Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WILK_1946

Wspolnota Polska Nocy Kupały..

Polecane posty

Gość kolejna co potwierdza
Również potwierdzam. Jest to prawda. Jeśli teraz będzie mówił, że to nie jego, to będzie kłamał jak z nut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też potwierdzam więc Paweł nie kłam czasami, ze masz inny numer. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paweł obmyśla strategię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od razu mi raźniej dziewczyny :) mam pomysł - jakby coś się działo - czyli jakby zaczął kogoś szantażować znów, to proszę o założenie tematu z jakimś wymyślonym mailem. Można będzie przygotować "pozew zbiorowy" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Trevor🖐️ Jak widzisz tyle Kobiet przyznaje sie ze bylo moimi kochankami ze nie wiem jakbym byl to wstanie przerobic:)??? Ale jakos zadna nie jest wstanie podac do mnie numeru telefonu??? A przeciez to w zaden sposob nie ujawnia ich tozsamosci!!! Kazdy moglby wtedy zadzwonic do Wilka przyepytac go o dzialalnosc na jego tematach i sprawa bylaby jasna:) Ale Wilk doskonale wie ze to akcja Tabasko:) Tak sie biedactwo przejelo ze przgralo Wojne z Wilkiem i najadlo wstydu ze nie moze tego przezyc:) Tabasko sie chyba zakochala w Wilku bo na wszystkie sposoby stara sie teraz odstraszyc inne kobiety od Wilka tworzac sztuczny tlum z pomaranczy:) A przeciez Wilk mowi jasno podajcie pelen numer telefonu do Wilka:) Jest oczywiste ze jak ktoras byla moja kochanka musi go znac:) Tylko cisza zadna nie zna??? Bo Tabasko nie zna numeru do Wilka wiec jak tu teraz go podac ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weszłam tutaj dziś zaskoczona, że temat się kręci. Jestem w szoku. Poznałam Pawła i przeżyłam to samo o czym piszecie. Wmawiał mi najgorsze rzeczy. Bardzo mnie skrzywdził. Nawet nie zdajecie sobie sprawy jak. Wszystko się zgadza. Rozwalił mi życie i wiarę w ludzi. Osiwiałam, schudłam, a on mnie prześladował, niszczył. Ile się nacierpiałam to moje. Do tej pory mam traumę, koszmary. Ciągle się boję, bo grozi nadal. Co z tym zrobić? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety już podano twój numet telefonu.:O Może dostaniesz też środek, ale nie ma to już znaczenia, bo wpadłeś. Cyfry, ktore podały, są prawdziwe. I żadna tu nie twierdziła, że była twoją kochanką, nie wlewaj sobie, mitomanie.:O Napisały tylko, ze miały z tobą prywatny kontakt i że szantażowałeś je, groziłeś im, jesteś psychiczny i niebezpieczny. Łapiesz różnice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jakos zadna nie jest wstanie podac do mnie numeru telefonu??? X Czyli pali głupa i jeszcze wciaga Trewora. Jak ktoś ma odwagę niech podaje tę równą trzycyfrówkę bo pawełek udaje, że nie widzi swojego numeru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pawcio nagle dostał kurzej ślepoty i nie zauważył numeru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś Dawaj caly numer do Wilka i opowiedz swoja historie z Wilkiem:) Bo ten nie jest prawdziwy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś sama sobie rozwalilas zycie na wlasne zyczenie:) mysli sie glowa nie pi/pka!durna babo!:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wilku :) hahahaha no wreszcie:)))mozesz wybierac kandydatke na malzonke:))same tobie do lozka wchodza ;)hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A co konkretnie Ci zrobił? Bo same ogólniki tu piszecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pawle, jedno słowo - kłamiesz. Cyfry są jak najbardziej prawdziwe. Po prostu kłamiesz. Każda z odrobiną rozumu - trzymajcie się jak najdalej od niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś Prosze bardzo kazdy wie ze najpierw wymienia sie kilka maili niech dziewczyny wklejaja ta wymmiane mailowa maja moja zgode jakos cisza. Jak sie mowi A niech powiedza B. Ja czekam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bledny wyluzuj na chwile bo ten debil Wilk czeka zeby mu podali pelny numer telefonu na kafe. Juz go maja bo wszystko sie zgadza, ale udaje ze to nie jego. Podadzą ostatnie 3 cyfry i bedzie musial leciec po nowy starter do r/u/c/h/a/n/i/a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co? I tak zaprzeczysz. Tak jak kłamliwie zaprzeczyłeś teraz telefonowi, a wcześniej pierwszej literze nazwiska. Jesteś kłamcą i psycholem. Uważajcie na niego dla własnego dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś To dawaj caly numer zeby kazdy mogl sprawdzic zadzwonic do Wilka i opowiedz swoja historie kontaktu z Wilkiem. Wklej cala nasza wymiane mailowa masz moja zgode:) Wiesz ze klamiesz i dlatego tego nie robisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Srodkowej brakuje cyfry a uwierzcie mi jest bardzo prosta, w sumie dwie ostatnie sa takie same, bardzo popularna cyferka. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Bledny To mi sie podoba spamujesz ze swoje Nicka bedzie latwiej go zbanowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty sie nadajesz do zbanowania wiesniaku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ujawniają maili, żebys ich nie zniszczył. Zresztą te posty nie są dla wilka, on będzie kłamał z uśmiechem na ustach nadal, nic się nie przebije przez tę patologię. Posty są dla potencjalnych zainteresowanych nim - chcecie się bać i płakać, piszcie do niego. Nie chcecie, darujcie sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha cały numer wilka wypłynał. najpierw dwie piersze potem dwie ostatnie, teraz ktoś na jego uwaga, na jego życzenie podał środek. ale Ty jestes niepowazny wilku, ale sam chciałes. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość z 20:54 podał środkowe cyfry i są PRAWIDŁOWE - powtórzę "100" a ty wilku nie oczekuj, że ktoś - ja albo któraś z dziewczyn wklei tu treść maila z datą i godziną, żebyś mógł wiedzieć kto tu pisze. My wiemy że to wszystko to jest prawda !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś No dawaj gdzie ta twoja wymiana mailowa z Wilkiem??? Gdzie ten caly telefon do Wilka zeby kazdy mogl zadzwonic??? Opowiedz swoja historie kontaktow z Wilkiem??? Przeciez masz na wszystko moja zgode???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale napiszcie coś konkretnego co wam Wilk zrobił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×