Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Czy są tu kobiety które kręci męski wytrysk?

Polecane posty

Gość gość
gość 2017.01.13 gość 2017.01.04 dla kobiety jest to podniecajacy moment w koncu widzi jak jej partner szczytuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd są ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam jak maz tryska prosto do buzi mega podniecenie wtedy mu o******* i mam mega orgazm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kazalyscie kiedyś panie zlizywac Sperma swojemu facetowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie maz albo zlizuje z moich stóp albo spuszcz mi sie do buzi i sie calujemy a wy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat zlizuje swoją spermę, masz fantazje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megaMasazystka
ja jestem masażystką 45 lat bardzo zgrabną, jak facet jest przystojny i widzę że mój dotyk go podnieca, to znęcam się nad nim długo, uwielbiam patrzeć jak silnie podniecony facet "zrzuca" ręcznik penisem, nie przykrywam go, tylko delikatnie zataczam dłońmi koła wokół, pozwalam Mu się dotykać, głaskać moje gładki euda i pupę, patrzę jak dużo wydziela śluzu, faceci wtedy mają mega obfite wytryski, strzelają aż pod sufit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem także masażystką, trochę pracuję w salonie masażu, trochę umawiam się z klientami, niektórymi już w zasadzie stałymi. W salonie to jest trochę tak, że jest to taśmówka.... facet przychodzi, często nie chce się nawet kąpać - nie nalegam i tak robię to tylko rękoma - wyciąga to co trzeba ze spodni i kładzie się na kozetce. Pozostaje mi tylko obłożyć pole jednorazowym ręcznikiem, nasmarować dłonie oliwką i strzepać mu. Nie ma co się łudzić, że są wśród tych facetów "bohaterowie" - pięć minut zwykle trzepania i jak to mówimy w naszym slangu "puszczają soki". Inaczej jest z facetami gdy umawiam się indywidualnie. wówczas jest to długi masaż relaksacyjny a następnie erotyczny tak jak pisze koleżanka wyżej chodzi o to aby jak najdłużej utrzymać wrzenie i całkowicie mieć go pod kontrolą i spowodować aby strzelił dokładnie po godzinie pieszczot. Wówczas jest tak zadowolony a wytrysk obfity, że sprawia mi to także przyjemność gdy obserwuje ich podniecenie, radość i wytrysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasniepan
Widze ze tu pisza tez"dziewczyny zawodowe".Jestem ciekaw czy naprawde jestescie tak dobre...Smiem szczerze watpic.Piszecie o mezczyznach z wyzszoscia...Smieszy mnie to.Tak dla pewnosci,niech kazda z tych "superfachowcow",samozwanczych,obejrzy sobie na necie filmik pt."Mind blowing boner massage".Wtedy zobaczycie-jak sie to robi po mistrzowsku i dostrzezecie swoja amatorszczyzne.Polecam tez wszystkim innym kobietom.Szczegolnie tym,co to lubia w kolko powtarzac ze"kobiete trzeba rozpalic",co ma znaczyc de facto-zaspokoj tylko mnie-ty sie nie liczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi jak jeden strzelił w oko to teraz tylko w goglach się pruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2015 o 15:54, Gość gość napisał:

Ja bym chcial trzymac reka ptaszka kochanka mojej zony i czuc jak jego sperma wytryskuje prosto w cipke mojej zony. SERIO....

Fajny pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2017 o 22:52, Gość gość napisał:

gość 2017.01.04 dla kobiety jest to podniecajacy moment w koncu widzi jak jej partner szczytuje

Jasne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

są, choć nie ma aż tak dużo takich kobiet ... ale są. Najczęściej kręci ich wytrysk konkretnego faceta a nie jakiegokolwiek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 36Edyta

chyba większość kobiet podnieca wytrysk mężczyzny w pochwę, w dłoń czy na ciało ale niewiele i ja lubi wytrysk w usta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, 36Edyta napisał:

chyba większość kobiet podnieca wytrysk mężczyzny w pochwę, w dłoń czy na ciało ale niewiele i ja lubi wytrysk w usta. 

wytrysku do ust nie widać - kobieta czuje tylko jego smak. Rzeczywiście pewnie entuzjastek tego rozwiązania jest mało ale również warto wiedzieć to, że mężczyźni cenią to bardzo jeśli partnerka pozwala na finał w ustach i decyduje się na połknięcie nasienia

https://x.imagefapusercontent.com/u/Sparky92/6795512/1650953088/e150_(1).jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×