Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marcia08

Dieta i Cwiczenia zrzucic 9 kg do maja! Wspólne motywowanie

Polecane posty

Gość gość35 kasia
Hej! Ja tez juz na nogach. Dzieciaki wstaly i juz po spaniu. Wczorajszy post mi ucielo. Wiesz mine wczoraj jak zjadlam ta owsianke to mialam tyle energi w pracy ze szok. Lepiej sie czuje i mam wiecej sily jak zjem wiecej wegli na sniad. A ze w pracy musze myslec to tak pomyslalam czy wiecej wegli na sniad bym nie mogla jesc ale zeby ten limit 100g wegli lub troche wiecej byl zachowany. Czuje sie tak lekko i wogole jestem zadowolona ze dalam rade juz nie przestane. Czy dasz rade na pn cos mi ulozyc? Podobaja mi sie te jadlospisy bo nie trzeba duzo kasy wydawac. A dieta dziala. Wczoraj bylo turbo wyzwanie i skakanka. Kupilam wczoraj shape z plyta sa fajne i bardzo skuteczne cwiczenia -TABATA. Jak troche nabiore wiecej wytrzymalosci to zaczne to cwiczyc i zwaze sie w pn. Dzieki mine za wszystko. A z kad jestes? Ja kolo Wawy mieszkam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość35 kasia
Hej! Ja tez juz na nogach. Dzieciaki wstaly i juz po spaniu. Wczorajszy post mi ucielo. Wiesz mine wczoraj jak zjadlam ta owsianke to mialam tyle energi w pracy ze szok. Lepiej sie czuje i mam wiecej sily jak zjem wiecej wegli na sniad. A ze w pracy musze myslec to tak pomyslalam czy wiecej wegli na sniad bym nie mogla jesc ale zeby ten limit 100g wegli lub troche wiecej byl zachowany. Czuje sie tak lekko i wogole jestem zadowolona ze dalam rade juz nie przestane. Czy dasz rade na pn cos mi ulozyc? Podobaja mi sie te jadlospisy bo nie trzeba duzo kasy wydawac. A dieta dziala. Wczoraj bylo turbo wyzwanie i skakanka. Kupilam wczoraj shape z plyta sa fajne i bardzo skuteczne cwiczenia -TABATA. Jak troche nabiore wiecej wytrzymalosci to zaczne to cwiczyc i zwaze sie w pn. Dzieki mine za wszystko. A z kad jestes? Ja kolo Wawy mieszkam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
na pn coś ułożę wiesz jak dam więcej węgli to chyba kosztem owoców by poszły bo w nich najwięcej węgli... pomyślę jeszcze ... Tabatę trenowałam swego czasu jak miną mi zapał na treningi... ale wydaje mi się że kobietom ciężej się przemóc żeby robić tak na 100% zawsze zdrowy rozsądek każe im schamować. Ja z podlasia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość35 kasia
Noi i jeszcze jedno fajnie ze ta dieta nie jest taka droga mam na kogo wydawac a zawsze mi sie wydawalo ze trzeba kupe kasy wydac zeby sie odchudzic. Jednak nie. Dzis maz byl na bazarze juz i kupil truskawki czy na 2 sniad bym mogla je zjesc? Tylko jak? Jakis koktail czy same. Poradz. W weekendy owoce moge jesc wczesniej bo trning bedzie w poludnie albo po 10. Dzis mam omleta wiec zaraz zaczynam przygotowania. A potem do biedronki i trening. Potem sprzatanie, obiad corka 7letnia idzie na urodziny do kolegi z przedszkola wiec trzebs ja jeszcze zaprowadzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
Kasiu... na poniedziałek menu 1śn 6łyżek płatków owsianych, po 1łyżce pestek słonecznika, rodzynek lub żurawiny, siemienia lnianego 2śn serek wiejski 200g, 100g papryki obiad serek tutti jaki chcesz, orzeszki 200g kolacja ryba 200g ( jak na parze) lub100g ( jak wędzona), 250g brokuła. wyszło tł. 36g, węgli 86g, białka 93g. Nie wiem jakbym mogła więcej węgli do śniadania. Na pn bez owoców i wtedy węgli mało, jak są owoce to więcej węgli. W każdym produkcie są i węgle i białko i tłuszcze ale też nie ma co ograniczać tych węgli bo jak odzwyczaisz organizm to zaczniesz tyć od nich. Zostańmy przy kaloryczności 1000 a efety już się pojawiają więc nie przeginajmy. Ja po dniach obrzarstwa odwalam na drugi dzien owoce i wystarcza żeby uzyskać spadek z nawiązką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość35 kasia
