Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mamka222

Dieta Dukana. Start 2 MARCA 2015 !

Polecane posty

Gość PUW
Marzena to tak jak ja, ale moj cel 85 tak wyliczyl test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PUW jak miło ze nie jestem sama!!! Może z Wami mi sie uda. To forum mi podniosło wiare w siebie jak przeczytalam że niektóre juz schudły po 20 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renacia 41
Hallo hallo widze ze ze starej ekipy juz malo nas zostalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renacia 41
Witam wszystkie nowe dziewczyny:)u mnie juz -18kg radosc nie do opisania.ale cel jeszcze nie osiagniety. Lillia gratuluje obecnej wagi:)u mnie dzis na sniadanie byla buleczka otrebowa bez ktorej tej diety sobie nie wyobrazam. A teraz wlasnie zajadam klopsy wolowe w sosie pomidorowym.pycha:)justyna 120kg fajnie ze jestes znowu :)iwona 86 gratuluje wyniku.zawsze jestes o 3kg lepsza ode mnie hihihi. ..no ale ja wychodzilam z wiekszej wagi:(pozdrawiam wszystkie dukanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena 1974
Rencia 41 a te 18 kg to w ile miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renacia 41
Marzena1974 na diecie jestem od 20 pazdziernika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbea
Witajcie dukanki .Dalej jestem na diecie ,ale waga znów stanela,chociaz bez grzeszkow .,strasznie mnie to wkurza bo zostalo juz niewiele a trwa to juz jakiś czas,..Zaczelam tez codziennie cwiczyc ,i efekty widać ,bo znajomi mówią ale ty schudlas....Zycze wytrwalosci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mi dzisiaj kolejne cyferki lecą w dół, w sumie od 18.01 zlecialo już 9 kg. :-D cieszę się bardzo, bo jeszcze 3 kg. I zejdę poniżej magicznej 90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renacia 41
Goscbea musisz to przetrwac a pamietasz jak ja marudzilam ze mi waga stoi???ale za to teraz spada jak szalona:)naprawde:)dzis sie zwazylam i jestem w szoku.teraz zbieram nagrode za to ze kiedys potralila nie drgnac nawet dwa tygodnie:)teraz moje nastepne chwalenie bedzie jak osiagne -20kg.jezuu ile ja cielska nosilam na sobie:(dziewczyny pijcie duzo zielonej i czerwonej herbaty:)u mnie jak zwykle buleczka otrebowa z bialym serkiem i lososiem. A na obiad mam jeszcze z wczoraj klopsy wolowe w sosie pomidorowym:)milego dnia dziewczyny i nie grzeszymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PUW
Hej dziewczyny Kto ma dobry przepis na bulki otrebowe? Ja robie je, ale wydaje mi sie ze one sa zbyt mokre. Dosyc dlugo je pieke w piekarniku, pozniej odczekam az odparuje ale mimo wszystko jakies mokre. Ja daje jajo, otreby i jogurt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna120kg
PUW Może to dlatego że dajesz jogurt? Ja daje jaja,otręby i twaróg fit i wydaje mi się że są w sam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PUW
Justynka czyli jedno jajo, 3 lyzki otrab i ile twarogu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
82kg ;) Hej dziewczyny. Witam wszystkie nowe osoby. Moja dietka działa, czuję się świetnie. Dziś na wadze 82 kg, po tygodniu 1.5 kg mniej, jeszcze tylko bagatela 12 kg i będę w domu ;) Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PUW Kochana , ja robię sobie większy zapas i mrożę bułeczki. Mam taki przepis ; 6 jaj , 500g twarogu 0% , 15 łyżek otrębów owsianych , 9 łyżek otrębów pszennych , pół łyżeczki proszku do pieczenia . Wychodzi mi z tego 12 - 15 bułeczek , zależy jakie zrobię duże. Na 2 bułki nie opłaca mi się piekarnika grzać.Poza tym nie zawsze mam czas na to żeby piec więc rano wyjmuję z zamrażarki i na śniadanko się odmrozi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona86
Kochane sprawdzony przepis na buleczki: 250g twarogu chudego mocno odcisnietego 2 jajka 3 lyzki otrab pszennych 6 lyzek owsianych Pol lyzeczki proszku do pieczenia Pol lyzeczki sody Przyprawy do smaku (ja dodaje sol pieprz czosnek granulowany i suszona cebulke) Czasami posypuje sezamem Wszystko wlozyc do miski wymieszac mikserem ale doslownie chwilke zeby sie "paćka" nie zrobila Ugormowac buleczki piec az sie zarumienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbea
Witam. Renacia super ze Ci waga spada ,gratuluje..mam nadzieje ze tez tak będzie u mnie.Jak do Swiat nie spadnie ,to przejdd na 3faze. Basia Tobie również kibicuje i fajnie ze Ci waga spada.ATy caly czas jestes naPw? Dziewczyny mam pytanie czy po schudnieciu cialo macie jędrne? ,bo mi zrobilo sie takie zflaczale i dlatego tez zaczelam cwiczyc?Moze cos podpowiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renacia 41
