Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ile zarabiacie i gdzie pracujecie ?

Polecane posty

Gość gość
Budżetówka: 1368 zł na rękę, uśredniając z 13-tką, dodatkami i okazjonalnymi premiami za dobrą pracę, wychodzi ok. 1600 na miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uchodźca. Mam mieszkanie dostać za darmo i przez 2 lata wypłata 1500 netto ale nie wiem dokladnie -możecie potwierdzić ? Ubezpieczenie i opiekę zdrowotną też dostanę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nauczycielka, 9 lat pracy, ok. 2300 na rękę. Sama sobie współczuję :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1100 konsultant telefoniczny w WARSZAWIE czyli namawianie ludzi na bezplatne badania i juz mam k***a dosyc tych ludzi chamów co nawet nie posluchaja co mam im do powiedzenia i odrazu ci wrzucają , wlasnie chyba tylko w polsce taka patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wogole to w*****a mnie ze ludzie muszą życ za takie psie pieniądze żałuje że się urodziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sklep internetowy - doradca (sprzedaż międzynarodowa) 2 400 - 3 200 netto miesięcznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1,8 netto - sprzątaczka (spółdzielnia mieszkaniowa) - czy, że jestem sprzątaczką to jestem gorszym człowiekiem, mam mniejszy żołądek, nie muszę tyle jeść co inni - no powiedzcie, też bym chciała zarabiać godnie, żeby nie brakowało od pierwszego do pierwszego, żeby starczało na życie na opłaty a przy takiej pensji to ciężko przeżyć, trzeba się zapożyczać a potem płacić odsetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25 tys. prowadze swoja firme, pracuje dziennie około 3godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1850 netto. obsługa klienta, umowa o pracę. ostatnia podwyzka 2 lata temu...27zł na rękę...za to nawet dziecka do kina nie zabiorę. duże miasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
współczuję pracy za tak nędzne grosze, ciężko się za to utrzymać, naprawdę serdecznie współczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2,8 tyś. netto (czasem dodatkowo jakieś premie, dodatki ale dość rzadko) - kierowca zawodowe wykszt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda jest taka, że życie za około 2 tyś. na rękę jest niezwykle trudne, trzeba oszczędzać na wszystkim a budżet i tak się nie dopina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3000 netto kierownik sklepu korpo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam pracy, mąż mnie utrzymuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Własna działalność - Handlowiec 8-10 tys brutto. Po opłaceniu Zusow srusow 5-6,5 netto. Uważam ze to malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naprawdę dobre zarobki są właściwie jedynie w branży IT tylko informatycy mają szanse na godziwe życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
referent, prywatna firma 1800 netto, wykształcenie wyższe techniczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoannaWWww
3800 zł, plus premie i dopłata do wypoczynku. 29 lat, specjalista w firmie budowlanej w dużym mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za 1 wypłatę mogę sobie kupić i-phona tego najnowszego.Jak na polskie warunki to chyba nie jest tak najgorzej.Fizjoterapeuta w prywatnym centrum medycznym.Dojeżdżamy też do pacjentów, bardzo dużo pracy,nie ma czasu na nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25 lat. Pracuje w ochronie 5zł/h jestem po studiach magisterskich. Umowa śmieciowa i tak od 2 lat. żeby zarobić 2 tyś zł trzeba 400h miesiecznie pracowac tylko raz tyle pociągnęłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuje w banku(nie w placówce). Zarabiam na rękę 8400 zł. W sumie to mam więcej szczęścia niż rozumu bo aplikowałam na to stanowisko zaraz po studiach i dostałam ją tylko dlatego że babeczka od HR bardzo mnie polubiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.000 emerytury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szwecja emerytury 10.000 zł/mies . Po podatku oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2.300 zł na rękę - 30 lat pracy w Sądzie - (wydział wykonawczy karny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
okolo 5000 tys brutto spawacz wież wiatrowcyh, 24 lata, staz 4 miesiace ;)pełny socjal, 13 pensja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espo
A ja nie wiem jak się w sumie nazwać, bo nie czuję się biznesmenem, ale zarabiam 2-4 tysiące netto (na ręke) pracując w domu, przed komputerem. Mam jeden mały dorywczy dochód z pracy, która trafia się może raz w tygodniu, a tak to zarabiam w Internecie. Przenigdy nie byłem do tego przekonany, ale dosłownie po 2 miesiącach zacząłem otrzymywać zyski rzędu 4-6 dolarów dziennie. Niby niewiele, ale wtedy był to dodatek do stałej pracy. Dziś nie ma jeszcze szału, zarabiam ok 35 dolarów dziennie, ale mam taki zysk zapewniony, za nic nie robienie. A jednak robię, bo piszę tego posta i niejako się promuje. Ludzie, nigdy w to nie wierzyłem, ale wystarczyły 3 tygodnie pracy po 2h dziennie i zacząłem odnotowywać dodatkowy dochód z programów typu revenue share. Obecnie inwestuje w www.espo.luckyteam.info ten oto program (link polecający - żeby nie było) i nie mogę uwierzyć, jak dobrą decyzją było spróbowanie. Jeśli ktoś chciałby również spróbować swoich sił, to oczywiście nie namawiam, a służę pomocą. khubner@wp.pl Pozdrawiam i powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja co jakis czas wyjezdzam do niemiec i pracuje jako opiekunka bo w pl sie nie oplaca pracowac. wyjazdy mi organizuje EJ JOB, zarabiam 1400 euro miesiecznie, mam zapewnione zakwaterowanie i wyzywienie wiec pensje sobie odkladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja co jakis czas wyjezdzam do niemiec i pracuje jako opiekunka bo w pl sie nie oplaca pracowac. wyjazdy mi organizuje EJ JOB, zarabiam 1400 euro miesiecznie, mam zapewnione zakwaterowanie i wyzywienie wiec pensje sobie odkladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem prezesem Orlenu i zarabiam 100000 miesięcznie. :p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mgr farmacji, lubelskie, 2400zl na rękę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×