Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

Łamiąc stereotypy...6?

Polecane posty

A takie banalne...kocham, uwielbiam, pragnę, potrzebuję Cie:-) jesteś moim końcem świata. I to które zawsze będę pamiętać "może dla innych nie jesteś perfekcyjna, ale dla mnie jesteś skończonym ideałem":-) I...chcę ciebie teraz już natychmiast:-P Możnaby wymieniać bez końca:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówiąc o wietrze penetrującym zuchwale? ;) Pewnie można by było tylko gdzie ten fotel? :D x Gospoś, komplemenciarzu ;) To wiosna otumania a nie ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eLKa stań przede mną... żebym Gospodarza nie nadział:D popchnę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sis:-) współpracuj ze mną...Chyba większość mężczyzn marzy o dwóch językach tańczących na naprężonym sprzęcie jednocześnie:-P X I mnie wylogowało...uwielbiam ten telefon:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Lubię szeptać Ci słowa, które nic nie znaczą - Prócz tego, że się garną do Twego uśmiechu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Bezładne się w tych słowach niecierpliwią wieści - A ja czekam, ciekawy ich poza mną trwania"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Aż je sama powiążesz i ułożysz w zdania I brzemieniem głosu dodasz znaczenia i treści..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda tylko, że głosu nie słychać... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Ci się Sąsiad udało i tym razem ;) Nawet na kanapkę z Sis się nie załapałeś :D Ale tego chyba Ci szkoda co? ;) x Na 2 języki? Tak jak nie lubię figur geometrycznych, ta konfiguracja wyje się być kusząca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wyżej to była poezja :) Moje do pięt nie dorasta... Sis, Twoje słowa ulubione. Ech chciałabym ich słuchać i naprawdę, przysięgam, nie znudziłoby mi się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, nie szkoda... nie lubię układów typu sandwich... erotycznych snów:) dobranoc😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z tym wiatrem...wpada pod płaszczyk, owija uda, chwile muska cipkę, gładzi biodra płynnie przechodząc przez brzuch do piersi pieszcząc je, bezszelestnie umyka kołnierzem do ucha poszeptać to i owo:-P Tak Sis? :-P Kogo przeleciał wiatr, ten wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc sąsiedzie, niech Ci się przyśnią sutki jak gwoździe twarde, które będziesz mógł językiem macać i pochłaniać ustami ;) x Brawo Sis. Ale nie zdradzaj kolejnych etapów scenariusza! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Ty dziś jesteś uczynna ;) Mogłabyś uczynić dla mnie coś miłego i zrobić mi śniadanie na jutro do pracy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam w planach na jutro sałatkę z grillowanym kurczakiem z sosem miodowo-musztardowym:-) megabanalna, ale tak nieziemsko pyszna, że na samą myśl ślinka mi cieknie;-) Co myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie widziałam kurczącego grzebienia sterczącego w sposób jaki wywołałyby u mnie wydzielanie innych soków :D Ale może za mało widziałam... tak, na pewno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×