Goscbea ja tez troche cwicze i biegam bo cialo robi sie obwisle.dziewczyny ja robie bulke otrebowa w mikroweli i mam codziennie rano swieza.i jak sie klade wieczorem to nie moge sie doczekac rana na ta buleczke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renacia 41
Goscbea mi tez cialo zaczelo sie robic zflaczale i dlatego zaczelam biegac.a co do buleczek to ja robie codziennie swieze i w mikroweli:)uwielbiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy od biegania ciało się poprawi, czy lepiej zacząć jakieś inne ćwiczenia. Ja 9 kg za sobą mam, ale już zaczyna mi skóra wisieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna120kg
Witajcie. Ja jestem za tym aby ćwiczyć,tylko wtedy waga może wam stanąć albo i podskoczyć w górę,więc żebyście się potem nie załamały... Ja ćwiczę od jakiegoś miesiąca,bo po ostatnim zrzuceniu ponad 30 kg skóra strasznie mi na rękach wisiała i nie chciałabym tego powtórzyć.Moja waga stoi jak zaklęta może przez te ćwiczenia,no ale nie poddam się póki nie dojdę do celu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety nie mam możliwości biegania ale mam trenera personalnego który wyciska ze mnie codziennie wieczorem resztki sił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od 5 dni na diecie codziennie ćwiczenia i bieganie około 1,5 godziny a waga bez szaleństwa schudłam 1kg 20 dag troche to dołujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewuszki. Ja po 3 dniach 1kg mniej. Dziś przeczytałam ksiązkę Dukana od deski do deski i okazało się że w te 3 dni popełniłam mnóstwo błędów. Więc od jutra 10 dni ścisłej diety z samymi proteinami. Od pon dochodzi sport. Przytargalam z piwnicy rowerek treningowy i ławeczkę do brzuszków.Sciągnełam z neta Chodakowską, ale jak zobaczyłam te ćwiczenia to się załamałam, bo to nie dla mnie. Od pon długie spacery do lasu z psem, bo boję się biegania żeby mi stawy nie wysiadly przy mojej wadze. Trzeba się rozruszać, bo od 3 miesięcy jestem na zwolnieniu lekarskim po operacji i się zasiedziałam i zastałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owieczka25 Nie dołuj się!! Waga i tak pokazała Ci dobry wynik jak ćwiczysz!Zrzuciłaś pewnie więcej kg ale ćwiczenia powodują ''ubijanie'' mięśni które też mają swoją wagę.. Nie poddawaj się i ćwicz w miarę możliwości a następnym razem waga mile Cię zaskoczy ;) marzena 1974 Jeśli ktoś bierze się za dietę nie przeczytając wcześniej książki to błędy się zdarzają ;) Jeśli zaczniesz ćwiczyć to waga nie pokaże szokującego wyniku .. Nie wiem co reszta Dukanek o tym myśli ale ja w fazie uderzeniowej nie ćwiczyłam wogóle.. Tobie też to polecam.Wybrałam tą dietę bo szybko na niej lecą kg w dół ( szczególnie w fazie uderzeniowej) jak zaczniesz ćwiczyć to niestety możesz niemile się rozczarować bo tak jak wspomniałam wyżej mięśnie się ubijają i na wadze szału nie będzie.Proponuję ZERO sportu w fazie uderzeniowej ( bo wynik motywuje nas do dalszej walki!!) Jeśli masz czas i ochotę to zacznij ćwiczenia i dłuuugie spacerki w II fazie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emikap Samo bieganie nie pomoże Ci wyrzeźbić całego ciała!! Poszukaj na necie coś ciekawego i zaczynaj ćwiczenia choćby od jutra bo uwierz mi lepiej rzeźbić sylwetkę w trakcie diety niż po kiedy widzi się efekty odchudzania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna 120kg Książkę czytałam juz kiedyś ale dużo rzeczy pozapominalam. A co do cwiczen może masz racje, bo faktycznie jak kiedys sie.zapisałam na.aerobic i nabrałam wagi od tego to tylko w dół wpadłam. A czy Ty po utracie tych kg nie masz problemu z obwisla skórą? Ale na spacery i tak muszę chodzić bo od 3 mies prawie nie wychodzilam z domu i musze braki tlenu nadrobić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chanellnl
Witam nowe dukanki :) My już w domu. tylko tydzien urlopu ale wypoczełam :) gdyby nie problemy zdrowotne mojego psiaka byłoby już wigóle super :) Oczywiscie grzeszki były :( od dzisiaj proteiny musze wrocic do wagi z przed wyjazdu. Justyna120kg może kiedys sie umówimy jak bede w pl :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna 120 kg. Chyba faktycznie muszę zacząć ćwiczyć, bo już wiedzie mi skóra tu i tam. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziśiaj na kolacje placuszki otrębowe, pyszne były. Drugi dzień pw waga cały czas w dół, zastój z przed tygodnia wynagrodzony , bo ostatnio z każdym dniem coraz mniej na wadze. Nie minęły 2 miesiące jeszcze a za mną 9,5 kg:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×