Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

Łamiąc stereotypy...6?

Polecane posty

zaraz chwila, moment drapie to sie po pleckach, po tylku sie caluje to chyba bylo juz dawno ustalone moze i przedawkowalem wczoraj lekarstwo, ale az takiej sklerozy nie mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczeta, pora do pracy :) a wlasnie, jak to bylo? twoje ubrania pieknie by sie prezentowaly na podlodze mojej sypialni?, :) jakos tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś to jeszcze były lizaki z gumą :D To chociaż coś białego można było znaleźć po dokładnym wylizaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sis mistrzynią ciągnięcia jest! Bez dwóch zdań!:-P Aż nabrałam ochoty na takiego chupa-chupsa:-P x Ranyyy Pusz, skup się...tak umawialiśmy się, że po tyłku się całuje...ALE MOIM! to jak juz to wyjaśniliśmy, to ten tego no:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka poes
trzeba bylo pic z kieliszka pusz a nie z wiadra 😴 a na kaca to najlepsza terapia to szpadlowa... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pusz nadał właśnie depeszę alfabetem Morse'a wystukując SOS :D No i tam jeszcze popiskuje, że zaraz będzie całował Czwóreczkowy tyłek i kopał ogródek ;) Tylko nie wyrywajcie Mu ostatnich włosków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz chwila poes co ty mi tu imputujesz :D poza tym dawka byla optymalna, jeno to czerwone po tym przezroczystym nie bylo najlepszym pomyslem x ale ze co? nie wiem czworka skarbie moj najpiekniejszy, nie wiem i nie znam sie w koncu prawo jazdy na mopa masz ty :P (np tp teraz sobie przesralem:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech puszysty niedługo martwy na skutek uduszenia przez niewiasty misiu. A ja Cię bronić próbowałam! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowisz, ze bede mial az takie powodzenie, ze sie tlumnie na mnie rzuca?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak. Rzucą się na Ciebie...z mopem:-P X Tak prawo jazdy na niego mam, ale juz sprzętu nie. A Ty tak. Umyj ładnie podłogi. Tak dokładnie:-) może nawet się dziś wyjątkowo nie obrażę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie na Ciebie a Ciebie. I nie rzucą a porzucą uprzednio zabarwiając Ci resztkę futra na czerwono. Nie, nie pomadkami z ust ich... To wszytko inaczej będzie. Chyba, że je ubłagasz. Postaraj się. Jeszcze przed Tobą niespotkane dotąd zakuwanie w kajdanki z różowym futerkiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no popatrz, a ja juz zapomnialem o rozowych slonikach :) a tu.. :) cos w tym musi byc :) tesknisz?? :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życie Ci ratuję! Nie mogę tęsknić. To niemoralne tęsknić gdy jesteś Sis kochankiem a Kotki ogrodnikiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie to zebym upierdliwy byl tak mi sie skojarzyla "niemoralna propozycja" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to przez was a ja zyje rozdarty pomiedzy (jak to bylo?) najlepszymi cyckami, najlepszym tylkiem i najlepszym obciagankiem :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to jak już jesteś taki rozdarty na trzy części, to my się już Tobą spokojnie podzielimy:-) Tniemy poziomo z pozycji "na baczność". Ja biorę środek-przód i tył(tak dla jasności) i dłonie tez się na tę część łapią. Kobietki moje;-) Wam pozostały: -cześć górna-marudząco-pyskująca -dolna-uciekająca Tak jakoś nie potrafię wam doradzić, która bardziej atrakcyjna:classic_cool: Tak będzie sprawiedliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to jeszcze kochac cie musze?? nie przesadzasz troche z tymi wymaganiami ? dobra chwilowo koniec tego radosnego pierdzielenia :) buziaki Paniom do pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nigdzie nie bedzie dzielone, czworka albo bierzesz go calego albo nici z tego.... :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×