Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość obiektywny 34

mężczyzni są lepszymi,bardziej kochającymi ludzmi

Polecane posty

Gość gość
Bardzo mi przykro, że się połamał, bo to zawsze cierpienie. Ale tak jest w przypadku tych sportów, ryzyko istnieje zawsze. Tak, jeśli chodzi o narty, to przydać się może pomoc do noszenia, ale dziecko nie może wiedzieć, że się denerwujesz i wyczuwać Twojego strachu. Bo wtedy zwiększasz jego szanse na wypadek. Jeżeli już musisz się denerwować to tak, żeby tego nie zauważył, a dziecko zauważy nawet Twoje miny i wzdychania. A jeżeli chodzi o tych chuliganów, którzy wybili synowi szczękę, to powinnaś zgłosić pobicie, a oni powini zostać ukarani. Inaczej nauczą się, że mogą być bezkarni i znowu komuś przyłożą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bzdury piszesz,mam prawo byc przy dziecku zawsze ..bo jest moim dzieckiem..i to go nigdy nie dekoncentrowało a jedynie uskrzydlało.Trenerowi Zwsze zależało na obecnosci rodzicow zwłaszcza na zebraniach i zawsze takich rodzicow były tam całe grupy..tworzylismy nawet taka paczke.Nikt mi niw bedzie mowił czy mam prawo być przy dziecku czy nie?,bo to moje dziecko..zwłaszcza że byłam tam zawsze głownie na proźbe dziecka.Zazwyczaj kiedy coś działo sie źle to głównie wtedy kiedy mnie nie było .Co może być bardziej niebezpieczne od skokow? .Nie chcr mi sie z Toba pisać,widać ze nie masz pojecia o dzieciach !Poqiedz to tym grupom matek i ojcow ktorzy zawsze tam sa ,to Cie wyśmieją.Zreszta nie opłaca sie jechać do domu na 2.godziny 30 km.wiekszosc rodzicow zostaje i cieszy sie obserwujac postepy swoich pociech!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet musi zapewnić -samochód -mieszkanie -prace i płynące z tego pieniądze -zapewnia atrakcje i rozrywkę -jest odpowiedzialny , zaradny i ogarnięty -doświadczony seksualnie -przebojowość w towarzystwie -pewność siebie -umiejętność poderwania -umiejętność obrony i bicia się -super ciałko (żadne tam chude czy cos) -urodę często przewyższającą tą kobiecą-bo rzadko się zdarza żeby kobieta brała faceta brzydszego od siebie Wszystkie kobiety szukają sponsora który będzie je utrzymywał i robił za nie wszystko, dawał od siebie więcej niż ona,zapewniał wszelkie dobra by nie musiała się martwic księżniczka .One nie kochają bezwarunkowo smutas.gif tylko za cos ! To materialne istoty które kłamią , manipulują by osiągnąć swój cel a faceta nie kochają bo zawsze mogą zmienić go na lepszy model ! Wiadomo ze każdy,także facet potrzebuje bliskości i czułości - niestety , nie ma co się łudzić ze dotrzyma ona wierności i lojalności. praktycznie każda kobieta pomimo stałego partnera ( i dzieci) jeśli nawet nie zdradzi fizycznie to przeżyje wielkie z tyłka wyjęte platoniczne miłości i fascynacje innym facetem smutas.gif bo prawda jest taka ze dzięki temu ze to kobieta wybiera faceta (zwykle więcej reprezentującego/dającego od siebie niż ona) to facet naprawdę kocha-a kobieta wymaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawo masz, żeby tam być, jeśli nie panikujesz, a jeśli umierasz ze strachu, to nie pokazujesz tego dziecku. Koniec dyskusji z Tobą, bo nie pojmujesz, w czym rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - Następny, który wypisuje bzdury. Są kobiety, które nie są materialistkami i które potrafią kochać bezwarunkowo. Ale bezwarunkowo można kochać tylko kogoś, kto nie jest draniem i komu można ufać. Tyle i aż tyle, bo to dla wielu z Was Panowie już zbyt wielkie wymaganie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wreszcie zrozumiałas !tak własnie powinna zachowywać sie matka,w chwilach niebezpieczeństwa..kamienna twarz.bo ma podtrzymywać na duchu i dawać siłe /nawet jeśli od śroska cała sie trzesie o dziecko !A kto Ci powiefział ze panikowałam?Ostatnio ratowałam rannych w głośnym wypadku,przeszłam kurs psychologii i pierwszej pomocy..potrafię zachować zimną krwew!.Moje dziecko ma we mnie oparcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-]:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość 2015.03.01 No wreszcie zrozumiałas !" Ja tego nie zrozumiałam, tylko od początku Tobie pisałam, że widok nadopiekuńczej, spanikowanej matki (lub ojca, bo tacy też są) w trakcie uprawiania przez dziecko ekstremalnego sportu zawsze szybciej grozi mu wypadkiem niż brak tego rodzica na treningach. Noszenie sprzętu to coś zupełnie innego, mówiłam głównie o chwilach na treningach, w których dla własnego bezpieczeństwa dziecko musi być jak najbardziej skoncentrowane. I o tym, że wielu takich sportów nie da się nauczyć bez siniaków i stłuczek, zależy jaki to sport. A nawet mistrz nadal może sobie coś zrobić a nawet zginąć, bo to zawsze są ryzykowne sporty. Jedne mniej, a inne bardziej niebezpieczne. Gratuluję, że udało się Tobie pomóc ofiarom wypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsze pościele na e- posciele - zdecydowanie do polecenia, dla mężczyzn także!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gowno prawda:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak oni bardzo kochaja ,ale tylko swoje wygody ,sex,piwko,i swiety spokoj,a lepsi sa tylko w bajerowaniu,klamstwach i odwracacanu kota ogonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety potrafia zajac sie starzymi ludzimi za dormo nawet i pampersy im pokornie zmieniac a facrt nie podejmie sie kobieta poswieca zycie i mazenia dla rodziny a facet robi kariere i oklaski zbiera. npma firme jakos budowlana i mysli ze zrobił cos wartosciowego a na zone potrafi powiedziec ze sie do niczego nie nadaje a zzzona sieedzi w domu i poswieca sie dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×