Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Luzna pochwa po drugim porodzie

Polecane posty

Gość gość
no dokladnie gdybyscie nie byly rozepchane to nie robilybyscie sobie potem plastyki a robicie glupie baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem po 2 porodach... nie ma co czarować że ćwiczenia cuda zdziałają...musiałabyś chyba pochwą sztangi podnościc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie robia se cesarskiego ciecia bo sie naczytaja takich kretynek ktora twierdza ze jak urodza to nic sie nie zmienia i nie sa rozepchane a sa jak wiadro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może nie badzmy takie wulgarne. Ale temat rozciągniętej pochwy po porodzie to temat tabu. który lekarz was tak naprawdę uprzedził jakie mogą być następstwa porodu SN?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba kazda ktora ma choc troche rozumu wie ze jak urodzi to nie bedzie juz tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jak się naczytają kafetrianek co to po 2-3-4 porodach są ciaśniejsze jak przed...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko cierpliwości. Może po pierwszym porodzie wszystko wróciło już po 4 tyg, ale po drugim potrzeba więcej czasu. I tak jak piszą - ćwicz. To bardzo przyspiesza sprawę. Tylko niestety mało kobiet ma tego świadomość. 30 powtórzeń rano, 30 wieczorem i będzie jak nowa. To jak z mięśniami brzucha czy pośladków - same się nie wzmocnią a ćwiczenia potrafią pozytywnie zaskoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no na pewno jest lepiej nastepna sie wymadrza bo sama ma wiadro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
same dzieciaki sie tutaj wypowiadają :) Gdyby kobiety miały wiadra to nikt by sie nie decydował na więcej niż jedno dziecko matołki. A zastanawiać się po 4tygodniach po porodzie czy już taka zostanę? Nie przesadzajcie, naprawde. Tak, jak pisałam, u mnie wszystko wróciło do normy gdzieś po pół roku. I uważam, że teraz mam fajniejszy seks niż wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne gdyby wszystko bylo dobrze to nie robilybyscie sobie plastyki wiader. i mezowie by was nie zdradzali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak i tak ma spieprzoną pochwę to dlaczego miałaby nie urodzić kolejnego dziecka i tak takiej kobiecie bez różnicy. Zresztą dzisiaj mało która się decyduje na więcej niż jedno dziecko, jeśli w ogóle na się decyduje na rozmnażanie. Jeszcze napisz, że po karmieniu masz fajniejsze cycki. chętnie się pośmieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwolenniczka,pomyśl dlaczego jest coraz wiecej cc na życzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jak i tak ma spieprzoną pochwę to dlaczego miałaby nie urodzić kolejnego dzieckai tak takiej kobiecie bez różnicy. Zresztą dzisiaj mało która się decyduje na więcej niż jedno dziecko, jeśli w ogóle na się decyduje na rozmnażanie.Jeszcze napisz, że po karmieniu masz fajniejsze cycki.chętnie się pośmieję Xxxx Ależ mam z Ciebie ubaw zakompleksiona szmatko z lekką nadwagą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś zwolenniczka,pomyśl dlaczego jest coraz wiecej cc na życzenieZg Xxxxx Macdonalizacja społeczeństwa. Mówi Ci to coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:56,jak tam wlot wielkości krateru?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestescie zalosne ze wmawiacie innym i sobie ze nie jestescie rozepchane ze macie ladne cycki a macie zwisajace i brzydkie ze nie macie rozstepow a macie prawda boli ale jej nie zmienicie macie na wlasne zyczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jak i tak ma spieprzoną pochwę to dlaczego miałaby nie urodzić kolejnego dzieckai tak takiej kobiecie bez różnicy. Zresztą dzisiaj mało która się decyduje na więcej niż jedno dziecko, jeśli w ogóle na się decyduje na rozmnażanie.Jeszcze napisz, że po karmieniu masz fajniejsze cycki.chętnie się pośmieję Xxxx Ależ mam z Ciebie ubaw zakompleksiona szmatko z lekką nadwagą usmiech.gif xxx Widzę, że trafiłam w czuły punkt. Pochwa ci się obkurczyła, cycki ci się powiększyły i podniosły, schudłaś i wreszcie masz orgazmy pochwowe, a mąż nawet na inne już nie spojrzy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z nadwagą hahaha. Taka typowa projekcja własnych wad, które nam przeszkadzają na innych ludzi. Kicałaś już dzisiaj z Chodakowską?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:37,wybacz ale piertolisz:O ciemnogród się kończy i kobiety nie są zacofane tak jak kiedyś.Dotarło w końcu do nich,że życie nie kończy się na porodzie i po nim, chcą nadal czerpać satysfakcję z seksu.A ty zwolenniczka masz takie udane życie seksualne,to ciekawe dlaczego twój konkubent chodzi regularnie do klubów go go...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnia wypowiedz 10/10:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kluby go go.... no to jest mocny argument przeciw temu co zwolenniczka pisze.. gdyby po ciązy miała takie super cyce to facet nie latałby obcych ogladać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś zwolenniczka,pomyśl dlaczego jest coraz wiecej cc na życzenieZg Xxxxx Macdonalizacja społeczeństwa. Mówi Ci to coś? xx Wyjaśnij, bo nic nam to nie mówi xd macdonalizaja. Naucz się przynajmniej poprawnej pisowni takich trudnych terminów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy ktore macie wiadra tylko gadaciae ze jest super zalosne bo maz chodzi do klubow ma kochanke ale dla was i tak jest lepiej niz bylo i super wygladacie z wiadrami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozstępy to akurat indywidualna sprawa- ja nie mam, moja mama tez nie miała, więc można rzecz miałam szczęście:) Jeśli uważacie, ze są cesarki na życzenie ponieważ kobiety boja sie o pochwy to powiem wam, ze jesteście kretynki:) Może jakiś mały procencik tym się kieruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwolenniczka - odpowiedz - skoro masz takie cyce lepsze jak przed ciążą to czemu twój konkubent chodzi oglądać inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka miesięcy temu był tu temat i ta konkubiniara pisała,że pozwala mu tam łazic i gapic się na baby.Potem idzie z nią do wyra,a wyobraża sobie tamte,żeby mógł sie spuścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd wiesz, że termin źle napisany skoro nigdy wcześniej nawet o nim nie słyszałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×