camp-residence-dan-joseph-architects/ Tutaj rzadzi niepodzielnie Wilk tutaj jest Wspolnota Polska Nocy Kupały tu nie zatrzymujemy sie wpol slowa nie mowimy aluzjami i nigdy nie wiadomo czy to co mowimy jest: 1. Ostrym zart erotycznym 2. Wyrazem naszych realnych marzen 3. Tym co sie rzeczywiscie zdarzylo w realu ale jest poetycko opowiedziane zeby zachowac prywatnosc ale jest prawdziwe I tak juz zawsze bedzie bo taki jest Wilk caly z reala i nigdy inny nie bedzie a jak Wilk sie nie zmieni nie zmieni sie Wspolnota Polska Nocy Kupały Ktos kiedy powiedzial do posłow Perskich: Tu jest Sparta!!! A Ja Wilk mowie: Tu jest Wspolnota Polska Nocy Kupały!!! Gdzie granica miedzy zartem marzeniem a realem nie istnieje cos co sie zaczyna od zartu zawsze moze sie skonczyc w realu!!! Wiec kazdy wchodzi tutaj na wlasne ryzyko!!! Jest dla Ciebie za ostro nie wchodz albo wchodz jak masz owulacje i takiej ostrosci wlasnie potrzebujesz!!! Wilk http://www.tapeta-nieg--wilk-5.na-telefon.org /tapety/nieg--wilk-5.jpeg Goralski Topor Wilka http://images.knifecenter.com/knifecenter/uni ted/images/UC2765f.jpg Goralski Noz Wilka http://www.military.pl/product_img/big/607_13 714_a10.jpg Wilk i Gorale http://www.imperiumtapet.com/media/wallpaper/ 53368/image/7378bf63ddaa9d667ccd_720x540_cropromiar-niestand ardowy.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znajomosc wilka z walentynkowa goralka rozwija sie doskonale :):):) Byc moze przekonam ja zeby zalozyla konto na ERO i wszyscy poczytacie jaki jest naprawde wilk :):):) Wilk potrafi byc bardzo czuly i delikatny :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAgnieszka
cześć Wilku :) czy można się przysiąść z rana na filiżankę kawy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAgnieszka
Kto to jest "podszyw"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
majstersztyk :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To teraz piszesz sam do siebie z pomaranczy podajac sie za kobiete? Zalosne,nawet jak na ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podszyw nie zna wilka tak dobrze jak mu sie wydaje :) Oczywiste jest ze zaraz po zbanowaniu zalozylbym temat taki jak "Tu jest Sparta" zeby dac wszystkim znac co sie dzieje na ERO. Podszyw probujacy mnie sklocic z reszta osob na ERO zalozyl za to serie tematow godnych konfidenta i kapusia jakim jest. O Naju, a potem o Agencie. Czy prawdziwy goral Bieszczadzki tak by postapil??? Sami widzicie ze nie. Zapraszam do rozmowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś Wilk zawsze pisze tylko za siebie. Czy to takie dziwne ze ktos przyszedl w goscine do wilka??? :):):) Agnieszko powiedz nam cos o sobie, ile masz mniej wiecej lat, czy jestes w stalym zwiazku i czego szukasz na ERO? Mozesz sklamac tak z 5 lat co do swojego wieku :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAgnieszka
Dziękuję Wilku :) Mam dwadzieścia-parę lat ;) Jeszcze studiuję i nie jestem w żadnym związku. A weszłam tu porozmawiać miło :) Teraz Ty mi opowiedz coś o sobie. Zdaje się, że niektórzy Cię tu nie lubią? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilkowi nie zalezy na popularności na ERO, tworze elitarny temat dla gora 12 osob. Poznalem dzieki ERO wiele wartosciowych ludzi, z ktorymi mam kontakt na mailu, skype, albo spotykamy sie w realu. Bo niewazne gdzie byl pierwszy kontakt, ludzie spotkani na ERO to sa Ci sami ludzie, ktorych spotykasz na ulicy :) Powiedz mi, czy spotkalabys sie z wilkiem na realna kawe? Nic erotycznego. Wilk do niedawna nie wierzyl w przyjazn damsko-meska, ale pojawila sie kobieta, ktora to zmienila. Teraz jestem na to bardziej otwarty. :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szybko zmieniasz zdanie ty szowinistyczna ś/wi/ni/o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko krowa nie zmienia zdania, ty Wrocławiaczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilk po prostu ma swoje goralskie zasady ktorych sie trzyma i nie ugnie pod byle pretekstem zdobycia popularnosci na ERO :):):) Powiedz jaki masz problem z wilkiem, wyjasnimy wszystko przy porannej kawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słyszałam plotki, że prędzej komuś uda się przebić łbem żelbetonowy mur, niz Wilk zmieni zdanie Czy to prawda ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stumetrowy mur z zelbetonu :) Wilk nigdy sie nie zlamie, taka juz ma goralska nature :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilku twoja ortografia , interpunkcja i gramatyka nadal kuleją, jak sobie z tym radzisz , o wszechwiedzący ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś zakutym łbem żelbetonowym na tym forum, niczym więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś wilk zna wszystkie zasady interpunkcji i ortografii. po prostu czasem szybko pisze i nie moge wylapac wszystkich bledow :):):) czy to takie straszne??? Ten straszny wilk :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×