Dzieki mine za jadlospis i cenne rady. Dzis byl killer i orbitrek. Jakos mi sie bardzo dobrze cwiczylo. Bylam w biedronce nakupowalam wszystko co potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja wróciłam z weekendu u rodzicach i tak jak myślałam kazali mi jeść i pilnowali haha powiedzieli ze maja juz dosc moich diet :P Także od dziś znowu musze zacisnąć pas jutr zjem zupe ogórową bo dostałam od mamy :P a teraz mam wreszcie chwile więc wskakuje w stroj i sobie tez pocwicze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
marcia mi też mąż dał limit do 55kg... a ja zastanawiam się między 52-54kg. W każdym razie przede mną ostatni intensywny tydzień. Raczej 3-5kg nie zgubię tym bardziej że jem 1500kcal więc nie spodziewam się spadków a raczej zastoju zanim organizm się przyzwyczaji bo jadlam bliżej 1400. Muszę powoli myśleć o przestaniu kontrolowania swojego menu... tzn chcę przestać ustalć menu z góry tylko boję się że będzie mi wtedy wychodzić mniej kcal niż powinno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość35kasia
Mine czy zamiast zurawiny to moge dac troche borowek do jutrzejszej owsianki? Dzis rano byl orbitrek 45min. Teraz wrocilismy z komunii. Musialam zjesc rosol ale malo klusek zjadlam mieso bylo tylko smazone wiec nie jadlam. I ok 18 zjadlam lososia pieczonego. Surowki ociekaly majonezem tez nie jadlam. I tak mi wystarcza 5lyzek platkow w owsiance zauwazylam ze jak jem rano owsianke to mam duzo sily. Wiec zostane przy 5lyzkach. Mine dzis sie zwazylam mam 1.8kg mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
mogą być i borówki... 100g to ok 40kcal. Wiesz suszone owoce mają to do siebie że lżejsze ale i strasznie kaloryczne. Kasiu nie myślisz żeby samej sobie ukladac menu?... wiesz nie tam że leniwa jestem tylko wiesz jak sama układasz to wiesz co jest w lodówce... jak ja to musisz latać a i nie kupisz nic na zaś bo nie koniecznie może być użyte. Przecież to takie proste na śn węgle, na 2śn serek + warzywa lub owoce, w trasie jogurt/ kefir + orzechy, kolacja miesko z warzywami ;).. no i super prawie 2kg w tydzień gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mine 55 kg to ładna waga nie wiem jak wyglądasz ale dla niektórych 55 jest idealnie a nie którzy już wyglądają za chudo :P Ja zrobiłam skalpel potem się wykąpałam i nasmarwałam antycelulitem zrobiłam też maseczke na buzię i włosy a teraz jem serek naturalny z otrębami nie pamiętam już kiedy statno tyle czasu sobie poświęciłam ale odrazu czuje się lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
No tak... tylko ja mam 162cm wzr.... z góry nie ma co za bardzo zrzucać... więc pewnie uda by poszły gdybym więcej zrzuciła...ja pisałam że zawsze moja waga była ok 56kg ale nie miałam tak mięśni wyrobionych... o ile góra mi się podoba to łydki stasznie trzymają zapasy tłuszczu... tak łydki :/ . Nie wiem zobaczymy co mi z tego wyjdzie... narazie dokończę wyzwanie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja mam podobnie u mnie góra ładna też mi się podoba ale uda są za duże ;/ pupe też mam odstającą ale tak w sam raz chciałabym tylko ją ujędrnić, uda uda uda to moja zmora ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
marcia martwy ciąg, skłony dzień dobry, przysiady z obciążeniem na pupę i uda... 2 pierwsze ćwiczenia na tylną część ud. Cuda zdziałały przez 2mce. No ale wiem że tak czy inaczej budowy swojej nie zmienię i np wewnętrzna część ud zawsze będzie miała te bułki... bo córcia ma moją budowę a jest szczuplutka i też je ma :/. Trudno ;) Kasia na jutro 1śn owsianka 5łyżek, 1łyżka siemienia, banan, cynamon 1łyżeczka 2śn serek tutti, grejfrut obiad kefir 400g, 10g pestek lub orzechów kolacja 200g piersi, pomidor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość35kasia
Minw dzieki za jadlospis na jutro. Jakbys mogla to jeszcze ten tydz bys mi pomogla z jadospisem. Jak bedzie potrzeba to kupie cos innego do jedzenia to co mi napiszesz. Dzis juz po treningu. Bylo turbo wyzwanie i skakanka. Potem bede sobie wszystko powtarzala az osiagne cel. W pracy co godz wstaje od biurka i wchodze na 4 pietro. Dzieki za wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość35kasia
