Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Paweł  Wilk

Wspolnota Polska Nocy Kupały

Polecane posty

Gość gość
U wilka zawsze cyrk z nim w roli clowna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Niunia Idziesz z Wilkiem na moj temat czy zostajesz??? Nie chesz sei napic z Wilkiem czy tylko nie lubisz kawy??? Moge ci przytowac co lubisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Pawel:)) i trolle:)))widze ze sie przebrales,odmlodniales:))czyzby nowe EGO?;)));)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Martus To nie jest moj temat tylk podszywa:) Sam sie dzisiaj pomylilem nie ch tu zostnie zobaczymy ile go utrrzyma:) Latwo nas rozpoznac po historii nicka on jako pierwszy temat ma Tu jest Sparta Ja mam Metoda Naja Zapraszam do Sibie na kawe opowiesz jak ci minal wczorajszy dzien i co tam u Ramzesa:)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie widzisz baranie ze Niunia ma cie gleboko gdzies? Az taki uposledzony jestes ze tego nie dostrzegasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj podszyw jest tak glupi ze pisal na moim temacie i tego nie wiedzial :):):) Niech spada do siebie :) Witaj MMartha, jak Ci mija dzien? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@malunia niunia Zostan! Porozmawiaj z wilkiem milo :) Daj mi szanse, wiem ze paletajacy sie po tematach podszyw moze zniechecac, ale juzsobie poszedl na swoj temat udawac ze nie potrzebuje wilka do popularnosci :) Wiemy wszyscy ze beze mnie zginie tu marnie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Potrafie czule trzymac i tulic male dziecko na rekach tulic ukochana Kobiete w silnych goralskich ramionach a za chwile z zimnymi oczami zabic w kilka sekund tego ktory chcialby je skrzywdzic w jakikolwiek sposob i to jest dopiero caly Wilk!!!" Wilku, a zrobiles juz to kiedys? Znaczy zabiles z zimnymi oczami w kilka sekund?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu, a dlaczego myslisz ze pisze tak jakbym wyszedl z paki po dwudziestu lat i mial dostep do netu od pol roku pierwszy raz w zyciu? :) Przeciez nie za kradziez lizakow :):):) Pomysl dziecko, skad moje znajomosci z adwokatami? :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bede sie specjalnie dla ciebie logowac bo nie mam takiej ochoty, ale dam ci rade, jedz na polowanie, wypij sliwowice, zapal w kominku, wez kobiete od tylu bez pytania, poczytaj ksiazke bo wiem, ze duzo czytasz ;) idz przypakowac ale nie pojawiaj sie juz tu. Popatrz ile tracisz piszac tutaj calymi dniami, tyle wspanialych rzeczy ci umyka. Powinienes dzisiaj upolowac losia moim zdaniem. Szybko bo losie nie beda czekac. Wroc w przyszlym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilk niestety w tygodniu mieszka w wielkim miescie i nie moze polowac. Tylko raz sprobowalem, sasiad zostawil otwarte drzwi a ma w domu papuge i kota. Moge tylko powiedziec ze ptaki w klatce nie sa trudnym celem :):):) Moje snajperskie zdolnosci okazaly sie znowu przydatne. Niestety byla pozniej afera, nie pomoglo nawet to gdy wilk przyniosl sasiadowi wlasnorecznie przygotowana potrawke z papugi :( niektorzy ludzie sa niewdzieczni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Polaków co kochają Polskę i Miłość a seks traktują jako język Miłości który służy do jej wyrażania i wzmacniania więzi erotycznej najważniejszego z 3 filarów miłości Znajdujemy się w takim miejscu które do Mnie należy a Ja jestem zwykłym Góralskim Gazdą Wilkiem co Was gości. Wilk jest Wolny i szuka madrej i mocno erotycznej kobiety która zostanie jego zonausmiech.gif 1. Moja posiadłość nad jeziorem wiec wybierzcie miejsce gdzie się napijemy co kto lubi. -http://www.homeadore.com/2013/04/22/headwater s-camp-residence-dan-joseph-architects/ Tutaj rzadzi niepodzielnie Wilk tutaj jest Wspolnota Polska Nocy Kupały tu nie zatrzymujemy sie wpol slowa nie mowimy aluzjami i