Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość staratekla

dziewczyny czemu ośmieszacie się wieczorowym makijażem o 7 rano

Polecane posty

Gość staratekla
Nie rozumiesz? Ale jak to? Nie rozumiesz ze ktoś może mieć inaczej niż ty? Oceniasz moj charakter na podstawie postów? Jak to tak? Jak to? Co za nudny nietolerancyjny naród .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oceniam twoje zachowanie na podstawie tego co o nim napisałaś :) I tak, nie rozumiem takiego czepialstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie się podobają mocniej umalowane kobiety. Moja dziewczyna zawsze ma taki ciemny makijaż oczu, ciemnoszary albo ciemnobrązowy. Widzę ile to ją pracy kosztuje, żeby się tak umalować, wcześniej wstaje, a nie tak jak ty leniuchu prosto spod pierzyny do ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jet roznica miedzy oryginalnym, ciekawym, czesto wrecz wariackim strojem, makijazem a beznadziejnymi zestawieniami - typu wieczorowy makijaz do codziennych ciuchow i czynnosci - tu trzeba iec wyczucie co do czego, jak i kiedy- nie kazdy ma ten dar, jak nie ma, to czasem wyglada zalosnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejna znawczyni mody. To, że tobie się coś nie podoba nie znaczy, że jest żałosne. Mnie osobiście takie mocne makijaże, nawet do codziennych ubrań, bardzo się podobają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staratekla
No widzisz. A ja nie rozumiem czemu młode ładne dziewczyny robią na uczelnie balowe makijaze. Jak by nie patrzeć - jest to jakiś cyrk :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba być durnym żeby aż tak to przeżywać, żeby wiele godzin później jeszcze nie móc się pogodzić z tym, że jakaś obca baba w autobusie się źle umalowała. To jest dopiero śmieszne i żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz nie rozumieć czyjegoś gustu - nie musisz...ale ty je obrażasz nazywając czyjś makijaż cyrkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ona pewnie o tobie pomyślała "Boże, co za zaniedbana kobicina siedzi, nawet makijażu jej się nie chciało zrobić"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staratekla
Uwierz mi... Ludzie potrafią się nawzajem obrażać o wiele gorzej, niż nazywać zachowanie kogoś anonimowego na forum cyrkiem. Np. Mnie tu obrazono bezposrednio, ale nikomu się za to nie oberwalo. Tak jest :-) taki świat, taki cyrk :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo właśnie nic nie pomyślała, nie każdy ma taką obsesję na punkcie myślenia o innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to dobrze o tobie świadczy, że równiasz do takiego poziomu! Może właśnie obrazili cię o raz za dużo i stąd ten jadzik? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staratekla
Ehhh kobietko... Nie nudzi cie ta staratekla marudzaca na temacie? Co cie tu trzyma tyle czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do kogo mówisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staratekla
Do gościa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponieważ nam się tak podoba:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz się maluję delikatnie,raz mocno, raz dziwacznie, raz wcale - zależy jaki mam nastrój. Wyobraź sobie że tak można i nie trzymam się konwenansow jak stara baba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staratekla
No i to jest sensowna odpowiedz :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poniewaz jest tyle zdan, proponuje spytac autorytetow w temacie mody i stylu (wystarczy poszukac takich w internecie) - jesten dziwnie przekonana, ze podziela zdanie nt smiesznosci wieczorowego makijazu do wynoszenia smieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do którego gościa, bo gości tu jest od groma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staratekla
Do tego co pisał jak tak można tyle czasu o tym pisać itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę rozumiem autorkę, bo w końcu raczej nie chodzi o sam wyraźny makijaż, ale o nieco groteskowy efekt przesady. Jakby panna jechała autobusem w błękitnej szerokiej sukni to też pewnie byście się zdziwili, ale nieee....tu każdy udaje wyrozumiałego, że niby takie phi, bo przecież każdy ma prawo się ubierać i malować jak chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli dobrze rozumiem, że jeżeli trafiłabyś na mnie w dzień kiedy akurat mam humor na mocny makijaż to zaprzątnę Ci myśli na cały dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby jechała w wielkiej błękitnej suknii to nawet nie próbowałabym zgadnąć gdzie jedzie. Może to jakaś akcja dobroczynna? Może wraca z balu przebierańców dziecka? Może przegrała zakład?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staratekla
Źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staratekla
No właśnie, może te umalowane tez wracają z balu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może lubi balowe suknie i szelest sukni po podłodze mpk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"No właśnie, może te umalowane tez wracają z balu ... " Hehe, i zdążyły wskoczyć w codzienne ciuszki, bo wiadomo że suknie nie są do chodzenia na zewnątrz, tylko w sali balowej ;) Zagadka rozwiązana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może po prostu lubią mocne makijaże i tobie nic do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kobieta ma ładną twarz i cerę, to nie musi się malować. twarz bez makijażu wygląda świeżo, młodo, niewinnie. Makijaż to często maska, coś w rodzaju photoshopa i potem często facet, który idzie wieczorem do łóżka z seksbombą, rano budzi się obok raszpli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×