Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

Łamiąc stereotypy...6?

Polecane posty

Dziękuję Panowi. Dok, Tą drugą stroną :D ;) Kotka, niech piją za nasze zdrowie nawet i codziennie ;) dzięki temu się jeszcze jakoś trzymamy :D x Ładny szlaban Gospoś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popracujemy nad tym jeszcze Gospoś ;) x Ja zapraszam na moje imieniny 8 razy w roku. Oczywiście z pięknymi prezentami. Od Ciebie Sis chce ten obraz z dedykacją :D Ale tak naprawdę imprezowo to jest w urodziny jednak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdziłem w wiki, moje imieniny występują 15 razy... myślałem że 5-6 góra ;) ale świetowanie urodzin odbywa się z coraz większą zadumą niestety... z roku na rok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serio? Moja przybrana mama skończyła w tym roku 60 lat i stwierdziłyśmy, że z tej okazji należy się nie jedna impreza a całe obchody :D I z takim podejściem życie jest piękniejsze ;) Jak mnie zacznie wiek ugniatać to sobie będę odejmowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piła? Ale nie łańcuchowa? :D Może lepiej byłoby abym zwyczajnie drinka piła? :D ;) x Przyjaciółki starsze od osobistych rodziców z czasem stają się mami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się droczysz ;) ryba piła ;) łatwo mi przyszło rozwiązanie, a ja już się głowiłem... w moich stronach nazywa się takie osoby "przyszywana ciocia" A tak szczerze to przybrana mama mi pachniało rodziną zastępczą czy coś w tym rodzaju. A już Ci współczułem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz, mi to należy gratulować a nie współczuć ;) Już kilka osób wcieliłam do rodziny w ten sposób :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4, to chyba nie jest zasada że częstotliwość = pospolitość. Np Ewa jest dosyć popularne a występuje tylko 24 grudnia. Zresztą sprawdzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×