nigdy nie wiadomo czy to co mowimy jest: 1. Ostrym zart erotycznym 2. Wyrazem naszych realnych marzen 3. Tym co sie rzeczywiscie zdarzylo w realu ale jest poetycko opowiedziane zeby zachowac prywatnosc ale jest prawdziwe I tak juz zawsze bedzie bo taki jest Wilk caly z reala i nigdy inny nie bedzie a jak Wilk sie nie zmieni nie zmieni sie Wspolnota Polska Nocy Kupały Ktos kiedy powiedzial do posłow Perskich: Tu jest Sparta!!! A Ja Wilk mowie: Tu jest Wspolnota Polska Nocy Kupały!!! Gdzie granica miedzy zartem marzeniem a realem nie istnieje cos co sie zaczyna od zartu zawsze moze sie skonczyc w realu!!! Wiec kazdy wchodzi tutaj na wlasne ryzyko!!! Jest dla Ciebie za ostro nie wchodz albo wchodz jak masz owulacje i takiej ostrosci wlasnie potrzebujesz!!! Wilk http://www.tapeta-nieg--wilk-5.na-telefon.org /tapety/nieg--wilk-5.jpeg Goralski Topor Wilka http://images.knifecenter.com/knifecenter/uni ted/images/UC2765f.jpg Goralski Noz Wilka http://www.military.pl/product_img/big/607_13 714_a10.jpg Wilk i Gorale http://www.imperiumtapet.com/media/wallpaper/ 53368/image/7378bf63ddaa9d667ccd_720x540_cropromiar-niestand ardowy.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze moj podszyw siedzial caly wieczor bawiac sie w konfidenta i probujac sklocic wilka z ERO, a wy daliscie sie na to nabrac :(:(:( Prawdziwy wilk mial wczoraj seks o jakim ten gimbus moze tylko pomazyc :):):) Opowiem wam dzisiaj jakie sa goralki, nawet te mieszkajace w wielkim miescie :):)) wilk poznal jedna w walentynki :):):) ERO jest tylko jednym z kanalow, ktorych wilk uzywa do szukania zony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilk opowie wam teraz o goralce, ktora poznal na walentynkowej imprezie :):):) Wilk szuka teraz zony, ale ERO jest jedynie jednym z kanalow. Sama do mnie podeszla i zagadala, takie sa goralki :):):) Jak widza kogos kto im sie podoba to nie marnuja czasu na niepotrzebne flirty tylko przechodza do rzeczy :):):) Spotykamy sie od tego czasu codzinnie i podczas gdy moj podszyw pisze tutaj calymi wieczorami i nocami, prawdziwy wilk ma seks o ktorym on moze pomarzyc :):):) Wilkowi jednak nie w glowie przelotne znajomosci, czas sie ustatkowac :):):) Daltego w przerwach miedzy seksem rozmawiamy o waznych zyciowych sprawach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ranisz moje serce, jestem zazdrosna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kim jestes gosciu? Przedstaw sie jesli chcesz rozmawiac z wilkiem :) Wilk jest zawsze uczciwy i zawsze mowi prosto w oczy po goralsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więcej nie napiszę, rozkochałeś mnie w sobie a teraz porzucasz dla jakieś pseudo-góralki walentynkowej :P Gdzie twój honor? gdzie serce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mow jasno kim jestes, nie rob sobie jaj z wilka, wiesz ze ja zawsze mowie jasno i po goralsku jaka jest prawda. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To że masz d/u/p/ę z kamienia to wiem, bo jasno pisałeś, ale żeby serce ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcesz ujawnic publicznie to pisz do wilka na maila. nie mam ochoty prowadzic gierek na forum. Jesli mnie znasz to wiesz ze trzeba do mnie mowic wprost :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wprost ci mówię, nie wiem jak wstawić seksowny avatar i nick :( 😭 a chciałam go założyć specjalnie dla ciebie, nowy, inny, żeby mnie na innych tematach nie wyśmiewali, że miło piszę z wilkiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw musisz sie zarejestrowac, to banalnie proste. klikasz w prawym gornym rogu na ZAREJESTRUJ i tam wypelniasz krotka ankiete, wybierasz nick, haslo i avatara. Ale nie musisz ustawac avatara od razu, mozesz to zrobic tez pozniej. Wilk Ci pomoze chociaz sam sie nie zna za dobrze na komputerach :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×