Mine i mam pytanie czy czasami moge pozwolic sobie na sniadanie na jakas kromke chleba zytniego? Np w weekendy bo wiecej czasu jestem w ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
Hej... Kasia coś ram wprowadzimy... chleb sam w sobie nie jest tłuczący ale trzeba uważać z czym się go jada ;). Grahamkę przecież miałaś na śn ;) Ja poprostu preferuje ciepłe śniadania... jak nie owsianka to kuskus... albo makaron ze szpinakiem... tylko przy twojej kakoryczności tego makaronu byłoby śmiesznie mało dlatego nie wprowadzam :( ... ja wczoraj gościnę miałam... więc była i pizza i batonik po 22. Dziś wzrost do57,5kg więc dziś pilnuję żeby jutro spadek zobaczyć. A i wczoraj nie ćwiczyłam z braku czasu dla siebie więc moje wyzwanie trochę zachwiane jak nie wyjadę w weekend too nadrobię w sobotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
Kasia na jutro 1śn 2krromki chleba żytniego, 70g tuńczyka,salata, pomidor, 10g pestek lub orzechów 2śn serek tutti nat, ogórek duży, papryka 200g obiad jogurt nat 400g, 20g orzechów lub pestek kolacja serek wiejski 200g, papryka 100g, seler naciowy 100g... zostawiłam trochę zapasu żebyś mogła te kanapki liznąć masłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 35kasia
Mine super jadlospis na jutro. Extra. Dzis robie turbo spalanie. Juz widze ze cialo moje jest inne. Co prawda dalam sobie czas do konca lipca ale moze sie uda wczesniej ten cel osiagnac. Rozumiem ze jak jest chleb to juz bez owocow. Wroce do domu to musze do zeszytu kolejny jadlospis wpisac. Dzieki wielkie. Kupilam mloda kapuste moze bym mogla ja dodac do jakiegos dania tylko tak np w czwartek zebym miala czas ja zrobic. Jestes super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
hmm nie koniecznie jak chleb to nie owoce ale jedno i drugie są źródłem węgli a staram się tak układać żeby białka było ponad 60g ;) bo ono kluczowe w redukcji. Ja dzis killera zaliczyłam za karę ;). A co z tej młdej kapustki? Surówkę? Bigos light? Czy zupka jakaś? Kapusta nisko kaloryczna i ponoc pomocna w odchudzaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość35kasia
Mam nadzieje ze miala sile do cwiczen bo jak zjem owoca przed trningiem to mi lepiej sie cwiczy. No ale zobacze jak to bedzie jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
* młodej nie mdłej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
zawsze pestki czy orzechy możesz na banana zamienić bo to i to w granicach 100kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość35kasia
Ja killera zostawie na jutro. To jak Ci sie uda to cos bym z tej kapusty zrobila. A wegli mam troche ponad 100 tak? Pytam z ciekawosci . I taka redukcje moge prowadzic az osiagne cel. Tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość35kasia
No a banan nie za duzo ma wegli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
No z tymi węglami to tak od 95g do 140 różnie mi wychodzi. Pytałam wyżej co z tej kapusty chcesz? Czy tak możesz ciągnąć aż osiągniesz cel nie wiem... ja nie ryzykowałam chociaż u mnie po 2 mcach nastąpiło pogorszenie samopoczucia... myślę że organizm zaczął zwalniać metabolizm... także 2mce bym proponowała a potem stopniowe wyprowadzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
nie przejmuj się węglami w bananie i tak spalisz :P taki średni to 27g ;) ale ludzie się nie utuczyli jedząc owoce czy warzywa tylko fast foody, mąkę biała, panierki czy sosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość35kasia
No masz racje jesli chodzi o tego banana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość35kasia
Tyle sie napisalam i ucielo. Zrobie wszystko co mi z tej kapusty zaproponujesz. I nie gniewaj sie ze tak Ci glowe zawracam. To pociagne diete do 10.07 mam nadzieje ze te 8kg zrzuce. Noi bym chciala zebys wychodzic mi pomogla. Chcialabym tez jak troche tansze beda truskawki czy maliny je moc jesc. Bede jesc tak jak mi napiszesz. A chleb zytni z bialym serem mozna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×