Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

Łamiąc stereotypy...6?

Polecane posty

Nie będę goniła tego króliczka ;) Wolę nim być jednak ;) Ale zwrócę się też tyłkiem ku pieleszy zanim nadejdzie czas ciągnięcia :D Ale mi się dziś miło z Wami grało, malowało :) Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli ałka będzie dłuuuugie i przyjemne to dlaczego nie;) niestety nie nadaję się na króliczka choć pewne cechy tegoż posiadam :D i jeszcze jedno - wolę malować dłońmi, a jeśli słowem to tylko szeptanym czule na uszko w namiętnym tete a tete czego wszystkim życzę w ten piękny , nareszcie prawdziwie wiosenny dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Słońce jest oślepiające! Chociaż łapki mi zmarzły :D Fajny miks, świeży. Ciało samo do słońca się skłania jak roślina. I nawet nie spóźniłam się do pracy :D Tak, to będzie dobry dzień ;) x Sąsiad, masz króliczy ogonek? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Rzeczywiście pogoda piękna, ale też zimno ;) LK, podnosisz mnie od rana, jesteś niepoprawna. Mam ochotę na kawę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę Ci też załatwić herbatę Sis :) Jak bardzo tego Pana poprosisz to może się okazać, że w kubeczku nie kawa a herbata właśnie będzie :) Gospoś, już? :D Jeszcze nie ma 15stej :D Nie odbieraj mi radości z pracy dróżniczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście ostatnio jestem jak ten posłuszny szlaban ;) Niee, wieczorem, zresztą trzeba by jakieś fajne piwo kupić na tę okazję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak może być to ja przygotuje jakieś dobre wino na tę okazję. Ten Patryk to ma swoją droga zdrowie! Ciekawe czy z okazji moich imienin tez gdzieś ktoś pije wino :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×