Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mam 1000zł na 4 osoby nie starcza mi

Polecane posty

Gość Agusiaaa86
podrzuć parę przepisów na takie obiady tanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bilet miec musze bo kary za jego nie posiadanie sa zbyt wysokie. Bede bardzo wdzieczna za wszelkie przykladowe zadlospisy na posilki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To straszne w jakich warunkach przychodzi w Polsce żyć. Aż mi głupio jak sobie policzyłam ostatnio moje wydatki ( na szczęście dobrze zarabiam , ale muszę ograniczyć wydatki jeśli chcę coś zaoszczędzić) i stwierdziłam że muszę zacząć gospodarować tak kasą by na jedzenie wydawać max 600 miesięcznie ( tylko na jedną osobę bo jestem gospodarstwem jednoosobowym )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stwierdziłam jednak że na razie nie skorzystam z mopsu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pokój podnajmij, tylko ustal precyzyjnie sposob rozliczania wody, pradu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uważam, że jak umiejętnie będziesz gospodarować to przeżyjesz, nawet na wyższym poziomie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak nie idziesz do mopsu to spierrrrdalaj tepaku i gloduj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba prowokacja. Tak unosisz sie honorem? Nie pójdziesz do mopsu po 500 zł dla dzieciaków? Przecież masz tylko 1000, taka jesteś bogata, że 5 stów nie robi Ci różnicy? Dla dzieci każdy by to zrobił, nad czym tu sie zastanawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pogrążajcie jej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś ja też sobie dałam zadanie-na święta musimy oszczędzić i przyszły po zimie rachunki za gaz(duże) i po opłaceniu wszystkiego zostało 520 zł. I siadłam i rozpisałam jadłospis na tydzień na cztery osoby, po 4 posiłki dziennie za 100 zł. Mam jeszcze teraz do kupna zapas proszków, środków czystośc****apieru toaletowego i wór ziemniaków. Za 20 zł kupiłam wór ziemniaków, dwa opakowania kapsułek do prania za 45, za 10 zł zapas papieru i chusteczek higienicznych i za 45 zł zapas innych środków do sprzątania+ pasta do ząbków i jeszcze dwa opakowania pieczywa chrupkiego za 5 zł. Do picia herbata i woda A tu jadłospis: Dzień 1: Śniadanie: -8 parówek+ 1 kromka pieczywa chrupkiego(dla największego :) II śniadanie: -1/3 opakowania makaronu pełne ziarno(po garści na osobę) -pół połówki piersi z kurczaka - listek sałaty na osobę -sosik z jogurtu naturalnego( pół jogurtu dla wszystkich) Obiad: -reszta piersi kurczaka(połówka która pozostała i druga połowa piesi)- kroję na 8 kotletów(na dwa dni) -ziemniaki -pomidor z cebulą Kolacja -Budyń domowy z mleka, mąki i 1/2 czekolady z tesco( za 1,20) Do picia woda lub herbata, z okazji niedzieli cola pepsi lub coca cola, ew. sok pomarańczowy 100% Cały dzień koszt: 32 zł Dzień II: śniadanie: -tortille z serem i szynką(kupuję wielkie opakowanie tortilii na bazarze starcza na 2 obiady) II śniadanie: -4 bułki grahamki małe z 4 plastrami szynki, pomidorem i sałatą Obiad: -kotlety z zeszłego dnia -ziemniaki -parowana marchew Kolacja: -po kromce pieczywa chrupkiego z twarożkiem koszt razem:25 zł Dzień III: śniadanie: -4 serki waniliowe z płatkami(płatków mam zapas) II śniadanie -taki sam zestaw jak I dnia obiad: -tortille z sałatą kurczakiem, pomidorem i sosem i frytkami z ziemniaków(pieczone) kolacja: -pieczywo chrupkie z resztą twarożku z poprzedniego dnia i szczypiorkiem(hoduję na parapecie) koszt:20 zł Dzień IV śniadanie: -4 serki wiejskie z pieczywem chrupkim i po garści płatków z mlekiem II śniadanie: -zupa z marchewek krem do termosu, resztka makaronu do niej z paczki obiad: -dużo pieczonych ziemniaków z sałatą kolacja: -koktajl z bananów i mleka koszt: 15 zł dzień V śniadanie: -kluseczki z serka waniliowego, jajka i mąki II śniadanie: -4 jogurty z płatkami obiad: -zupa gęsta z włoszczyzny i kości kolacja: -płatki z mlekiem koszt: 20 zł dzień VI: śniadanie: -jajecznica z 10 jajek+ plus pieczywo chrupkie dla chętnych II śniadanie: nic(sobota, więc długo śpimy) Obiad: -odgrzewamy zupę z poprzedniego dnia -kolacja domowe ciasto z owocami zamrożonych z lata koszt:13 zł Cały tydzień ok 130 zł( niedzieli nie liczę bo w tą jedziemy do kogoś na obiad). Makarony tylko pełnoziarniste. Miałam zapas mąki i cukru i przypraw. Następny tydzień będzie jeszcze tańszy, bo będą mielone przez dwa dni, zupa przez dwa i zapiekanka. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję za przepisy! zorientowałam się i mogę dostać zapomogę ze szkoły za to że samotnie wychowuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×