Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mamka222

Dieta Dukana. Start 2 MARCA 2015 !

Polecane posty

Gość chanellnl
Niezapominajkaxd powodzenia na egzaminie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbea
U mnie dzis na obiad pstrąg z warzywami.Bylam na zakupach i kupilam dzinsy40 a bylo 44.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna120kg
gośćbea BRAWO :d moje spodnie już też trochę luźne się zrobiły ale chyba nie na tyle żeby w mniejszą rozmiarówkę wskoczyć.Teraz mój rozmiar to 48 :/ ale dalej walczę! Niezapominajka Jak ci poszło na poprawce? chanellnl Tak,mam bliźniaczki :) Kiedy ty wyruszasz do PL?Pytam bo nie wiem od kiedy kciuki trzymać żebyś baardzo nie grzeszyła ;) Iwonka ja nic nie napisałam co na obiad bo u mnie dziś same P więc szału ni ma.Taka zwyczajna rybka z piekarnika posypana pieprzem cytrynowym i kefir naturalny oczywiście 0%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chanellnl
Justyna120kg Jutro wyruszam i kciuki bardzo potrzebne :) Ja jestem mamą bliźniaków :) mam parkę :) goscbea brawo za zmiane rozmiaru :) U mnie tez bez szału. Zrobilam pulpety w piekarniku a na kolacje krewetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna120kg
chanellnl W jaki rejon Polski jedziesz jeśli można wiedzieć? Mam nadzieję że pomimo urlopu będziesz się odzywała czasem ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbea
Witam .Znowu wekend dzis mam dniP naszczęście siedze w domu ,to nie podjem nic niedozwolonego. Z moja figura juz jest prawie ok,ale pomimo rozmiaru to uda i biodra mam duże,bo gora drobna taki typ gruszki..najlepiej jakbym wazyla 60 kg.to bym mega zadowolona byla... Justynkanapewno dojdziesz do upragnionego rozmiaru ,czego Ci życzę i trzymam kciuki.. Dzis zjadlam owsianke, filet z kuraka ,makrela. Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny u mnie waga pokazala dzisiaj rano 67 kg czyli jiz mam na liczniku +20kg Az sie sama buzia smieje ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owieczka30
Hej dziewczyny ja też zaczynam Dukana od 1 marca obecna waga 63,5 kg przy wzroście 164 cm chce schudnąć do około 56 kilo więc dramaty nie ma ale łatwo na pewno też nie będzie. Będę śledzić Wasze wpisy i pisać jak mi idzie. Pozdrawiam i trzymajmy się dzielnie swoich postanowień lato tuż tuż musimy mieć co pokazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbea
Iwonka gratuluje !!!!!! Super wynik jestem pod wrazeniem.. Ja wlasnie wrocilam z kina ,bylam z synem ,on zajadam sie popkornem a ja tylko obeszlam sie smakiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka, poprawkę zdałam :) Więc jestem już po sesji :D cudowne uczucie, zwłaszcza, że dzisiaj weszłam na wagę i jest mnie trochę mniej niż tydzień temu :) Walczymy dalej, dzielnie :) Wierzę, że wszystkie osiągniemy wymarzony cel! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emikap
Witam wszystkich. Jestem nowa na forum. Na dunkanie od 18.01 i 7,5 kg mniej zaczynałam z waga 101,5 kg, więc jeszcze ładnych kilka kilogramów mi zostało. Nie chudne regularnie, raz 1,5 kg a raz pół kg na tydzień, teraz niestety zastój mnie dopadł, ale nadal trzymam się zasad i nie grzesze. Mam nadzieję że waga zaraz ruszy w dol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna120kg
Iwonka Bardzo się cieszę Twoim szczęściem.Teraz wiesz że warto było ;) Przypomnisz mi od kiedy walczysz z Dukanem? owieczka30 To Twój pierwszy raz z dietą Dukana? Niezapominajka gratuluję zdania egzaminu ;) Czyli teraz już bez stresu i uwierzysz w siebie :D Emikap Witamy ;) Ty już ze stówki na wadze zeszłaś a mi jeszcze 13 kg zostało żeby wynik był dwucyfrowy :/ czasami tak to jest z tą wagą że płata figle po to żeby za chwilę mile zaskoczyć więc nie poddawaj się! Ty na Dukanie pierwszy raz?Do jakiej wagi dążysz ? chanellnl Ja trzymam kciuki za Ciebie! Masz limit jeśli chodzi o grzeszki z polskim jedzeniem ale nie odmawiaj sobie wszystkiego bo to też nie zdrowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna120kg
Kochane mam taki pomysł.. Co wy na to żeby pisać pod każdym wpisem nasze efekty? Mam na myśli takie wpisy jak ma Niezapominajka.Ja mam słabą pamięć do cyferek i dat a tak byłoby prościej i większa motywacja jak się patrzy ile zgubiłyście już kg... Niezapominajka ty to wpisujesz za każdym razem czy jakoś to zapisałaś i samo się wbija? Może po prostu wpisać raz a potem - kopiuj -- wklej -- :D Tylko od czasu do czasu wynik końcowy zmieniać rzecz jasna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona86
justynka na dukanie jestem od 19 października :) Też jestemm za wpisywaniem wyników jeśli robiłoby się to jakoś automatyczne to byłoby super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna120kg
iwona86 To czekamy na Niezapominajke ;) Może nas poprowadzi jak to się robi i każda będzie wiedziała jak nam idzie ;) w 4 miesiące 20 kg zrzucić to bardzo dobry wynik!! Masz się czym pochwalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emikap
