Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

Łamiąc stereotypy...6?

Polecane posty

Ironiczna, pewnie że fajnie, ale jak masz do wyboru robić to po cichu albo ryzykować, że za chwilę z wrzaskiem obudzi się dziecko, to cichodajstwo okazuje się mniejszym złem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opowiadały mi ;) A tak serio, to jak ktoś mówi, że się brzydzi i że w życiu nie weźmie penisa do ust to raczej nie jest wulkanem seksu ;) Mnie tam zawsze słychać :D Dźwięki mnie bardzo kręcą :) i raczej się nie powstrzymuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dok, należy iść do paku i tam sobie pokrzyczeć, powarczeć i poklaskać penisem w cipce ;) Ohhh... lubię to klaskanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz 4, nie zawsze jest możliwość urządzenia mieszkania pod kątem nocnych igraszek ;) W salonie rura do tańczenia, w sypialni wszędzie lustra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczy miałbym sypialnię, która i tak jest klaustrofobiczna, przegradzać na pół dźwiękoszczelną ścianką :P odpada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam oj tam, jak się chce to się miejsce znajdzie W taki dzień jak dziś chętnie bym do lasu poszła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez. Jak są takie okoliczności natury, które mnie podniecają to nie zdążę zmarznąć :D A i wszytko tak ładnie stoi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow. Piękne zdjęcie :) Zgadza się nie tylko kolor włosów :D Ale żeby nie było, ta pani jest ode mnie ładniejsza :P napatrzeć się za to nie mogę na tą zieleń soczystą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolor oczu?, pełne wargi? a może w takiej pozycji przechadzasz się 'bez' ? ;) zieleń będzie już wkrótce, po pierwszym prawdziwym wiosennym deszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brakuje na tym zdjęciu czerwonej czapeczki, koszyczka i wilka (mam na myśli tego bajkowego, nie psychola z forum :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I że użytkownik forda woli gdy kobiety mają zakryte usta :P Tylko dlaczego nie penisem?! :D NIgdy nie lubiłam tej marki Jak główka Pusz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×