Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mamka222

Dieta Dukana. Start 2 MARCA 2015 !

Polecane posty

Gość gość
To efekt jojo. Walcz z tym. Trzymam za ciebie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka1980
Hej hej, fajnie że ktoś tu jest :). Zawsze to raźniej. Za pierwszym razem na dukanie schudłam dużo i szybko....później oczywiście kilka prób - zawsze kończących się fiaskiem (wstyd)...Teraz od wczoraj znowu zaczęłam, bo waga osiągnęła dno....co gorsza zaczęłam i zamiast schudnąć to pół kg do przodu, ale jestem przed @, więc prawdopodobnie to ma wpływ (rano na wadze załamka :()...Jak Wam idzie? Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kasiu, wątek znów troszkę podupadł :/ Od kilku dni przypilnowałam wody i dzisiaj waga pokazała 64.4 Największą zmorą są słodycze :( Mogłabym jeść czekoladę na śniadanie, obiad i kolację. Od wczoraj nie tknęłam nic słodkiego i przyznam, że trochę mnie kusi...ale za każdym razem, gdy pomyślę o słodkim wypijam szklankę wody :) Ile chcesz schudnąć tym razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbea
Czesc ja tez jeszcze jestem tylko na 3fazie.Waga mi stoi w miejscu, robie czasem uczty ale uwazam zeby nie przesadzic.Niezapominajka to napewno woda sie odklada i dlatego waga skacze , ja tez z rana mam mniej niz wieczor.Trzymajcie sie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia 43
Renacia gdzie jesteś? Co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dukanki, dzisiaj u mnie 64.1. Powolutku wracam do wagi wyjściowej i postawiłam sobie nowy cel: 60kg do wakacji, a 57 do września. Zobaczymy, czy się uda ;) Dodatkowo zauważyłam, że kiedy chodzę na siłownię to waga stoi w miejscu :/ chyba wrócę do ćwiczeń w domu. Słonecznego weekendu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbea
Czesc u mnie 1kg w gore. ,ale sama sobie jestem winna bo zaczelam podjjadac slodkie.Postanowilam wrococ na 2faze po dlugim wekendzie..Pozdrawiam i zycze wytrwalosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona86
No dziewczyny a u mnie 63kg i od 1 czerwca wskakuje na III fazę zobaczymy co będzie Za jakiś czas zacznę od nowa żeby do 60kg dobić a na wakacje zostanę na III fazie bo jiz owoce się zaczynają i ciężko mi jest się powstrzymać Wam wszystkim gratuluję sukcesów i spadków wagi oby tak dalej Renia co się z tobą dzieje? Gdzie ty się podziewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbea
Iwona gratuluje wagii wytrzymalosciw dazeniu do celu. U mnie zalamka bo po miesiacu juz przybylo 2kg .ale ostatnio grile piwko no i co sie dziwic....musze troche przystopowac bo kg wroca a tego bym nie chciala.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona86
bea chociaż ty jesteś :-) tak wchodzę tu codziennie i noc się nie dzieje Ja od jutra na III fazę wskakuje już zakupiłam truskawki i będę dzisiaj robiła sernik na zimno oczywiście dukanowski ale z dodatkiem truskawek aż mi ślinka cieknie A ty bea na III fazie już jesteś? Ile kg zgubiłaś na dukanowski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość karo
Hej dziewczyny kto zaczyna ze mna start 01 czerwca Musze stracić 8 do 10 kg Moj najwiekszy wróg SŁODYCZE Ale damy rade ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość karo
Iwona i bea gratuluje wytrwałości ☺ ja już kiedyś super schudłam na tej diecie a teraz przez 2 latka zero kontroli i wszystko z powrotem Co za rozczarowanie gdy nie da się zapiąć spodni z ubiegłego roku SZOK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia 43
Co z wami? Renia gdzie jesteś. U mnie 9 kg mniej od 8 lutego. Pozdrawiam wszystkich.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiaczek 1981
Cześć dziewczyny. U mnie leci już 15 tydzień ciąży. na wadze 79,5 kg wiec trochę mi przybyło. Przede mną jeszcze 5 miesięcy i mam nadzieję, że jeszcze troche mi się ta waga utrzyma.przede mną wczasy nad morzem, juz się nie mogę doczekać. Leżę teraz w domu na zwolnieniu bo na początku ciąży miałam krwawienie i teraz na luteinie jestem jeszcze 2 tygodnie. Nudzi mi się strasznie, wszystkie programy telewizyjne,na które brakowało czasu - obejrzane po kilka razy. Dopiero drugi miesiąc w domu a ja już chcę do pracy. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbea
Czesc dziewczyynyJestemna 3fazie i codziennie truskawki wszamam to jogurtrobie to koktail i sernik takze na rozne sposoby.Iwona schudlam 12 kg.pozdrawiam i wytrwalosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że jednak ktoś tu czasami zaglada. Ja też od 1 czerwca na III fazie wyliczyłam wszystko i zajmie mi to sporo bo aż do bożego narodzenia ale co nas nie zabije to nas wzmocni :) też wcinam codziennie truskawki w przeróżnej postaci a do same ze słodzonym bieluchem a to szejk a to sernik na zimno z truskawkami i galaretką... Z uczta nie szaleję staram się jak najrzadziej jeśli wyskoczy mi jakaś impreza albo gdzieś wyjadę to już nie jeżdżę ze swoim jedzeniem. Dzisiaj mam dzień proteinowy więc skromnie ale wczoraj robiłm makaron z tuńczykiem oj pyszności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak ta trzecia faza wygląda? trzeba naprawdę uważać żeby