Dzięki za miłe przyjęcie. Tak, pierwszy raz na dunkanie jestem, chociaż innych diet, które stosowałam nie zlicze , dlatego nie mogłam się zdecydować na kolejną, ale nie żałuję że ja zaczęłam. Chciałbym osiągnąć przynajmniej 75 kg, ale z 80 też już będę super zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emikap
Justyna 120 kg. Trzymam kciuki, żeby te 13 kg do dwucyfrowej wagi zlecialo łatwo i bez pokus. Fajnie, że znalazłam to forum, dobrze jak ludzie wspierają się wzajemnie w walce z nadwagą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a więc tak: musicie przede wszystkim "zarejestrować" wasze nicki. Jak już to zrobicie, to ukaże wam się tenże nick po prawej stronie ekranu, obok będzie napis wyloguj. Klikacie w to i pokaże wam się długaaa lista waszych wszystkich postów...jednak na samej górze będzie widniał wasz nick i opcja "edytuj konto". Klik i ukazuje wam się kilka pól do wypełnienia, m.in. z prośbą o adres email i kilka słów o was, itd. Wybieracie odpowiednie pole i już, wpisujecie co chcecie :) Nie jestem dobrym dydaktykiem, mam nadzieję jednak, że pomogłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emikap
Dzień dobry wszystkim, ja szybko przed pracą. Na wadze dzisiaj 93,5 więc waga drgnela, pół kg w dół. Życzę Wszystkim udanego dzionka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna120kg
Emikap Mam nadzieję że będziesz nas często odwiedzać ;) jak narazie to tylko ja tutaj byłam z wagą startową ponad 100 kg.Jak to Twój pierwszy raz z Dukanem to do wiosny będzie Ciebie o wiele mniej bo za pierwszym razem waga leci błyskawicznie.Ja niestety zaczynam któryś raz z kolei i kilogramy tak szybko nie spadają,dlatego nie poddawaj się jak już zaczęłaś bo potem będzie Ci trudniej.Jakim Ty systemem jedziesz na warzywkach? Ile dni warzyw a ile samych protein?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna120kg
Niezapominajka To te postępy wpisać tam gdzie pisze ''kilka słów o sobie'' czy tam gdzie pisze ''aktualna stopka'' Już się zarejestrowałam ale nie wiem gdzie to ma być :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emikap
Lecę systemem 5 p /5 pw i jest ok. Już fajnie się czuje, bo już widać Pierwsze efekty i to buduje nadzieję. Ty też się nie poddawaj już teraz, bo szkoda Justyna 120kg. Będę na pewno często tu zaglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chanellnl
Hej dziewczyny Witam nowe nowe koleżanki :) Iwona86 piekny spadek wagi :) ogromne gratulacje :) Justyna120kg pochodze z woj.śląskiego . Dzieki za kciuki, kilka małych grzeszków mam za sobą ale staram sie trzymać diety. Bardzo fajny pomysł z tym podpisem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej dziewczyny. Ja po wizycie u lekarza. Okazalo się że to zapalenie to to jednak problemy z wątrobą były, a w sumie są. Jak wiecie zmodyfikowałam trochę swoją diete i dodałam codziennie warzywa. W ostatnim tygodniu diety dukana byłam na pw i po 5 dniach z 82.9 skoczyło mi na 84.2 dlatego zdecydowałam ze odstawię tą diete. Zmodyfikowanie jednak przyniosło efekty, bałam się że zacznę tyć jak szalona ale dzięki Bogu nie i teraz po tygodniu mam już - 0.7 kg czyli waga pokazuje 83.5 kg Cieszę się bardzo.... Trzymam kciuki za was i za siebie również. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PUW
Hej Dziewczyny. Dawno nie zagladalam- a to bardzo zle ! Po 20 dniach diety tylko 5 kg mniej. Waga stoi od 5 dni ech i wiem dlaczego, to przez dogadzanie sobie mlekiem do kawy 3,2%. Niby takie nic, troche mleczka:P. Wczoraj wzielam sie ostro za diete a dzisiaj wynik znowu stoi w miejscu. No i nie wiem hm zrobilam salatke ze sledziem. Śledz malosolny wymoczony, troszke cebulki, 2 jaja do tego i jogurt doprawiony. Tak mi smakowala ze zjadlam to na obiad i kolacje. Kurde ja chyba chudne tylko jesli jem miecho !! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PUW
ach ktoras z dziewczyn pytala mnie o ta nowa diete dukana - 7 stopniowa. Ja ją będe stosowac pod koniec fazy II, albo jako przerywnik w czasie fazy II, bo ile mozna byc na tej fazie hahah ;) Uwazam ze to dobry pomysl- tak dla oddechu organizmu i dla podtrzymania wyniku. Tu nie mozna dac linku ale ja ta diete ( po polsku) znalazlam na stronie zKotemWkuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbea
Czesc w wekend bylo grzecznie i dzis 65,2 za niedlugo 4 będzie . Niezapominajka gratki zdania egzaminu. Witam nowa dukanie. Dzis mam naleśniczki na obiad ..pycha.. Trzymam za Was Byscie schudly i trzymamy dietę bo WARTO sie trochę pomeczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbea
Basia dobrze ze zmodyfikowalas dietę bo ,bo zdrowie najwazniejsze. Pozdrawiam Ja tez wybieram siezrobic badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna120kg
Niezapominajka Dziękuje za pomoc,bardzo to proste ;) Trzymam kciuki aby proteinki ze smakiem były zjadane ;) Emikap Ja też jadę systemem 5/5 bo tak mi łatwiej.Nie mam zamiaru się poddać bo wiem że warto :P chanellnl Miło że o nas myślisz na urlopie ;) Ja teraz też mieszkam na Śląsku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×