Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

Łamiąc stereotypy...6?

Polecane posty

Ale ją badałeś. Widziałam Chuci, ja się z Tobą rozmówię jak wyzdrowieję, zobaczysz ;) Zejdziemy do kanałów :classic_cool: x Pięknie to zrobiłyście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do tego Doktora nie pójdę bo on mi się będzie kazał rozebrać nie dość, że cała to jeszcze powoli i w rytmie kołysząc biodrami :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowcip to strasznie zboczone słowo jest ;) Dok jak wpadnie to nam pewnie opowie jak u Niego wyglądają te badania :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że wszytko można badać przez cipkę :D Albo chociaż próbować ;) Dok, a podobno mężczyźni wolą gdy kobiety połykają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam raczej o dokładnym badaniu poszukiwawczym receptorów i innych odbiorników odpowiedzialnych za różnego rodzaju doznania. Szczególne wskazane jest zatrzymanie się na dłużej (nadal działając) w okolicy tych odpowiedzialnych za przyjemność badanej ;) Jak dobrze poszuka to pewnie i te odpowiedzialne za łupież znajdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no czworka milosci ma jak bym tak mogl,?? tylem wchodzic gardlem wychodzic?? przeceniasz mnie skarbie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No popatrz Pusz, a każdy mówi, ze sięga migdałków! Zawsze myślałam, że tamtą stroną :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i po co? skoro i tak receptory są przy samym wejściu... co tu się tak medycznie zrobiło? ktoś się rozchorował czy bawicie się "w doktora"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sąsiad bo ja muszę Ci coś powiedzieć! Pamiętasz gdy zgasło światło? Gdy było miło, ciepło przyjemnie i mokro? Nooo wtedy gdy zapomniałeś czerwonego kapturka. To chyba dlatego potrzebny mi lekarz bo się narobiło (w każdym razie tak myśli mój żołądek :( ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×