nie utyć? kiedyś robiłam 1 i 2 fazę, schudłam super, ale waga wróciła z nawiązką, teraz zastanawiam się czy nie powtórzyć dukana na nowo z wszystkimi fazami ale panicznie boję się jojo, nie chciałabym znowu tego przerabiać...waga spora ponad osiemdziesiąt parę kilo a było kiedyś pięćdziesiąt kilka ...nie wiem jakoś teraz naprawdę mam lekki uraz do tej diety i tyle obaw, co radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Widzę niewiele mnie ominęło od mojego ostatniego wpisu bo straszna cisza się tu zrobiła :( Posłuchałam waszych rad i obecnie jestem w trakcie terapii psychologicznej bo przez moją nadwagę popadłam w lekką depresję.Właśnie wróciłam z kolejnej rozmowy i jestem pełna optymizmu że teraz mi się uda! Po drodze zrobiłam zakupy potrzebne do fazy uderzeniowej i dziś startuję.Już wiem z czym miałam problem i postanowiłam zawalczyć o moje szczęście!!Potrzebuję troszkę wsparcia,wygadania się jak będzie trudny dzień i tak o WAS moje drogie pomyślałam ...Może znajdziecie troszkę czasu czasem żeby się odezwać tutaj?Niestety nie umiem zmienić mojego pseudonimu,ale dziś jestem Justyna127g.Nawet nie wiem kiedy waga tak wzrosła,ostatnio ważyłam się jakieś 2 miesiące temu.No cóż,nie załamuję się i walczę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zaczęłam wczoraj dietę ale przyznam, dzisiaj wymiękłam, na obiad zjadłam już troszkę kaszy, truskawek jogurtu i łyżkę cukru trzcinowego, potem planuję koktajl ze szpinaku.... nie wiem jak dawniej wytrzymałam na tej diecie tyle dni, miesięcy, teraz zwyczajnie nie daję rady! nie umiem się już tak katować i poświęcać...spróbuję robić 1 dzień protein i jeden takiego jakby PW(albo raczej zdrowego jedzenia)może tak wytrzymam, nie robię też już żadnej uderzeniówki, pzdr waga od wczoraj spadła mi o 800 gram, ale ćwiczę sporo i biegam, więc tak naprawdę nie wiadomo czego to zasługa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jutro polecę znowu z czystymi proteinami....sama jestem ciekawa co z tego wyjdzie....chętnie powspieram się z kimś, bo z motywacją u mnie ostatnio naprawdę kiepsko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Jestem 6-ty dzien na 1 fazie a jutro zaczynam faze 2. Startowalam z wagi 82.4 a w tej chwili jest 76.9 Wg testu na stronie Dukana powinnam byc na 1 fazie 6 dni a moja optymalna waga to 62.7 ,ktora powinnam osiagnac do 25.09 Mam nadzieje ze mi sie uda. Start 82.4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona86
justynka ja nadal jestem i chętnie będę cię wspierał :) będzie dobrze tylko dużo samokontroli i dasz radę jak widać na naszych przykładach da się. gość na trzeciej fazie jest ok tylko trzeba się mocno pilnować żeby sobie nie popuścić za bardzo ale jeśli trzymasz się określonych regół to jest ok pamiętam że ja strasznie się bałam tej iii fazy czy nie przytyję i miesiąc zwlekałam z tym żeby ją zacząć ale teraz od 1 czerwca jestem na niej i jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona86
Ivita jestem w szoku że Ci tyle na uderzeniówce spadło BRAWO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczyny chciałabym sie dołączyc do was już kolejny raz stosuję te diete ale moje słabośc to słodkie na tą chwile waże 69kg a moja wymarzona waga to 60 kg mam nadzieje ze z wami dam radę i te forum da mi tej silnej woli pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbea
Czesc .Aja jestem zalamana bo 2kg mam do przodu.Wiem to moja wina bo troche pofolgowalam wiecie teraz imprezka ,gril itp....chyba wroce na2 na miesiac bo boje sie ze wroci i jojo morowane. Iwonka jak u Ciebie z dietka.? Pozdrawiam wszystkie dukanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia3074
goścbea wiem cos na ten temat własnie to jest to że teraz ten sezon grilowy jest też po takich imprezach mam 2 kilo do przodu a najgorsze to własnie jest że cieżko zgubic już ważyłam 67 kg a tu wchodzę na wage i 69.400 też sama jestem wściekła na siebie mam nadzieje że ta dieta spowrotem mi pomoże tylko potrzeba silnej woli dwa lata temu stosowałam tą diete i byłam zadowolona silna wola była a teraz cieżko ją poddołać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona86
bea u mnie spoko nie narze4kam mam wachania wagi w odstępstwach 3kg ale się tym nie łamię dla mnie najważniejsze żeby nie przeskoczyło 65kg a wy dziewczyny jak macie 2 kg więcej to nie kombinujcie bo to normalne że nie ustabilizujecie wagi na takim poziomie do którego zeszłyście dukam w swojej książce pisze że te kilka kg różnicy w trakcie III fazy może się pojawić i to normalne Dziewczyny nie popadajmy w paranoję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbea
Czesc moze Iwona masz racje , bo to woda sie odklada.Caly tydzien grzecznie bez zadnej uczty to moze wroce do wagi.Zostane na 3 .Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczyny jak sobie radzice z dietką i jakie macie wyniki ja jak narazie daje jakos rade mam nadzieje że dotrwam do celu to jest moje marzenie z 69.4. waże 68.5 niejest to wynik zadowalający ale liczy sie to że coś spada życzę wam powodzenia w osiągnieciu celu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×